Skocz do zawartości
 • Zaloguj się lub zarejestruj i zostań z nami!

  Witaj na StrefaSkilla.pl

  StrefaSkilla, to forum o tematyce Counter-Strike. Jak na większości for - musisz się zarejestrować, aby pisać posty i przeglądać forum. To łatwy i szybki proces, który wymaga minimum zaangażowania i wiedzy od Ciebie. Dołącz do naszej społeczności już dziś!
   
  • Bierz aktywny udział w rozwoju naszej sieci
  • Załóż konto i poznawaj nowych znajomych
  • Uzyskaj dostęp do ukrytych działów
  • Dowiedz się więcej o naszych serwerach
  • Zdobywaj nowe doświadczenia
  • Uczestnicz w konkursach i zgarniaj nagrody!

AWEN

Użytkownik

Reputacja

3 Nowy

O AWEN

 • Tytuł
  Unranked

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Nick z gry: AWEN Nick z sklepiku: AWEN Wiek: 14 Link do GT: https://www.gametracker.com/player/AWEN/46.29.21.219:27190/ Znajomość amx [0/10]: 6 Znajomość regulaminu: 8,5/10 Spełniasz wymogi?: Tak Dlaczego ty: Ponieważ teraz brakuje administracji na serwerze, i chcę pomóc w czyszczeniu serwera z dzieci, osób bez mikra i osób ze wspomagaczami. A poza tym na serwerze spędzam minimum 1h dziennie.
 2. AWEN

  [Rozwiązane] Rezygnacja

  No to cześć
 3. Nick Oskarżyciela:AWEN Nick Oskarżonego: Administracja Serwera JB IP/SID Oskarżonego: Dużo tego Miejsce i Data Zdarzenia: Serwer JB 7.03.2019-10.03.2019 Opis Sytuacji: Od 3. dni na serwer prawie nie wchodzą strażnicy i admini przez co nie da się grać bo co chwila jakieś dziecko które mówi że są 2 polecenia do odwołania, a za chwile gość bez mikra robiący MASS FK. Jeżeli już ktoś wejdzie to Schultz!! ale on dopiero wieczorem a te sytuacje zdarzają się po południu. Strażnik <3 skilluj <3 <3 nie wchodzi już chyba od 4 lub 5 dni a Spadinio wchodzi i wychodzi. Dowody: Nie mam ale można się popytać graczy np.: BUNTY ZAWSZE IDA, Revival i paru innych oni potwierdzą.
 4. Ok ale mam pytanie, w jaki sposób udzielać się bardziej na forum?
 5. Nick z gry: AWEN Wiek: 14 Doświadczenie: Raz miałem adma Znajomość regulaminu w skali od 0 do 10: 7,5 Platforma steam/nonsteam: Nonsteam Gametracker: https://www.gametracker.com/player/AWEN/46.29.21.219:27190/ Ile dziennie jesteś w stanie poświęcić czasu: 4,5h max Ilość banów na strefa skilla.pl: 0 Składka miesięczna 11.07zł SMS | 10zł PSC, PRZELEW[Tak/Nie]: Czasem coś się uda Mutacja[Tak/Nie]: Nie ale nie piszczę Mikrofon[Tak/Nie]: Tak Zapoznałeś się z regulaminami[Tak/Nie]: Tak
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z naszej strony, akceptujesz Polityka prywatności