Skocz do zawartości
 • Zaloguj się lub zarejestruj i zostań z nami!

  Witaj na StrefaSkilla.pl

  StrefaSkilla, to forum o tematyce Counter-Strike. Jak na większości for - musisz się zarejestrować, aby pisać posty i przeglądać forum. To łatwy i szybki proces, który wymaga minimum zaangażowania i wiedzy od Ciebie. Dołącz do naszej społeczności już dziś!
   
  • Bierz aktywny udział w rozwoju naszej sieci
  • Załóż konto i poznawaj nowych znajomych
  • Uzyskaj dostęp do ukrytych działów
  • Dowiedz się więcej o naszych serwerach
  • Zdobywaj nowe doświadczenia
  • Uczestnicz w konkursach i zgarniaj nagrody!

ZbanowanyZaGre [*]

Admin DD2

Reputacja

49 Wzorowy

7 obserwujących

O ZbanowanyZaGre [*]

 • Grupy Admin DD2 #2
 • Tytuł
  Srebro I

Ostatnie wizyty

869 wyświetleń profilu
 1. W związku z tym, że nie ma opiekuna serwera i nie ma nikogo do wszystkich spraw związanych chociażby z podliczaniem, a ja z nadmiaru czas postanowiłem podliczyć Administrację na owym serwerze. Żadnych taryf ulgowych! Za pozwoleniem @AdeK postanowiłem podliczać. Trzy pierwsze miejsca, z największą ilością minut/godzin, będą nagradzane reputacją. 1 Miejsce: +3 reputacja 2 Miejsce: +2 reputacja 3 Miejsce: +1 reputacja Administratorzy, którzy nie przegrają obowiązkowych (360min/6 godzin, w tygodniu, to zostaną wynagrodzeni ostrzeżeniem) +2 ostrzeżenia, równe są degradacją danego Admina, z funkcji. Będąc Adminem na dwóch serwerach, jest to zmniejszone do (300min/5 godzin, w tygodniu). Podliczenie okresu 18-24.03.19r. @demolka - 1715min / 28,6 godziny (+3 reputacja) @Lenon - 1287min / 21,5 godziny (+2 reputacja) @Mokry Lemur ! - 1127min / 18,8 godziny (+1 reputacja) @ZbanowanyZaGre [*] - 1115min / 18,6 godzin @Ciks aka - 1039min / 17,1 godziny @2k19 - 1004min / 16,7 godziny @Tytan - 907min / 15,1 godziny @iks de^^ - 895min / 14,9 godziny @KILLER MACHINE ;] - 583min / 9,7 godziny @Halucynacja Cię wita o_O - 511min / 8,5 godziny @Sensei~ - 137min / 2,3 godziny (+1 ostrzeżenie) @R.A.M.Z.E.S - Urlop Ogólny czas wszystkich Administratorów serwera: 10320min / 172 godziny Reputacje: @demolka - +3 reputacja @Lenon - +2 reputacja @Mokry Lemur ! - +1 reputacja Ostrzeżenia: @Sensei~ - +3/3 ostrzeżenia - DEGRADACJA @iks de^^ - 0/3 ostrzeżenia - Zostaję usunięte, po przez wypadek i brak możliwości zgłoszenia Degradacje: @Trivor@AdeK - Proszę o degradację Administratora @Sensei~, z funkcji na serwerze, po przez brak aktywności Jeśli się coś nie zgadza, to proszę na PW. @.::FocuS::. czy tak ktoś inny jeszcze? - Proszę o odebranie Rangi @FERN1337, z braku aktywności i ostrzeżeń oraz @Sensei~. Ps. Proszę @AdeK@Trivor, o dodanie Reputacji. 
 2. demolka%20kosa.png

  @demolka - Mówiłem, że kiedyś będzie taki dzień, że kosa wpadnie, a dziś właśnie cały serwer to widział<3 Nigdy nie mów nigdy.

  1. demolka

   demolka

   Pierdol się, tyle w temacie, teraz to ja cie ukuje, moim wielkim jędrnym chu*em :p 

    

    

   ps. Teraz ty będziesz dziurawy :p

  2. ZbanowanyZaGre [*]

   ZbanowanyZaGre [*]

   No tak, a myślałem, że już dziś nie wejdziesz, ale zapamiętaj ten piękny dla mnie, a dla Ciebie ch_ujowy dzień, a chciałbyś demo, na stream? :beka:

   Ps. Czekam i czekam na dziurę ^.^ 

  3. NiVo

   NiVo

   Piękna kosa spalinowa w plecy 😂😂😂

 3. Nie wiem, nie mam pojęcia, czy jesteś bardziej śmieszny czy też żałosny, a dlaczego tak twierdzę, a zaraz Ci wyjaśnię dobrze? Skarga po jeden do zamknięcia, z jakichkolwiek dowodów, to jedno @.::FocuS::.@Dusia@Brancu@DyLu i tak dalej ten kto może zamykać. Mówisz, że lepszym graczem od innych jesteś, a jak wrzucam bany, za "resp 1:30" przed trupem, to jakoś nick nie płaczę, a znalazłeś się taki Ty, a dlaczego, bo zniechęcił Cię swoją postawą do siebie czy jak? Bo to co teraz zrobiłeś moim skromnym zdaniem jest żałosne.. Po dwa daj demo, a nie mają go szukać właściciele czy też opiekunowie, pisząc tak jak napisałeś, ta skarga jest niczego nie warta! Po 3, bo już mi się nie chcę pisać, ale napiszę nie wiem, nie mam pojęcia czemu tak, ale ban na 5-10min, a Ty piszesz skargę bez dowodów, to jest śmieszne, bo nie chciałbym w jakiś sposób Cię urazić oczywiście, ale już to pewnie zrobiłem tym co piszesz pff... Tyle mam na tą skargę, a czemu się wypowiadam, a bo ja jestem w sumie ciągle i przelotnie na serwerze i jakoś nigdy ni widziałem, żeby jakikolwiek admin nie zbanował kogoś niesłusznie, ale spoko. Teraz ja na Ciebie poczekam i jak będzie 1:29, a będziesz stał przed tym trupem nie ważne, że gdzieś się repisz, bo wpisujesz retry.. Podam Ci wzór, żebyś zapamiętał dobrze? Wiem skleroza nie boli, ale jednak czasem tak. Przykład niżej: Wzór: Twój Nick: + Nick oskarżonego: + IP/SID oskarżonego: +/- Powód skargi: + Opis sytuacji: + Dowody (Demko,ssy,świadkowie): Co najważniejsze, to nie masz. A Ty to byś chciał, za dużo jak widzę..
 4. Najlepszy Wyższy Administrator (J@,Administrator,Właściciel) : @AdeK - Niech i będzie ten, ale powinieneś wylądować na (Największy Bot na serwerze, albo na sieci) Najlepszy Moderator (Global Moderator) : @Dusia - Takie mocne 2/10, ale niech już będzie. Najlepszy Właściciel serwera : @Trivor - Ten, to czasem się głupi, ale co zrobić? Najlepszy Opiekun Serwera: --- Na tą chwilkę nie ma żadnego takiego hehe.. Najlepszy lepszy członek UB TEAM: @Zmiksowany Najlepszy Admin n Serwera: @NoMercy. - Nie ma no, ale nie ma lepszego no! Najsurowszy Admin Serwera: @Tytan - Tutaj, ale tutaj nie ma surowszego. Najlepszy Redak tor (FanPage): --- Najsurowszy Admin Forum (J@,Administrator,Właściciel): --- Najlepszy Grafik: --- Nie ma takiego, co sprostałby wymaganiom tutaj. Mam już przypomniałem sobie @Brancu Pamiętasz grafikę na ts, to była sztos<3 Nie będę jej tutaj pokazywał, bo jeszcze na grafika będą mnie chcieli i co wtedy? Najbardziej pomocny użytkownik : --- Nikt mi nie pomógł. Sam się zarejestrowałem. Najlepszy Gracz naszych serwerów : @Delta z x^2 - Największa fragerka powinnaś być. Najbardziej pomysłowa osoba: --- Największy śmieszek: @Lenon - Aj.. Nie ma BdG tutaj niestety hehe.. A jednak mam @PODOBNO TRZESE PORAMII pamiętasz Globiego? Największy kobieciarz: --- Nie znam nikogo takiego. Najbardziej oschła osoba: --- Suchy, to trzeba więcej pić wody jeśli jest się oschłym, a nie tylko te talarki czy sucharki jeść. Najmilsza osoba na sieci: --- Nie znam takiej, bo tu sami skurw... Największy No-Life: --- Dodałbym samego siebie, ale z racji, że nie można, to dam @~Andziaa., bo nikt nie bywa na serwerach do 3-5 rano ha.. Najbardziej zaufana osoba: --- Zaufana osoba, ale na forum czy na serwerze czy dla mnie jaka ona jest? Bo jak dla mnie, to nie ma nikogo takiego tutaj.. Największy maruda: --- @=BlacKKessi= Tylko byś marudziła na grę. Największy spamer Sb: --- Największy lizus: --- Największy płaczek: --- Pewnie ja, ale dodam tutaj osobę tak od serduszka @KILLER MACHINE ;] hehe.. Najładniejsza : --- Ah.. No nie wiem czy tu jakaś dziewczyna kryteria spełnia, ale nich będzie i @Delta z x^2 albo może @~Andziaa., ale nie jestem przekonany, w 100% he.. Najprzystojniejszy : --- p3dałem nie jestem, ale myślę, że taki piękniś, to będzie @demolka </3 Zasługuje na bana : --- Też bym dał siebie pewnie, ale no cóż nie można prawda, a no taki Bot @KILLER MACHINE ;] hehe.. Nasz przyjaciel na sieci : (tutaj można 2 osoby) --- Nie ma przyjaciół, nie mogę nikogo oznaczyć skłamałbym jak by to był @Lenon a kłamać nie lubię.. Osoba z którą najchętniej byś poszedł/poszła na "piwo" : (można 2 osoby) --- Nie mam pojęcia @Lenon i może @Mokry Lemur !, ale tu też bym skłamał, a więc nikogo.. //Edit: Kilka poprawek
 5. Jestem na NIE serio?! Grasz od wczoaraj, ani //steam nie widziałem, ani nie widziałem mikro jak coś mówiłeś, jak w ogóle byłeś te 10min, bo widzę, że nawet GT nie potrafiłeś wysłać? Po mimo tego, że amx masz 8 poważnie? Ty za dużo nie myśl, bo czasem to ciężko wychodzi różnym ludziom.. Dostałeś propozycję, ale że od kogo? Od ludzi na serwerze czy od jakiś takich właściciela, bo opiekuna nie widać? No tak rzeczywiście grasz nocami i dniami od wczoaraj, rzeczywiście dużo grasz, rzeczywiście że nie nie nadajesz się na tą chwilkę na admina! Jestem jak, z samego początku na NIE..
 6. @Zmiksowany@Trivor - podanie automatycznie do odrzucenia
 7. Nie grałem kilka dni, z wiadomych przyczyn, ale kiedykolwiek wszedłem na serwer byłeś ESL.. Nie ma co dużo mówić, w wymaganiach dla Administracji serwera jest potrzeby //steam, a jeśli go nie masz, to radziłbym kupić, bo tak to każdy mógłby wtedy złożyć podanie tak? Po to są one czasem, aby później nie było jakiegoś "gowna", a wtedy też wymagania są bez sensu, a ja już czasem się spotykałem, z adminem "nonsteam" super fajnie, że garsz, ale kontakt, z Tobą jest minimalny niestety.. Składa i te inne sparwy, to bardzo dobrze, ale po przez brak "steam" jestem zmuszony dać Ci, odpowiedź jasną co do wymagań.. Jestem na NIE Notakta twoja ostatnia, zacytuję sobie jeśli mogę? - ((nie chce mi się latać na forum i pisać kto czituje , , umiem Wykryć Gracza czy oszukuje czy nie)) - No tak jeśli nie masz //steam, to tak jest niestety, że musisz iść na forum zamiast napisać, bo większość adminów jest na //steam ciągle i zawsze można napisać albo do kogoś się skierować tak, a tak to musicie biegać/iść na forum.
 8. W związku z tym, że nie ma opiekuna serwera i nie ma nikogo do wszystkich spraw związanych chociażby z podliczaniem, a ja z nadmiaru czas postanowiłem podliczyć Administrację na owym serwerze. Żadnych taryf ulgowych! Za pozwoleniem @AdeK postanowiłem podliczać. Trzy pierwsze miejsca, z największą ilością minut/godzin, będą nagradzane reputacją. 1 Miejsce: +3 reputacja 2 Miejsce: +2 reputacja 3 Miejsce: +1 reputacja Administratorzy, którzy nie przegrają obowiązkowych (360min/6 godzin, w tygodniu, to zostaną wynagrodzeni ostrzeżeniem) +2 ostrzeżenia, równe są degradacją danego Admina, z funkcji. Będąc Adminem na dwóch serwerach, jest to zmniejszone do (300min/5 godzin, w tygodniu). Podliczenie okresu 11-17.03.19r. @KILLER MACHINE ;] - 1744min / 29,1 godziny (+3 reputacja) @2k19 - 1495min / 24,9 godziny (+2 reputacja) @demolka - 1149min / 19,2 godziny (+1 reputacja) @ZbanowanyZaGre [*] - 958min / 16 godzin @Ciks aka - 801min / 13,4 godziny @Halucynacja Cię wita o_O - 607min / 10,1 godziny @Tytan - 400min / 6,7 godziny @Sensei~ - 218min / 3,6 godziny (+1 ostrzeżenie) @iks de^^ - 159min / 2,7 godziny (+1 ostrzeżenie) @FERN1337 - 60min / 1 godzna (+1 ostrzeżenie) @Lenon - NOWY ADMIN @eQ` Pindol=QreWskiK@T - NOWY ADMIN @R.A.M.Z.E.S - Urlop Ogólny czas wszystkich Administratorów serwera: 7591min / 126, godziny Reputacje: @KILLER MACHINE ;]- +3 reputacja @2k19 - +2 reputacja @demolka - +1 reputacja Ostrzeżenia: @FERN1337 - +3/3 ostrzeżenia - DEGRADACJA @Sensei~ - +2/3 ostrzeżenia - Pilnuj się do następnego podliczenia @iks de^^ - +1/3 ostrzeżenia @Halucynacja Cię wita o_O - 0/3 ostrzeżenia - Zostaję usunięte, z względu przegranych na plus minut Degradacje: @Trivor@AdeK - Proszę o degradację Administratora @FERN1337, z funkcji na serwerze, po przez brak aktywności Jeśli się coś nie zgadza, to proszę na PW. Ps. Proszę @AdeK@Trivor, o dodanie Reputacji.
 9. Jak już nie którzy wiedzą i w sumie większość a co tu ukrywać a zaraz podeślę banów na sieciach na kontach ma z parę ale nie wiem czemu @Zmiksowany wie o tym ostatni ha.. No nie wiem, nie wiem.. Po przez odwołania i tu też pewnie się tak skończy ale co zrobić prawda @Zmiksowany żebyś nie wyszedł tylko na tego złego Opiekuna BL'a? Podesłałeś mi takie coś ale to jakaś tajemnica nie jest jak kiedyś już tu grałem to ale chwilkę bo później sprawy rodzinne a zobaczyłem sobie tak o gdzie ktoś gra a więc sobie i zacząłem grać tutaj, a po takim czasie nic nie było na mnie i jak nie które fora kierują się banami z innych sieć hmm.. Ciekawe rozwiązanie a chociaż przejrzałbyś te demo z 1s... a nie podsyłał mi jakieś takie ssy, z graczami którzy nie wiem.. Zdjęcie: Pewnie i więcej a no tak z parę kont poszło i co z tego? Baind.pl - https://banid.pl/sprawdz?sid=0:0:17420249 Historia Banów - Ah.. kiedyś było ich aż 66 a teraz jedyne 31 - https://banid.pl/pub?liczne=0:0:17420249 - Co z związku z tym chcesz mi powiedzieć że nie dostanę na clear demu UB teraz już o to nie mówię a jak tylko mnie spalić okey.. rozumiem. Rozpiska nagranego mojego dema - Powiesz też czy tu są Aim'lock flusha? Możesz obejrzeć całe demo, ale ja Ci podam dla Ciebie, spalone akcje. W sumie wszystko dla Ciebie będzie, z przeskokiem. Link nagranego dema - https://www55.zippyshare.com/v/JYhqVFlU/file.html 02:03 - AIM'lock (Przeskok) +b 03:49 - Widzisz Przeskok bez kitu flusha +b 04:18 - Dobry 1tap co? +b 04:47 - Też widziałeś skok +b 08:55 - Nie no tutaj ++b 10:57 - Podobna akcja jak na demu, z HLTV. Szybkość ScreaM'a +++b 12:19 - Widzisz coś? +b 12:23 - Widzisz coś? +b 13:17 - Widzisz coś? +b 14:01-09 - Cała ta akcja. ++bb 16:16-21-25 - No tak głowy, a tego nie skomętuje jak HeppY na bananie, w smoke cs:go +++b 19:14 - No tak skok jak i na tym demu, z HLTV +b Edit: Dodam, że zmieniłem wartości abyś nie miał klatek, ani lagów GO:TV max jakieś 200 fps jest.. Nie dodam link, ponieważ byłaby to reklama
 10. Nick z Cs'a: V1rus /BT/ Admin banujący: Brak Serwer: DD2#1 Data zdarzenia: 15.03.19r. Opis sytuacji: Niedokładne sprawdzenia dema i nie znajomość regulaminu, a no tak członek oraz opiekun @Zmiksowany Link do tematu poniżej.. Temat [Brak UB]: Link do bana z amxbansa (http://strefaskilla.gameclan.pl/bany/ban_list.php) : http://strefaskilla.gameclan.pl/bany/ban_list.php?bid=6973 Wycinek bana z konsoli: Brak, ponowne rozpatrzenie dema Opis ogólny: Zaczynając od tego że jak wiedziałem że demo spalone na +3 sytuację tak? A czemu, w rozpisce @Brancu oraz opiekuna BL @Zmiksowany nie ma +3 akcji "+b" nie mogę zrozumieć i zostaję zbanowany. Dodając że kierujesz się tym co było gdzieś indziej ale po co? Jeśli jedno forum to forum a nie patrzysz na inne historie banów. Druga podobne rozpisanie gracza o podobnym demu @Miszcz ale dlaczego dostał UB? Bo twoim skromnym zdaniem ma 5k godzin na steam i bez vac? Dlatego też pokierowałeś się demkiem jak to ująłeś "HLTV" a nie "pov" i nie było dokładnie widać ale jednak UB? Hmm.. Czy nie czynisz do mnie urazy wraz z kilerem? Jak stam stwierdziłeś i tutaj i też w tamtym odwołaniu aż zacytuje "Z racji takiej, że rozpiska jest z demka hltv podchodzę do tego troszkę inaczej dlaczego ? Bo niestety na hltv nie dostaniemy idealnego fov'a jak na pov'ie." a druga odpowiedź na temat "he.. Aim'lock flusha" odpowiedziałeś "Twierdzicie, że aim lock tylko szkoda, że na większości akcji tego przeskoku brak a jak jest to minimalnie widoczny (a podkreślę, że hltv nie pokaże Nam wszystkiego idealnie jak pov) Gdybyśmy się sugerowali fov'em z hltv to połowa doświadczonych graczy ze strefy takich jak @demolka @KILLER MACHINE ;] czy @dam1 ♿ ? miała by bany." link do tematu poniżej: Mówisz do mnie o stylu gry ale jakbym grał AWP to inaczej a jakbym grał M4 też inaczej bo akurat z M4 trzeba strzelić na kevie x2 razy w głowę, ah.. Demolka już nie będę pestkował i grał na twoim serwerze, bo "AIM'lock flusha" kolejna twoja odpowiedź hmm.. "Niestety bana zdejmuję nie będę wciskał Go doświadczonemu graczowi który ma przegrane ponad 5k godzinek na steam bez vac'a. Rozumiem, jeżeli byłyby to w 100% spalone akcje widoczne na hltv ale ich niestety na doświadczone oko nie ma." - To demo które rozpisał Killer to jest według Ciebie spalone na 100% ale według reszty nie? 11.20 / 35 - Bardzo dziwna reakcja po zabiciu pierwszego gracza (takie malutkie 2s zwiechy) - ( To dobre wiadomość na steam ) od 11.27 bardzo dziwna reakcja chyba chciało złapać gracza na środku a złapało model gracza z ct który wbijał galą, potem próbowanie wybronienia sytuacji i sprawdzenie czy to na pewno ct... dowód - ( Widzę, że próbujesz mnie na siłę spalić poważnie? Ja tam nikogo nie widziałem, a strzeliłem na galę do niego, a bo wcześniej było pusto i nagle on na gali ) 11.33 dosyć szybciutko oddałeś ten strzał Szybko ? +b - ( Następne poważnie,, bo nie ma to jak dostać infa ale spoko ) 15.03 - Przeskok widoczny jest ale dam -/+b ze względu na hltv a nie pov'a - ( Jak oceniałeś demo moje a jak Miszcz bo nie rozumiem? Odpowiedz mi na pytanie gdzie Ty tu widzisz przeskok? ) 16.20 / do końca - I tutaj by się przydał teraz fov z pov'a... hltv... dziwne pestkowanie.. troszkę nie w Twoim stylu (chodzi Mi o pestkowanie na blisko. Nie wspomnę o dobrym timing'u (a jak dobrze się orientuję to gdzieniegdzie byłeś za coś podobnego spalony...) -/+b (bardziej na +) - ( Co ma udowadniać to zdjęcie bo nie rozumiem gdzieś tam kulka jest czy coś? A Ty się znów czym kierujesz stylem gry czy jak to dobry "OPIEKUN BL" ) 19.50 - Zauważalny jest spory przeskok.. +b - ( Poważnie chcesz mnie spalić hmm.. nie rozumiem tego wiesz? ) Na to wychodzi że w ogóle się nie liczysz z zdaniem innych BL oraz mam wrażenie że nie nadajesz się na to stanowisko wiem że dużo robisz bo w sumie jest mało BL ale to już jest śmieszne jak oceniłeś to demo.. Prosiłbym o reakcję @dam1 ♿ ?@Miszcz@demolka@.::FocuS::.@Trivor@AdeK i reszty a nawet tych co startują na BL, Antycheat, UBT czy coś? Najbardziej zależałoby mi na rozpisce tych 3 panów wymienionych z początku. Jako Opiekun nie powinieneś się kierować niczym innym a tylko demkiem na mnie @Zmiksowany - Jako opiekun dosyć słabo to widzisz wszystko ... Do pewnych osób hmm.. @demolka jest "p3d.." a @Lenon mu robił................. łooo też uwierzysz to dobre masz podejście @Zmiksowany to do tego chwalenia się na ts.. @Lenon nie może się wypowiedzieć ale - https://www114.zippyshare.com/v/dlbuiWTP/file.html Ps. Bez żadnych przecinków, niczego znaków interpunkcyjnych.
 11. No cóż hot 19 Panda! Kwiatów nie dam bo nie mam, a jakbym miał to i tak bym nie dał, p3dałem nie jestem, ale mimo szczerych chęci. Oczywiście słowa, które w pamięci zostaną, a więc..

  Życzę szczęścia, dużo radości i długiej szczęśliwej przyszłości, dużo miłości nich los Tobie z oczu łez nie wyciśnie, niechaj się wszystko wiedzie pomyślnie. Wszystko co piękne i wymarzone, w dniu Twych urodzin nich będzie spełnione, aby wszystkie dobre dni w żółwim tempie upływały, a te złe szybko odchodziły w niepamięć, abyś zawsze był taki silny i się nie poddawał, żeby w Twoim życiu było jak najwięcej dni, w których powiesz - jestem szczęśliwy, żeby każdy następny dzień był niesamowity i wyjątkowy, abyś zawsze był uśmiechnięty i pełen życzliwości dla wszystkich Wariacie, by Twoje serduszko otrzymało zapłatę za Twoją dobroć, aby nieosiągalne cale stały się faktem dokonanym, tyle spokoju ile tylko potrzebujesz, tyle szaleństwa, abyś nie oszalał z tego nadmiaru wszystkiego, cudownej dziewczyny, która pokocha takim jakim jesteś oraz przyjaciół tych wiele prawdziwych od serduszka, którzy zawsze wysłuchają wesprą czy pomogą, cudownych dzieci, domu rodziny, by wiodło ci się jak najlepiej jak tylko może. ŻYCZY V1rusek<3

  1. Bad Panda

   Bad Panda

   Dzięki bocie!!

  2. ZbanowanyZaGre [*]

   ZbanowanyZaGre [*]

   Ależ Proszę Botku</3

  3. Bad Panda
 12. 11:20-11:22 - Znowu przy lekkim slowmo, Ci skoczył, jak małysz na stoku. ( To dobry skok celownika, pestkowanie, a ten frag na środku, a zagraj sobie na czułości 33,5, a ja się nie tłumaczę, oceniajcie dalej, to śmieszne demo.. ) 11:33 - 11:35 - skan boga? wyskoczenie jak profesjonalista,szanuje ( To piękne demo jest niesamowicie uzdolnione, a Tobie okulary by musiałby kupić, a nie widząc jaki skan? Hmm.. Zabiłem fraga co szedł na środek, za zielona skrzynia, był ostatni, ah.. to HLTV ) 12:06 - znowu coś pewnie wychyliłeś. ( Aha.. To pewne mi wychylenie jak info od środka mówione, a dwa, weź sobie poprzednie dema, tak samo wszędzie wychylam ha.. żałosne ) 12:28 - kolega tak głośno siedział,że widziałes jednego na bramie,ale czekałeś aż tamten wychyli? :p ( Ty jesteś słaby niż myślałem, że bez duble jump nie umiesz grać, ale teraz to szok, a dlaczego, bo odniosę się do sytuacji, z 12.06 - jak to ująłeś, proszę naucz oglądać się demo, zabiłem jednego, a drugi przebiegł na pączki śmiech na sali i myślisz, że nie widziałem tego typa na brama, a czemu nie strzeliłem do niego, bo kurczę szedłem do tego na środku, a dwa zanim tez, z bramy mnie trafi 2/10 poziom, to się nafraguję, a co mi tam ) 14:00 - tak apropo z innej bajki, skoro juz pouczasz graczy, to staraj sie sam wykonywać cele, nie słyszałeś,że paka robi tik tik? ( No tak, ale Ty chcesz mnie zdegradować czy też zbanować, bo nie rozumiem ha.. ) 15:03- 15:05 - biorąc uwagę,że to hltv, to i tak przeskok jest mistrzowski powiem Ci, jak wzrok jak widzisz kobietę, tak Ci przeskoczył. ( To dobry 1tap nie, a ja nie widzę przeskoku ) 16:20- 16:22 - tak samo Ci dziwnie celownik skoczył. ( Pięknie 1tap? nie KIller szybszy jak AIM'lock Flusha, to dobry przeskok widziałeś ) 16:25 - kolejna wyczekana akcja, na pestuche ewidentnie z lekkim przeskokiem. ( A jak ma być kurczę nie wyczekana, jak nie trafiłem wcześniej, weź Ty Killer eh.. A myślałem, że coś widzisz, a tu nic, a wyczekać, bo nie trafiłem pestki Killer, to wyczekałem 2/10 poziom i na pewno wychyli ) 17:05 - taki samouczek dla Ciebie, jeśli już używasz autoducka, używaj go na 150 fpsach +, bo Cię ścieło,i nie mogłeś strzelać. ( Mówisz, że mnie ścięło flesha dostałem pff.. ) 19:55 - o cholera, jak razi ten skok uaaaaaaa ( No tak AIM'lock flusha, a mógłby być jak bym trafił te 3-5 fragów na gali ) Edit: 5:09-5:12 - Zdarza Ci się fajny przeskoczek na główkę. ( To dobry przeskok, ale gdzie, bo nie wiedzę ) (że flushe ma ,zeby pokazac jaki go "gownoserwer" ) - No tak Aim'lock Flusha aka V1rus, po każdym fragu, w głowę prawię tak mówię, a na Ts'sie, mogę mówić wiele rzeczy ah.. nie obrażając Ciebie.. To tyle, z moja strona ...
 13. Nick z Cs'a: V1rus /BT/ Admin banujący: @KILLER MACHINE ;] Serwer: DD2#1 Data zdarzenia: Teraz Opis sytuacji: Gram sobie dzień do strzelania głów ma, a ten mnie zbanował haha.. Link do bana z amxbansa (http://strefaskilla.gameclan.pl/bany/ban_list.php) : http://strefaskilla.gameclan.pl/bany/ban_list.php?bid=6973 Wycinek bana z konsoli: Podam niżej. Niczym jak @dam1 ♿ ? i @Miszcz - Lecą głowy, ale każdy ma taki dzień jak i ja?! :ooo [AMXBans] =============================================== [AMXBans] You have been banned from this Server! [AMXBans] You can complain about your ban @ strefaskillla.pl [AMXBans] Reason: 'Czitowanie, Rozpiske juz robie na forum :)' [AMXBans] Duration: 'permanently' [AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:17420249' [AMXBans] Your IP: '89.64.45.18' [AMXBans] =============================================== Coś od siebie: Jeśli demo okażę się czyste @AdeK i @Trivor to proszę wyciągnąć jakieś rzeczy, co do osoby @KILLER MACHINE ;], dlaczego? Ponieważ jeśli demo i jest czyste, w 100%, to śmiech na sali, że zero podejrzeń, a on mnie banuję, a sam łamię regulamin Duble Jump na DD2#1. Edit: @AdeK@.::FocuS::.@Trivor - Proszę o odzyskanie notatki po przez nadaną przez @Zmiksowany, a dlaczego, a to dlatego, że w tej skardze poniżej, którą zaraz dam, to została usunięta, a prosiłem jeśli nie da się odzyskać, to chociaż @Zmiksowany nadałbyś tą samą notatkę, a ja o tak dużo nie proszę.. Link skarga, z strony @k3rs : Edit: @Zmiksowany Dziękuję, za ponowne wstawienie notatki do owej skarg.
 14. Nick: ZbanowanyZaGreConnectun [] Sposób: Sms - @AdeK - poszedł kod zwrotny. Reklamy: Brak.
 15. Serwer: De_Dust2#2 Data: Około 22 coś, a nie wiem dokładnie ile. Nick podejrzanego: Miszcz1337 STEAM_ID/IP: STEAM_0:02084446 Link do dema: Podam niżej. Podejrzane momenty: Opiszę niżej. 1. Demo: Rozpiska AIM'lock oraz WallHack - (Co do drugiego, to dobre, bo zawsze wie gdzie się spojrzeć i wcelować, a czy to smoke czy fb zawsze, w celowany wyskok) Link do dema - https://www102.zippyshare.com/v/UWhrxYsf/file.html 0:31-37 - Kilku strzałach oddanych delikatna blokada na model. (1/2-4 spowolnienie). +/-b 01:04 - Nie naturalne zachowanie celownika, po oddaniu strzału (Przeskok). To dobry 1Tap. +b 02:31-38 - Padaczka? Nie naturalne dr ekranu, z celownikiem na model graczy. +b 03:04 - Tutaj mógł dostać info, że ktoś skrócił, ale jego reakcję na to nie wygląda, od samego początku jak już tam zszedł wiedział, że przeciwnik jest, za skrzyńą. 05:43-48 - Mógł sobie tak skanować pestkować przez smoke, ale przeciwników nie widział, a drugi frag, to jak zabił jak nawet nie widział jak przechodzi przez smoke. +b 06:20 - Przeskok na model głowy? 1/2 spowolnienie. +b 07:16 - Przeskok na model głowy? Widać normalnie oraz na 1/2 lepiej. +b 11:32 - Dobry 1Tap na głowę? (Przeskok) Widać na 1/2 spowolnienie. +b 12:52 - Dobre info gość od początku Anarchi na szift i wcześniej na flesha rzucił, ah.. zobaczył na swoim WH gracza, a to sobie wyczeka? A odo tego delikatny (Przeskok) no tak. +b 15:27 - Też tak chcę widzieć? Delikatny (Skok celownika) Ups.. 1/2 spowolnienie. +b 15:40 - Aha? Co to miało być, a chwile później coś ten twój 1tap nie zadziałał +b (Cały ten syf co pobrałeś nawet on robi Cię, w uja) +b 16:49 - Dobry AIM'lock.. (Nienaturalne skoki celownika) +b 17:00-06 - Cała ta akcja "Info od Boga" Spalenie roli 100% wiedząc, że tam jest pierwszy przeciwnika, a drugie na środku na szift szedł i już również wiedział, że tam mu wyjdzie, ale padł.. +b 17:50-18:06 - Cała ta akcja? +b 19:32 - (Przeskok) +b 2. Demo - Jak nie wystarczy? Link do dema2 - https://www49.zippyshare.com/v/J7tS7xfk/file.html Nagrywałem demo trwa ono nie całe 5min, ale dlatego tak, że kolega Miszcz1337 uciekł po akcji, z 2min coś, w trupie, a później szukałem i szukałem go i nic.. +b Coś od siebie? - kolega Miszcz1337 startował na Admina serwera DD2#2, to dobry.. Link do tematu poniżej: Szkoda tych twoich śmiesznych 5k godzin nie całych? :< Smuteczek.. A jak nie wystarczy, a to rozpiszę i jeszcze poprzednią mapę..
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z naszej strony, akceptujesz Polityka prywatności