Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 14.03.2019 uwzględniając wszystkie działy

 1. 3 punkty
  Witajcie, z racji tego, że nawiązaliśmy współpracę ze strefaskilla.pl, postanowiliśmy pozwolić (omijając wymagania) zasilić szeregi osobom z forum. Poniżej znajduje się wzór. 1. Imię: 2. Wiek: 3. Znajomość teamspeak3 [1-10]: 4. Jak często przebywasz na naszym serwerze [przybliżona dzienna ilość godzin]: 5. W jakich porach dnia przebywasz u nas najczęściej: 6. Byłeś kiedykolwiek administratorem serwera TeamSpeak3: 7. Ile czasu możesz poświęcić na pracę administratora: 8. Co możesz o sobie powiedzieć:
 2. 3 punkty
  Serwer: De_Dust2#2 Data: Około 22 coś, a nie wiem dokładnie ile. Nick podejrzanego: Miszcz1337 STEAM_ID/IP: STEAM_0:02084446 Link do dema: Podam niżej. Podejrzane momenty: Opiszę niżej. 1. Demo: Rozpiska AIM'lock oraz WallHack - (Co do drugiego, to dobre, bo zawsze wie gdzie się spojrzeć i wcelować, a czy to smoke czy fb zawsze, w celowany wyskok) Link do dema - https://www102.zippyshare.com/v/UWhrxYsf/file.html 0:31-37 - Kilku strzałach oddanych delikatna blokada na model. (1/2-4 spowolnienie). +/-b 01:04 - Nie naturalne zachowanie celownika, po oddaniu strzału (Przeskok). To dobry 1Tap. +b 02:31-38 - Padaczka? Nie naturalne dr ekranu, z celownikiem na model graczy. +b 03:04 - Tutaj mógł dostać info, że ktoś skrócił, ale jego reakcję na to nie wygląda, od samego początku jak już tam zszedł wiedział, że przeciwnik jest, za skrzyńą. 05:43-48 - Mógł sobie tak skanować pestkować przez smoke, ale przeciwników nie widział, a drugi frag, to jak zabił jak nawet nie widział jak przechodzi przez smoke. +b 06:20 - Przeskok na model głowy? 1/2 spowolnienie. +b 07:16 - Przeskok na model głowy? Widać normalnie oraz na 1/2 lepiej. +b 11:32 - Dobry 1Tap na głowę? (Przeskok) Widać na 1/2 spowolnienie. +b 12:52 - Dobre info gość od początku Anarchi na szift i wcześniej na flesha rzucił, ah.. zobaczył na swoim WH gracza, a to sobie wyczeka? A odo tego delikatny (Przeskok) no tak. +b 15:27 - Też tak chcę widzieć? Delikatny (Skok celownika) Ups.. 1/2 spowolnienie. +b 15:40 - Aha? Co to miało być, a chwile później coś ten twój 1tap nie zadziałał +b (Cały ten syf co pobrałeś nawet on robi Cię, w uja) +b 16:49 - Dobry AIM'lock.. (Nienaturalne skoki celownika) +b 17:00-06 - Cała ta akcja "Info od Boga" Spalenie roli 100% wiedząc, że tam jest pierwszy przeciwnika, a drugie na środku na szift szedł i już również wiedział, że tam mu wyjdzie, ale padł.. +b 17:50-18:06 - Cała ta akcja? +b 19:32 - (Przeskok) +b 2. Demo - Jak nie wystarczy? Link do dema2 - https://www49.zippyshare.com/v/J7tS7xfk/file.html Nagrywałem demo trwa ono nie całe 5min, ale dlatego tak, że kolega Miszcz1337 uciekł po akcji, z 2min coś, w trupie, a później szukałem i szukałem go i nic.. +b Coś od siebie? - kolega Miszcz1337 startował na Admina serwera DD2#2, to dobry.. Link do tematu poniżej: Szkoda tych twoich śmiesznych 5k godzin nie całych? :< Smuteczek.. A jak nie wystarczy, a to rozpiszę i jeszcze poprzednią mapę..
 3. 2 punkty
  Aha xdddddd hahaha mam monitor 144hz i tu nie ma żadnych przeskoków jedyne to są w twojej głowie Zobaczcie sobie 02:31 1/2 tu nie ma zadnych przeskokow nie umiesz rozpisywac 07:16 Brak mi słów. Przeskok prosto na łeb ++bb tu tez nie ma zadnego przeskoku przeskok to jakby mi się blokowało na głowie takie nie naturalne ruchy czy coś Róbcie jak uważacie Tutaj też pewnie będziesz widział przeskoki i wh ESP bo ktoś dobrze gra xdddddd Pozdrawiam
 4. 2 punkty
  02:31 Przeskok widoczny na 1/2 +b 05:43-48 Mógł widzieć gracza który przechodził do dolnego, ale ten przestrzał ciekawy był. +/-b 06:20 Przeskok na drugiego gracza, mało widoczny ale jest, może po prostu fart +/-b 07:16 Brak mi słów. Przeskok prosto na łeb ++bb 11:32 Nie ma opcji żeby gracza usłyszał, ciekawie szybka reakcja +b 15:27 Przeskok +b 15:40 ??? +b 16:49 Niesamowity przeskok +b 17:50-18:06 Normalna akcja -b 19:32 - Przeskok +b Tyle mam do powiedzenia, dla mnie obvious.
 5. 2 punkty
  Tu masz post, odnoszący się do Twojego bana, zapoznaj się z nim, i czekamy na wypowiedź @ZbanowanyZaGreConnectun []
 6. 2 punkty
  Całkiem spoko karwan XD pomoże jak może i pośmiać też się z nim można ale częściej z niego wyjdź na +
 7. 2 punkty
  Spoko morda dobry grafik i właściciel xd
 8. 2 punkty
  Jestem na NIE Dlaczego zapytacie, a no dlatego, że widziałem go może 2 razy na serwerze i na krótką chwilkę. Mówisz, że jesteś nocą i z rana na serwerze, a tak się składa, że oszukujesz i ani razu Cię nie widziałem na serwerze o tych porach, a pewnie zapytasz i powiesz, że mnie też, a widzisz jestem jak Widmo i mnie nie zobaczysz. Nigdy nie słyszałem Cię na mikro jeśli już grałeś te mocne 10min. Wiek i tylko to może mi odpowiadać, a reszta leży, a nawet nie jestem, za okresem próbnym. Zacytuję sobie jeśli mogę: Tak, kolega wyżej ma rację! Powód jak każdy inny, ale zawsze jest jakieś "Ale". Takie jest "Ale", że Ty wcale nie grasz tak jak napisałeś często i z rana i nocą, bo nigdy Cie nie widziałem kiedyś tam na popołudnie wszedłeś na 10-20min i poszedłeś.To, że grasz jakieś tam 5k godzin na //Steam, to co od razu na Administratora serwera chcesz iść hmm... nie rozumiem? Składka, a również sobie zacytuje, a jeśli mogę oczywiście: Pytanie brzmi: Czym możesz rzucić? Talerzem czy jak, bo nie rozumiem? Hmm.. Piszesz jasno "Składka: NIE", a nie piszesz, ze czasami możesz coś "rzucić", albo płatny Admin od początku albo w ogóle.. To jest tak jak: (mogę czasami wejść na //Steam) Czemu teraz odpisuję, a no dlatego, że chciałem zobaczyć czy słowa napisane przez Ciebie @Mistrz będą wiarygodne,a zacytuje: Jakoś mnie to do dziś nie przekonało. Zero inicjatywny, z twojej strony, a dalej nic się nie ruszyło.
 9. 1 punkt
  Taryfikator banów, który powinien być przestrzegany przez Adminów. Nie stosowanie się do taryfikatora grozi otrzymaniem ostrzeżenia. Używanie niedozwolonych skryptów typu BH --> Ban permanentny. Czitowanie --> Ban permanentny. Zmienione modele postaci --> Ban na tydzień. Reklama --> Ban od 3 dni do tygodnia. Nieumyslna reklama(typu bind) - ban 1h + usunięcie binda Wchodzenie na aktywnym banie --> Ban permanentny. Podszywanie się pod Administracje --> Ban od tygodnia do bana permanentnego. Używanie/stosowanie "Ground Strefe Jump" "G-Strafe" oraz "duck jump" (movement z dwoma skokami) --> Ban 3h / 7dni (z przymknięciem oka jeżeli ktoś używał tego pierwszy raz.) Podszywanie się pod gracza --> Ban od 3 dni do tygodnia. Obrażanie rodziny gracza/admina --> Ban od 3h do tygodnia. Obraza Administracji --> Ban od 30 min do 24h. Obraza gracza --> Pierw GAG / Kick / Ban od 5 min do 3h. Utrudnianie gry --> Kick / Ban do 30 min. Recconect --> Ban do 30min (Kara najmniejsza, aby nie grać mapy po ponownym wejściu) Resp po 1:30 --> Upomnienie na y@@ / Slay / Kick / Ban do 5 min. Spam na u@ --> Kick / Ban do 5min. Niepotrzebny spam na chacie --> Upomnienie / Kick / Ban od 5 min do 30 min. Nagminne przeklinanie --> Gag / Kick / Ban od 5 min do 1h. Niedozwolony/obraźliwy nick --> Kick / Ban do 5 min. Nadużywanie mikrofonu --> Gag od 5 min wzwyż -> Kick / Ban do 30 min. Wykorzystywanie bugów mapy i/lub wchodzenie na tekstury --> Slap / Slay / Kick / Ban od 5 min do 30 min. Brak wykonywania celów mapy --> Slay / Kick / Ban do 5min. (W wyjątkowych sytuacjach do 30 min.) Prowokacje (próba wszczęcia kłótni) --> Upomnienie / Kick / Ban do 30 min. Używanie innej broni niż pistolet w pierwszej rundzie --> Ban do 30 min. Wykorzystywanie VIP/SVIP --> Kick / Ban do 30min (Po kupnie broni na Respie, a później zmiana broni, z VIP/SVIP, w trakcie trwania rundy) Komunikowanie się przez komunikatory głosowe w celu podawania Sobie info --> Ban permanentny. (Traktowane jako wspomagacz.) Działanie na szkodę serwera / forum --> Ban permanentny. Spamowanie jakimikolwiek granatami --> Ban do 30 min Celowe / Nagminne reklamowanie innego serwera / sieci --> Ban permanentny Podważanie decyzji Admina (zbędne komentowanie co robi / jak powinien coś zrobić) --> Upomnienie / Kick / Ban od 5 min do 30 min.
 10. 1 punkt
  Zapraszam do wyrażenia Swej opinij na mój temat. Essa załoga <3
 11. 1 punkt
  1. Imię: Mateusz 2. Wiek: 19 lat 3. Znajomość teamspeak3 [1-10]: 7 4. Jak często przebywasz na naszym serwerze [przybliżona dzienna ilość godzin]: +/- 5h dziennie. Czasami więcej czasami mniej zależy od dnia. 5. W jakich porach dnia przebywasz u nas najczęściej: Przeważnie popołudniu/wieczorami. 6. Byłeś kiedykolwiek administratorem serwera TeamSpeak3: Tak nawet kiedyś u was za czasów starej sieci. 7. Ile czasu możesz poświęcić na pracę administratora: Mniej więcej tyle ile jestem na ts3,wiadomo mam też inne obowiązki dotyczące sieci. 8. Co możesz o sobie powiedzieć: Tak jak napisałem wyżej nazywam się Mateusz 19 lat. Mieszkam w województwie Mazowieckim. Interesuję się piłką nożną,kolarstwem,płcią przeciwną oraz można powiedzieć tak ogólnie informatyką. Na co dzień chodzę do szkoły oraz kilka razy w tygodniu pracuję,aby sobie dorobić na własne wydatki.
 12. 1 punkt
  1.04 - Dziwna pestka. -/+b 5.43 - Rzucił hg więc mogło siąść coś dm i zwyczajnie strzelał bo wiadome jest, że zazwyczaj w tamtym miejscu ktoś z tt stoi, zastanawia Mnie natomiast ten drugi gracz co wbiegał do trupa, na słuch ? troszkę słabo bo każdy skanuje górnego, widzieć zbytnio też nie mogłeś lecz to nie jest wykluczone że coś Ci tam mrugało. Wiadomo że hltv nie pokaże Nam tego tak idealnie jak byś nagrywał pov'a -/+b 6.20 - Minimalny przeskok jest widoczny na 1/2 bądź 1/4 ale weźmy też pod uwagę to, że jest to hltv na pov'ie mogło by być inaczej.... -/+b 7.16 - To samo co wyżej, mógł być to po prostu zwykły ruch myszką. Znowu proszę wziąć pod uwagę, że jest to hltv. a nie pov -/+b 15.40 - -/+b 16.49 - Minimalny przeskok jest widoczny, ale znowu proszę wziąć pod uwagę że jest to hltv a nie pov więc różnie można to odebrać. -/+b 19.32 - -/+b Rozpisałem tylko te akcje które można jakoś naciągnąć pod spalone. Z racji takiej, że rozpiska jest z demka hltv podchodzę do tego troszkę inaczej dlaczego ? Bo niestety na hltv nie dostaniemy idealnego fov'a jak na pov'ie. Proszę zwrócić uwagę na styl gry @Mistrz twierdzicie, że wh nie weźmiecie pod uwagę tego, że w grze jest radar + info od graczy z drużyny (przykład na skorzystanie z radaru 12.54 uznałeś to za spalone a nie wziąłeś pod uwagę, że paka leżała na longu i jest takie coś jak radar mógł spojrzeć i ustalić mniej więcej skąd będzie wychodził i wyczekał) Twierdzicie, że aim lock tylko szkoda, że na większości akcji tego przeskoku brak a jak jest to minimalnie widoczny (a podkreślę, że hltv nie pokaże Nam wszystkiego idealnie jak pov) Gdybyśmy się sugerowali fov'em z hltv to połowa doświadczonych graczy ze strefy takich jak @demolka @KILLER MACHINE ;] czy @dam1 ♿ ? miała by bany. Niestety bana zdejmuję nie będę wciskał Go doświadczonemu graczowi który ma przegrane ponad 5k godzinek na steam bez vac'a. Rozumiem, jeżeli byłyby to w 100% spalone akcje widoczne na hltv ale ich niestety na doświadczone oko nie ma. @Mistrz zapraszam na serwer a adminów którzy rozpisują doświadczonych graczy proszę o nagrywanie pov'a
 13. 1 punkt
  1.Nick :Brancu 2.Jaką rangę chcesz odebrać : N. Juniorek ts3 3.Link do podania : @Iwannabepro potwierdzi 4. ID ze sklepiku (https://sklep.strefaskilla.pl),(w przypadku serwerów DD2#1, AWP, JB, CS:GO:MOD): -
 14. 1 punkt
  Witam na strefie
 15. 1 punkt
  nie znamy się zbyt dobrze, ale wydajesz się być spoczko ziomkiem masz u mnie duży + za obronę mojej osoby przed stulejami na serwerze
 16. 1 punkt
  Dobra każdy tak smieszkuje, a przyszła babcia Wredzia i tu skończy z żartami. Zmiksus to bardzo dobry chłopak jest. Ogarnięty, konkretny i rzeczowy. Można na nim polegać, wygadać się i nie piśmie pary z ust. Jako gracz jest całkiem dobry, zdarza mu się lamic, ale to tylko wtedy gdy leci na niego 45282892281519000 granatów. Jako członek ubt sprawował się wzorowo. Ba, nawet powiem więcej. Zrobił więcej niż nie jedna osoba na tym stanowisku. Zasłużył sobie ciężką pracą na awans opiekuna UBT i bardzo dobrze. Szkoda tylko, że nikt nie docenia tego, że są jeszcze dwie osoby w ubt, których nie obchodzi nic poza kolorkiem (takie jest moje zdanie i możecie się na mnie obrażać, wisi mi to ), a on mimo tego, że też chciałby sobie pograć na DD2 #1 czy też #2 najzwyczajniej w świecie nie może. Dlaczego? Bo nikt nawet nie kiwnie palcem żeby ruszyć dupsko i mu pomóc albo nie oszukujmy się, ale nie zna się na tym, bo widząc spalone demko ktoś pisze, że nie widzi nic spalonego lub przeskok x4... Szalony, przystojny, zwariowany, coś tam kombinował z muzyką i jestem ciekawa tych efektów, który lubi być typem łobuza (swoje za uszami ma) , ale mam nadzieję, że wyszedł na prostą. Ta dam
 17. 1 punkt
  Monitor 144hz nic nie tłumaczy;)
 18. 1 punkt
  Coś tam słyszałem że jakiś spixowany jesteś xD. Wydajesz się w porządku ;d
 19. 1 punkt
  ___________________________________________________________________________________ Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został zamknięty przez Moderatora. Powód: Brak UB. Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a Moderator lub Administrator rozpatrzy go ponownie. Z pozdrowieniami. Administracja StrefaSkilla.pl ___________________________________________________________________________________
 20. 1 punkt
 21. 1 punkt
 22. 1 punkt
  Coś tam nawet strzela, polecam
 23. 1 punkt
  Alkoholik, cpun da sie lubić😬
 24. 1 punkt
  Bardzo dobra mordka , kradnie wszystkie kille :p
 25. 1 punkt
  Nick : DEGJUDYN HADWA SEKUDYN Data i godzina zbanowania : 14.03.2019r. 13:01:16 Link do AMXbans (http://strefaskilla.gameclan.pl/bany/ban_list.php) : http://strefaskilla.gameclan.pl/bany/ban_list.php?bid=6870 Link do screenów : https://www51.zippyshare.com/v/YOLGby2h/file.html Wycinek z konsoli : [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Zbanowany przez Admina: SECURITY :D [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.strefaskilla.pl [AMXBans] Powod: 'Wstaw screeny na StrefaSkilla.p' [AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie' [AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:23833802' [AMXBans] Twoje IP: '83.31.3.126' [AMXBans] =============================================== Coś od siebie : Zwykłe SS, nic nie mam do dodania. Z góry dziękuję za UB.
 26. 1 punkt
  od dziecka zafascynowany motocyklami i tak zostało do teraz
 27. 1 punkt
  I love you skarbie <3
 28. 1 punkt
  Oto wyniki Elity sieci! Najlepszy Wyższy Administrator (J@,Administrator,Właściciel) : @Trivor 8 głosów Najlepszy Moderator (Global Moderator) : @.::FocuS::. 6 głosów Najlepszy Właściciel serwera : @Trivor 10 głosów Najlepszy Opiekun Serwera : @Smuszinio 9 głosów Najlepszy członek UB TEAM : @Zmiksowany 10 głosów Najlepszy Admin Serwera : @Rac0 @Mary Jane <3 @Wredzia. po 2 głosy Najlepszy Redaktor (FanPage) : @Dusia 11 głosów Najlepszy Grafik : @NoMercy. 6 głosów Najbardziej pomocny użytkownik : @Mary Jane <3 3 głosy Najlepszy Gracz naszych serwerów : @demolka 3 głosy Najbardziej pomysłowa osoba : @BMW E60 M5 4 głosy Największy śmieszek : @BMW E60 M5 4 głosy Największy romantyk : @BMW E60 M5 @Trivor po 3 głosy Najbardziej oschła osoba : @Wredzia. @.::FocuS::. @ArcyBM @Duszek zboczuszek @Ar0n @Spr!Nt^^ @raverson po 1 głosie Najmilsza osoba na sieci : @S.M.E.R.F.E.T.K.A :* 2 głosy Największy No-Life : @.::FocuS::. @ESL po 2 głosy Najbardziej zaufana osoba : @Smuszinio 4 głosy Najładniejsza : @S.M.E.R.F.E.T.K.A :* 3 głosy Najładniejszy : @Vixo @Trivor po 2 głosy Zasługuje na bana : @Nie Słyszę Na Prawe Ucho. @Spr!Nt^^ @Tofel po 2 głosy Nasz przyjaciel na sieci : (tutaj można 2 osoby) @Damian @Wredzia. Osoba z którą najchętniej byś poszedł/poszła na "piwo" : (można 2 osoby) @Vixo @BMW E60 M5 po 3 głosy
 29. 1 punkt
  Teraz to wstawanie non stop 4.20 kurła xd
 30. 1 punkt
  Jestem na nie!!! Podanie na odwal dość dużo adminów - składka
 31. 1 punkt
  A niech i będzie tak.. Tylko nie mam pojęcia jak można kogoś zdradzić czy też zostawiać, jak tak bardzo się kogoś kocha, ale co zrobić? Jak jednej stronie już nie wystarcza, to co ma..
 32. 1 punkt
 33. 1 punkt
  Only dd2#2 201 http://cssetti.pl/serwer/145.239.236.14:27160
 34. 1 punkt
  Jestem za okresem próbnym. Aktywność, mam nadzieje, że poprawi. +/- wiek. + reklama. + Każdy od czegoś zaczynał, może podanie nie jest zbyt estetyczne, ale przynajmniej się starał.
 35. 1 punkt
  Hejka, mam na imię Kasia, mam 15 lat, jestem z małopolski, mam nadzieję, że jest tu miła atmosfera i będzie się super spędzało z wami czas. Pozdrawiam administratorów z Jailbreak'a, ponieważ na tym serverze przesiaduje.
 36. 1 punkt
 37. 1 punkt
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z naszej strony, akceptujesz Polityka prywatności