Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 2020.06.04 uwzględniając wszystkie działy

 1. 7 punktów
 2. 7 punktów
  Witajcie! Już 25 lipca o godzinie 20 odbędzie się event karaoke! Aby wziąć udział w konkursie, należy zgłosić się w tym temacie. Ostatnie zgłoszenia przyjmujemy przynajmniej godzinę przed rozpoczęciem . Aby event się rozpoczął potrzebujemy min. 10 chętnych, którzy wezmą udział! Zapraszamy wszystkie chętne osoby do zapisów! *** Wzór zgłoszenia na karaoke: Nick TS3: Tytuł utworów (proponujemy 2, w razie dogrywki): Link do utworów (z YouTube): Zgoda na nagranie i publikację (TAK/NIE): *** Przebieg konkursu: Uczestników będzie oceniało jury składające się z "X" osób (nieujawnionych do czasu eventu). Możliwa będzie dogrywka, jeżeli na podium pojawi się remis. Publiczność również będzie miała prawo do wyboru swojego zwycięzcy, spośród uczestników za pomocą głosowania. Event odbędzie się na naszym TS3: ts3.strefaskilla.pl / 79.133.61.84 Do dyspozycji uczestników będzie bot muzyczny, jednak śpiewanie "a capella" czy podkład we własnym zakresie również jest możliwy. W momencie korzystania z bota muzycznego prosimy o przygotowanie linku do serwisu YT z wersją instrumentalną. *** PRZEWIDYWANE NAGRODY: Miejsce 1 - 50 zł psc, strefa premium TS3, ranga premium na forum, unikalna ranga "zwycięzca karaoke", odznaka Miejsce 2 - 30 zł psc, odznaka na forum, VIP na forum na okres 2 tygodni Miejsce 3 - 20 zł psc, odznaka na forum *Zwycięzca publiczności - ranga na TS3 "Zwycięzca publiczności", +15 repów na forum *** Zasady konkursu: 1. Uczestnictwo w Karaoke równoznaczne jest z akceptacją Regulaminu Serwera TS3. 2. W evencie może wziąć udział każdy użytkownik forum. 3. Każdy uczestnik jest zobowiązany przyjść 15 minut przed rozpoczęciem eventu, aby zweryfikować obecność. 4. Bezwzględny zakaz przeszkadzania występującemu!!! 5. Nie wolno wyśmiewać, obrażać czy żartować z uczestników! 6. Zakaz używania modulatorów głosowych!! 7. Nagrywanie występów dozwolone jest dopiero w momencie, gdy osoba śpiewająca wyrazi na to zgodę. 8. Nieprzestrzeganie powyższego regulaminu będzie karane kickiem lub banem (zależy od stopnia złamania zasad).
 3. 7 punktów
  Witajcie! Wraz z początkiem wakacji postanowiliśmy zorganizować konkurs TOP TIME na naszym serwerze TeamSpeak3! Konkurs zaczyna od 01.07.2020, godzina 00:00 i potrwa do 31.07.2020 godz. 23:59. Na czym polega Konkurs TOP TIME? W dniu 01.07.2020 o godzinie 00:00 zostanie zrestartowany czas spędzony na TeamSpeak'u. Zostanie zmniejszony wymagany czas, by zdobyć poziomy na serwerze, ponieważ wiemy, że zależy Wam na poziomach. Aby uniknąć oszustw, administracja będzie sobie wyrywkowo wchodzić na kanały i sprawdzać czy nie są puszczane bindy, piosenki czy inne tego typu rzeczy. Czas będzie liczony w taki sposób, że od czasu spędzonego będziemy usuwać czas AFK, by każdy miał szansę wygrać. Niestety nie ma możliwości pokazania takich wyników przez bota, ponieważ bot którego posiadamy nie posiada takiej funkcji, ale będzie istniał kanał na którym codziennie mniej więcej pod wieczór będę taką tabelkę uzupełniał. NAGRODY: 1 miejsce: 20 PSC, ranga Premium na forum i TS3 na okres 30 dni 2 miejsce: VIP (TeamSpeak3, forum lub dowolny serwer) na okres 30 dni 3 miejsce: VIP (TeamSpeak3, forum lub dowolny serwer) na okres 14 dni Zapraszamy do wspólnej zabawy! Powodzenia!
 4. 7 punktów
  Strefowicze! Długo wyczekiwane wyniki pierwszej edycji Pióra Strefy Skilla prezentują się następująco: 1. miejsce - Premium na forum na miesiąc + Własny tytuł w profilu na miesiąc Wszystkie emocje, które przyniósł nam ten wiersz, jego płynność i przeżywanie uczuć podmiotu lirycznego wywarły na nas ogromne wrażenie. Natomiast, gdy zagłębiliśmy się w biograficzne opowiadanie, które niosło ze sobą ogrom refleksji i wpływu na czytelnika, mieliśmy wrażenie, że czytamy światowy bestseller, który wyprzedaje się jak świeże bułeczki. Wybór był trudny, obie prace mocno odstawały od reszty, więc błędem by było rozdzielać je na 1. i 2. miejsce. Tak więc... na pierwszym miejscu ex aequo @ DymsoN oraz @ Vixo ! Gratulujemy! 2. miejsce - Premium na forum na 3 tygodnie + Własny tytuł w profilu na miesiąc Trzymanie w niepewności do ostatniej chwili czytanego tekstu, ilość przekazanych emocji i odzwierciedlenia otoczenia dały nam interesujący pogląd na utwór. Ciekawa forma tej wypowiedzi, jej niepowtarzalność sprawiła, że nie mogliśmy postąpić inaczej i na drugim miejscu znalazł się @ MotylaNoga wraz ze swoim scenariuszem! Gratulujemy! 3 miejsce - VIP na forum i na wybranym serwerze na 3 tygodnie + Własny tytuł w profilu na miesiąc Czytając ten wiersz, byliśmy pod wrażeniem umiejętności autora. Wiersz opowiada o nieszczęśliwej miłości i zakochaniu, które w ciekawy sposób oddają emocje podmiotu lirycznego. Wiersz daje dużo do refleksji co ułatwia czytelnikowi zrozumienie co autor chciał przekazać, przeto praca jest oryginalna i ciekawa za co została nagrodzona. Nie owijając w bawełnę, nagroda za 3. miejsce wędruje do @ Kacperek ! Gratulujemy! Wyróżnienia - VIP na forum i wybranym serwerze na tydzień Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie wyróżnili KAŻDEGO, kto nie znalazł się na podium. Trudno by było wyłonić tylko jedną osobę z tego grona, więc decyzją Jury jest wyróżnienie wszystkich osób biorących udział w zabawie! Tak więc, wyróżnienia dostają @ BMW E60 M5 @ `Malina ღ oraz @ fart ! Gratulujemy! Skład Jury @ Trivor @ skowron @ Dershia @ -.Nothingness.- Wszystkim uczestnikom chcielibyśmy serdecznie podziękować za poświęcony czas i zaangażowanie. Włożyliście w te pracę dużo serca i emocji, dzięki czemu Wasze utwory wprowadziły nas w liryczny, przepełniony uczuciami nastrój. Za wszystkie pracę dziękujemy! Widzimy się w kolejnej edycji! Ciao! Po odbiór nagród należy zgłosić się do @ Trivor !
 5. 7 punktów
  Ja pierdziu, pierwszy raz wygrałem coś więcej niż 10 zł w totolotka. Dziękuje Wam
 6. 6 punktów
  Es wygrywam ten konkurs es 1.zd przerwa w siedzeniu w kościele 2.gotowałem sobie z @ Dershia i @ PJETRAS
 7. 5 punktów
  Regulamin: Konkurs jest organizowany dla wszystkich użytkowników StrefaSkilla.pl Aby wziąć udział w konkursie należy wstawić swoje zdjęcie w tym temacie. Na zdjęciu musi być widoczna twarz. Wstawione zdjęcia ma przedstawiać jedną osobę, bądź dodać informacje która osoba ma być oceniana. Zdjęcie z największa liczbą reputacji, nadanych przez użytkowników, wygrywa konkurs. W przypadku takiej samej ilości głosów rozpocznie się dogrywka. Kategoryczny zakaz upraszania się o zagłosowanie. Jeśli taka sytuacja będzie miała miejsce, uczestnik jest automatycznie zdyskwalifikowany. Posty odbiegające od tematu będą również karane bez ostrzeżenia słownego. Czas na dodawanie zdjęć macie do 20 lipca. Nagrody: Unikatowa ranga Mister bądź Miss. Dowolna usługa Premium na naszym forum. 20 złotych do wydania na wybranym serwerze naszej sieci.
 8. 5 punktów
  Nick TS3 DymsoN Tytuł utworów (proponujemy 2, w razie dogrywki) Tekst będzie napisany przeze mnie, a bit dobiorę we własnym zakresie (w przypadku gdybym nie dał rady napisać tekstu - "Kali - Gdzie jesteś", a na dogrywkę "Paluch - Swoje Miejsca") Link do utworów (z YouTube) Zgoda na nagranie i publikację (TAK/NIE) Nie PS. W wypadku mojej wygranej bonusowo dla obecnych zniszczę swoje struny głosowe przy pomocy tej "nutki".
 9. 4 punkty
  a normalnie śmiesznie będzie Nick TS3: Roguś Tytuł utworów (proponujemy 2, w razie dogrywki): sexualna niebezpieczna, sanah melodia cover sylwia przybysz, Zgoda na nagranie i publikację (TAK/NIE): O NIE XD
 10. 4 punkty
  Nick TS3: Hermi Tytuł utworów (proponujemy 2, w razie dogrywki): - musze sie zastanowic Link do utworów (z YouTube): - Zgoda na nagranie i publikację (TAK/NIE): TAK
 11. 4 punkty
  Poruszę jeszcze raz jedna kwestię, która była mówiona już na TeamSpeaku. Przechodząc z serwerem na StrefaSkilla zmieniła się również mapa i był clear itemków w eq. Wokół spawnu jest bariera, której nie da się przejść do starego świata. Rozmawialiśmy z @ JOHN_TRAVOLTA jemu i Tobie powinien być znany regulamin i przestrzegaliśmy Was żeby nie próbować "tepnąć się" do starego /home w którym mieliście itemki w skrzyniach. Niestety, a może i stety istnieje coś takiego jak logi z serwera na których widać dokładnie waszą rozmowę i próbę dostania się do waszego starego /home, która zakończyła się powodzeniem. Wchodząc na serwer akceptujesz regulamin serwera automatycznie. W regulaminie istnieje taki podpunkt jak "7. Wykorzystywanie błędów/bugów karane jest banem permanentnym." Proszę PONOWNIE zapoznać się z regulaminem serwera, a sprawę bana rozpatrzę wspólnie z @ E0nNik i resztą administracji. Pozdrawiam.
 12. 4 punkty
  Może ta informacja w ogóle was nie zainteresuje, a nawet pewnie większość z was w ogóle będzie miała to gdzieś. Ale jest to dla mnie ważne i chciałem się tym z wami podzielić, choć zdaję sobie sprawę, że nie jest to idealny temat do rozważań i dyskusji, no ale co mi tam w końcu słowo się rzekło i nie przeszkadza mi to, że część z was będzie niezainteresowana, a nawet może mieć mi to za złe. Jednak to moje życie i mogę z nim robić co chcę, a chce się z wami podzielić tym, że handluję ziemniakami.
 13. 3 punkty
  Nick TS3: basia Tytuł utworów (proponujemy 2, w razie dogrywki): Mamma mia- ABBA ABS- JACKSON 5 (GLEE VERSION) Link do utworów (z YouTube): Zgoda na nagranie i publikację (TAK/NIE): NIE
 14. 3 punkty
  Nick TS3: Bartoooo Tytuł utworów (proponujemy 2, w razie dogrywki): 1-DISCO BANIA - MARZENIA, 2-Szpaku - Ja YETI Zgoda na nagranie i publikację (TAK/NIE): zastanowie sie, tak/nie Linki: Link do utworów (z YouTube):
 15. 3 punkty
  Nick TS3: Nikita Chruszczow Tytuł utworów (proponujemy 2, w razie dogrywki): Lil Narcyz - DISS NA SZKOŁĘ & Friz - Pale nielegale Link do utworów (z YouTube): Zgoda na nagranie i publikację (TAK/NIE): NIE
 16. 3 punkty
 17. 3 punkty
  Nick TS3: Kacperek Tytuł utworów (proponujemy 2, w razie dogrywki): Beka KSH- Moment, QBIK x Beka KSH- Chciałbym Link do utworów (z YouTube): Zgoda na nagranie i publikację (TAK/NIE): Jednak nie
 18. 3 punkty
  Czej montujemy wiadro razem
 19. 3 punkty
  Czekaj montujemy wiadro razem
 20. 3 punkty
  Czy jestem wystarczająco grzeczna?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z naszej strony, akceptujesz Polityka prywatności

stat4u