Skocz do zawartości

Tablica liderów


Popularna zawartość

Pokazuje zawartość z najwyższą reputacją 04.02.2019 we wszystkich miejscach

 1. 3 punkty
  Wymagania spełniasz itp., ale nie jestem pewna co Twojego przyjęcia na ową posadę. Już wyjaśniam dlaczego. Zaczynając od początku, to wcześniej @AdeK wspominał na ChatBox'ie o tym, że jest syf w działach i nagle piszesz to samo w podaniu. Ja rozumiem, że mogłeś wcześniej to widzieć, ale czemu tego nie zgłosiłeś tylko dopiero teraz tutaj o tym wspominasz? XD Następnie, to zraziłeś mnie do siebie tym, że napisałeś (pozwólcie, że sobie zacytuję) - Jestem dojrzałym mężczyzną, radzę sobie z niektórymi tematami i jest mi łatwiej sprecyzować poszczególne rzeczy, niżeli miałbym spoglądać z umysłu 16 latka. - Wiek nie ma znaczenia do dojrzałości, bo nawet osoby w wieku 16 lat mogą być bardziej dojrzałe niż te w wieku 25 lat. Więc obraziłeś osoby, które mają 16 lat, że są niedojrzałe i nie radzą sobie z niektórymi tematami. Podsumowując, to jestem na nie, powody masz podane wyżej. Mam nadzieję, że to rozumiesz i obejdzie się bez niepotrzebnych spin. Miłego wieczoru!
 2. 2 punkty
  Witam. Mam do pana pytanie. jak zostać na serwerze only dd2 Adminem?
 3. 2 punkty
  Pozwolę sobie zacytować poprzednika, zgadzam się z tym w 100%
 4. 2 punkty
  Gracz "Zabilem cie !!!!" Bedzie Zbanowany. Dziekuje Chlopaki za baczne oko :* @AVARiA ERR0R Na fb zlagowales mi wiadomosci tak sie dobijales ze 2 aimerow 1'go zlapalem sam 2'go wy razem ze @Smuszinio Dziekuje wam chlopaki za dobra warte na serwerze. Wszystko w ciagu 10 minut Szewczyk zbanowany, Zabilem cie uciekl ale wroci
 5. 1 punkt
  Jaka cecha najbardziej przyciąga cię w ludziach?
 6. 1 punkt
  Nick : Gigw Data i godzina zbanowania :Teraz Link do AMXbans (http://strefaskilla.gameclan.pl/bany/ban_list.php) : http://strefaskilla.gameclan.pl/bany/ban_list.php?bid=1624 Link do screenów : https://www21.zippyshare.com/v/oQ76E7b2/file.html Wycinek z konsoli : Myśle , że zbędne Coś od siebie : Nie pierwszy i nie ostatni raz.
 7. 1 punkt
  Ja również jestem na tak ! Dolaczylam na sieć jak już miał moderatora, i z mojej strony nie było żadnych zastrzeżeń. Zawsze pomocny, sumiennie wykonywał swoja prace z zaangażowaniem. + Czas jaki spędza na forum. + Doświadczenie + Wiek.
 8. 1 punkt
 9. 1 punkt
  Jestem za okresem próbnym + Reklamy +/- Wiek - Jesteś grafikiem oraz typerem, na to trzeba też poświęcić trochę czasu, mówisz, że możesz poświęcić 2-3h na forum. Okey, nie jest to bardzo dużo, ale już jest "+" ALE mówisz, że masz naukę to jak Ty chcesz połączyć te wszystkie 3 obowiązki? +/- Doświadczenie - Wiadomo, nie od razu Rzym zbudowano, każdy powoli nabierze doświadczenia. +/- "Mało" się rozpisałeś w podaniu. Okey, rozumiem, moderator chatu, nie wiadomo co tu pisać, co tu wymyślać do ogarniania, ale mogłeś troszkę więcej naskrobać
 10. 1 punkt
  Jestem na NIE! - Doświadczenie - Nie Ogarniety - Wywyższa Sie - Słabe Podanie
 11. 1 punkt
  PEWNOŚĆ siebie oraz szczerość
 12. 1 punkt
  Prosze zamknac podanie. Uzytkownik zbanowany na tym serwerze. Na nie "Daje minus razy cztery, nie wazne za co, Aimer niemy"
 13. 1 punkt
  Jestem na Tak Na czacie czesto sa klotnie a mercy widoczny czesto, wypowiada sie jak trzeba no ale marti mnie... cytuje" myślę,że lubiany też było widać to w "PO" " PO -Platforma obywatelska Za to masz - bo nie lubie zlodzieji (oczywiscie krece beczke)
 14. 1 punkt
  Szczerosc i prawdomownosc
 15. 1 punkt
  Na tak + Ogarniasz temat ++ Wiek ++ Aktywność + Miałeś tu już moderatora 5!
 16. 1 punkt
  Jestem na Tak Tak jak napisał trochę dużo spamu jest na czacie pomocny ogarnięty zawsze można dać szansę
 17. 1 punkt
 18. 1 punkt
  Pewnie że na TAK! Nie rozumiem w ogóle dlaczego Ci zdjęto wcześniej moda, gdzie angażowałeś się bardzo dobrze, dbałeś o społeczność, byłeś aktywny. +WIEK +DOŚWIADCZENIE +STAŻ NA FORUM +ZNANY I LUBIANY +WYWIĄZUJESZ SIĘ Pozdrawiam, Kari
 19. 1 punkt
  A ja jestem na tak! Jako moderator wywiązywał się ze swoich obowiązków należy je, nie stanowił żadnych problemów, zawsze pomocny, OBECNY CAŁY CZAS, starał się aby na forum jak i chatboxie był porządek. Wieje osób może zarzucić, że Arcyś bywa porywczy. Prawda, ale nikogo tym nie razi (przynajmniej mnie), bo dzięki tej porywczości, determinacji osiąga cel. Wiek jest plusem, swoje przeżył. Z pewnością wie, co zostało obrócone w żart, a co jest zwykłym chamstwem. Doświadczenie ma, a lepiej wziąć kogoś doświadczonego niż jakiegoś "nieogarnietego świeżaka", który poleci na kolorek i będzie myślał, że jest BOGIEM na forum. Wysoka aktywność, a potrzeba kogoś, kto widzi co się dzieje na forum i jest w stanie szybko reagować.
 20. 1 punkt
  Ja jestem na Tak + wiek + był już moderatorem + myślę że ogarnięty nie jakieś dziecko z ulicy😊 + a reklamy napewno ogarnie. Pozdro.
 21. 1 punkt
  Witam, w związku z koniecznością zmiany hostingu, informuję o tym, że forum w dniach od 04 do 08 lutego może nie działać. Jest to spowodowane migracją miedzy hostingami, i wiąże się, to również z zmianą serwerów DNS. Dlatego niektórym osobą forum może działać po 24 godzinach, a niektórym po 3 dniach. Wszystko zależy od tego dostawcy internetowego. Za utrudnienia przepraszam. Pozdrowienia, AdeK
 22. 1 punkt
 23. 1 punkt
  ONLY AWP--110 JailBreak--99 Deathrun--47
 24. 1 punkt
  Autor: CMSMAFIATematyka: Counter-StrikeWersja skryptu: 4.2/3.*Screen/Live Demo: Pobierz: [Hidden Content]
 25. 0 punktów
  Na nie. - Podanie mnie jakoś nie przekonało - Wiek - okej to tylko liczba, jednak wydaje mi się, że powinien być to ktoś bardziej dojrzały. - 2-3h? Mało, przecież zawsze tyle się dzieje na chatboxie - Masz rangę grafika i typera. Dopiero co zrezygnowałeś z admina na DD2, bo jakiś powód musiales podać, jak sam wspomniales, a teraz startujesz na moderatora czatu. - z pod ostrzałem dowiedziałam się, że łatwo się poddajesz. Ktoś powiedzmy zwróci Ci uwagę albo powie kilka słów prawdy, a ty po tygodniu zrezygnujesz? Nie nie nie.
×

Ważne informacje

Korzystając z naszej strony, akceptujesz Polityka prywatności