Skocz do zawartości
 • Zaloguj się lub zarejestruj i zostań z nami!

  Witaj na StrefaSkilla.pl

  StrefaSkilla, to forum o tematyce Counter-Strike. Jak na większości for - musisz się zarejestrować, aby pisać posty i przeglądać forum. To łatwy i szybki proces, który wymaga minimum zaangażowania i wiedzy od Ciebie. Dołącz do naszej społeczności już dziś!
   
  • Bierz aktywny udział w rozwoju naszej sieci
  • Załóż konto i poznawaj nowych znajomych
  • Uzyskaj dostęp do ukrytych działów
  • Dowiedz się więcej o naszych serwerach
  • Zdobywaj nowe doświadczenia
  • Uczestnicz w konkursach i zgarniaj nagrody!

SHAMPON

Użytkownik

Ostatnia wygrana SHAMPON w dniu 9 Sierpień 2018

Użytkownicy przyznają SHAMPON punkty reputacji!

Reputacja

27 Dobry

1 obserwujący

O SHAMPON

 • Tytuł
  Srebro I
 • Urodziny 17.06.1994

Informacje O mnie

 • Lokalizacja
  Gorzów Wielkopolski
 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. SHAMPON

  [Brak UB] Shemp

  Regulamin w żadnych wypadku nie zabrania mi możliwości wypowiadania się zwłaszcza jeśli chodzi o moją obronę, a więc: 6:52 - Strzał obok modelu? To, że przez moment był obok modelu, nie oznacza, że celownik tam pozostał, a jak widać tuż przed strzałem poprawiłem o brakujące centymetry. 06:54 - możesz rozpisywać jak człowiek, czas do czasu? Według podanego czasu strzelam z deagla po ścianie. I gdzie ten przeskok? Sprecyzuj czas oraz na kogo niby ten przeskok jest? 07:00 - O czym ty mówisz? Szybkie ruchy zawsze powodują ten efekt, że najpierw pojawiają się strzały, a później dopiero przesunięcie celownika. Uroki hltv. Zresztą i tak widać, że ruch na przeciwnika poleciał. 10:08 - Dwóch przeciwników. Po zabiciu pierwszego ten jeden na moment mignął przy gali, zdałem sobie sprawę, że prawdopodobnie kucnął, więc chciałem zacząć skanować. Pierwszy pocisk siadł, po sprawie. Skoro posiadałeś to demko to dlaczego nie zgłosiłeś tego do odpowiedniego działu? Jak wół pokazujesz wszystkim, że próbujesz mnie "zdjąć". Szukasz wstecznych demek, gdzie ciebie nawet na serwerze nie ma. A jak jesteś, to zamiast mnie obserwować, to grasz. Chcesz mogę ci podać godziny, w których gram, będzie ci łatwiej demka wyjmować..
 2. SHAMPON

  [Rozwiązane] Skarga - dylu.

  Nigdzie w regulaminach nic takiego nie ma, a to co ty wyprawiasz, przechodzi o absurd. Blokowanie komuś działu, by nie mógł się wypowiadać, bronić tym samym wszystko ustawiasz przeciwko mnie. Tworzysz nowe zasady, byle były tylko na Twoją korzyść, a obecne ignorujesz. Natomiast, gdy wszystko będzie szło po myśli, to wykorzystany zostanie punkt z regulaminu: Ban na Serwerze = Ban na forum. I tym samym moje pole obrony, nie istniało ani przed ani po. Nastawiasz ludzi również przeciwko, więc chętnych do interwencji brakuje i wszyscy na to przyzwalają. Bądź z siebie dumny. Link do mojego steama idzie utworzyć z steam_Id.
 3. Twój nick: Shamponeiro Nick osoby oskarżonej: Dylu Powód (opis sytuacji) : 1. Wyłączono mi jakikolwiek wstęp do działu z banami. Ma to związek z kolejnym banem nałożonym na moją osobę przez oskarżonego. 2. Nie przestrzeganie regulaminu forum. Regulamin mówi "Nie klnij, nie obrażaj innych, nie wyzywaj oraz nie krzycz (nie pisz z włączonym Caps Lock'iem)" Demolka złamał wszystko co mógł, warna dostać nie dostał. Tymczasem ja dostałem warna za interwencje, w którym uświadomiłem problem z screenami na awp_indii, ratując tym samym gościa, bo pewnie zakończyłoby się dla niego banem. Ja działając dla sieci wyłapałem warna, demolka wyzywając drugiego admina dostał oklaski. Dowody: Powyżej. Miejsce zdarzenia : Forum Coś od siebie :
 4. Nie da rady. Nie wiem gdzieś ty takie coś widział, ale nigdy takiej możliwości nie było, by gracz mógł sobie resetować top'ke serwera. Staty w tabeli tak, topke nie. Inna sprawa, jeśli tak bardzo chcesz resetować sobie topkę, możesz zmienić nick. Dodanie spacji, kropki i masz ranking od nowa, a nick niemal ten sam.
 5. SHAMPON

  [Brak UB] Shemp

  Nick z Cs'a: Shamponeiro_! Admin banujący: Dylu Serwer: DD2 Data zdarzenia: Aktualna Opis sytuacji: Ciebie już widzę ładnie ponosi. Zagrałem raptem 5 minut. I zapewne chodzi o skan z awki przez bramę, meh. Skoro gram tylko dd2 to opanowanie takiego skana, to żaden wyczyn, a że siadło i odpaliła ci się paranoja, to już widzę norma. Link do bana z amxbansa (http://strefaskilla.gameclan.pl/bany/ban_list.php): http://strefaskilla.gameclan.pl/bany/ban_list.php?bid=4521 Wycinek bana z konsoli: [AMXBans] =============================================== [AMXBans] You have been banned from this Server! [AMXBans] You can complain about your ban @ StrefaSkilla.pl [AMXBans] Reason: 'Demko do rozpiski na forum strefaskilla.pl' [AMXBans] Duration: 'permanently' [AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:20108330' [AMXBans] Your IP: '81.190.175.68' [AMXBans] =============================================== http://705165.hltv2.pukawka.pl/hltv-1808242224-de_dust2-1535142240-1535143440.zip 09:46 - skok, lądowanie strzał. Jako, że zabiłem gościa i muszę przeładować jest duża szansa, że ktoś się ustawi i wyczeka kolejnego wychylenia z mojej strony. 09:47 - Kolejny skok, skan. Pejcz wyłapał w głowę. 09:57 - Wybuch smog, więc chciałem przestać się patrzeć i zmienić miejscówkę zdecydowałem, że strzele na odchodne, coś tam trafiłem. Więcej nie ma. Nigdzie się nie śpieszyło, więc po cholerę dajesz bana skoro mogłeś wyczekać więcej akcji? Inna sprawa, ty grałeś jednocześnie na serwerze, a co za tym idzie w ogóle na mnie nie patrzałeś. Wh nie pykło, mniejszy rozrzut też, co tym razem? Nie daj boże trafię deaglem w głowę z biegu, bądź skoczę dwukrotnie, to wyjdzie, że mam banyhopa.
 6. Liczy się jakość, a nie ilość, Ty jesteś zaś osobą, która prezentuje tą pierwszą cechę. Nie kierujesz się tam gdzie reszta owiec, a sam wyznaczasz sobie ścieżkę. Przemawia za Tobą sporę doświadczenie, które powinno zaowocować na korzyść dla sieci, a jak sam już w podaniu zdeklarowałeś (notabene dobrze napisane podanie), zamierzasz "zmienić podejście niektórych osób" względem różnych spraw czy tematów, w czym ci gorąco kibicuje. Oby nie były to czcze słowa na potrzeby podania, a faktyczna inicjatywa, która zmieni forum na lepsze. Na tak.
 7. SHAMPON

  [Zamknięty] HE.

  Cóż ja miałem sytuacje, gdzie wbiegając do anarchi wyłapałem he za 81. Natomiast pancerza miałem nadal 100. @6IX9INE Jestem podobnego zdania. Całkowicie popieram.
 8. SHAMPON

  [Przyjęte] Błąd

  O tych przyciskach mowa? Tak są skopane i w większości przekierowują na jaila i awp indie.
 9. Kolego, ale który z tych strzałów? Zobacz dokładnie co ja robię. Strzały 3 4 i 5 nie są w biegu, a widać na nich jak zatrzymuje się na potrzeby oddania strzału. Drugie nie klikam jak głupi w LPM, tylko odczekuje po każdym strzale moment, by recoil się ustabilizował. Gdybym faktycznie strzelał tak jak pozwala na to deagle, to te strzały byłyby mocno niecelne.
 10. Podałeś ostatnią akcje z demka pisząc "więcej nie mam ciebie zamiaru rozpisywać". Drugie ja Ciebie nie obraziłem. Trzecie na powyższym załączniku przeze mnie masz podane jak WÓŁ rozrzut. Mimo to ignorujesz ten fakt i brniesz dalej w zaparte. Pytam się Ciebie co masz tutaj dziwnego? Nie odpowiadasz mi. Dla Ciebie jest to po prostu "dziwne". Okey.. 1 - strzał z deagla w skrzynie leci obok celownika 2 - strzał leci w bark choć namierzona była klata. 3 - strzał pudło, gdzieś poleciało. 4 - strzał pudło. 5 - strzał trafia prawdopodobnie w ręke 6 - w nogę? - zabija cel 7 - leci w skrzynie choć celowane było gdzie indziej. Gdzie w tych powyższych strzałach widzisz coś "dziwnego" Czy możesz mi na to pytanie odpowiedzieć? @Relax.
 11. https://screenhunters.com/vg4pYO Ty jesteś normalny? 14:14 to ostatnia akcja w tym demku, więc jakie "więcej". Nic więcej nie podałeś. Drugie co w tym niezwykłego? Połowa spudłowała część siadła, widać po ostatnim pocisku, że recoil jest zwyczajny. Zresztą można pobrać hltv i zobaczyć dokładnie jak pociski siadały.
 12. Czasówka? Może dlatego, że robię strafing i nie, nie są to strzały w biegu? Lewo pauza - strzał, prawo pauza strzał. Żadna filozofia. Za głowy ludzie z dawnego ac,bc, by się złapali widząc, co wy tutaj wymyślacie. Przez 10 lat nie spotkałem sieci, która rozdaje tego typu bany. Były owszem no recoile, ale u was zamieniło się to w "Zmniejszony recoil" i stworzyliście notabene coś co pozwala wam udupiać każdego. Bo z jednej strony nie udowadniacie nic z drugiej zaś możecie sobie dopowiadać, co tylko się wam podoba.
 13. Gdzie ten "zmniejszony rozrzut?" Czasówki? Wygląda mi to na zwyczajną akcje pozbycia się mnie. Tym bardziej, że grałeś na serwerze wraz ze mną, więc jest to jakaś zmówiona akcja przeciwko mnie. // Więc sam rozpiszę. Wszystkie akcje w których strzelałem.. 9:37 - jak widać recoil spory. 9:54 - Scany przez b. Chwila później krótkie serie z bliskiej odległości. Widać jak wół rozrzut. 10;11 - Widać rozrzut normalny. 10:14 - Strzelanie 3-2. 10:20 - Pierwsza kula idzie w kosmos. Kolejne gdzieś na boki. 10:29 - Strzały z bliskiej odległości strzelane systemem jedynkowym. (nie trzymam przycisku tylko klikam). 10:31 - Poleciały gdzieś obok. 11:47 - Zwyczajny skan. Pierwsze rozrzucone, później kontrola patternu. 12:07 - Widać, że strzały nie lecą precyzyjnie. 12:26 - Coś niezwykłego? Bo ja nie widzę. 12:31 - 2 strzały z deagla. 13:24/13:30 - Już widać po drugim strzale. Pierwszy w miarę w cel, drugi poleciał w kosmos, bo za szybko wciśnięty. 2 Kolejne w miarę celne. Następne również w miarę się trzymają, strzelane dwójkami. Jak tylko strzeliłem 3 to było widać, że pocisk poleciał znacznie wyżej. 13:46 - Normalny rozrzut. 2 w miarę celne 3 poleciał gdzieś wyżej. 14:00 - Tylko pierwszy celny reszta poszła do góry. 14:02 - Bliski dystans nie rozrzuciło zbyt mocno. 14:04 - Kolejna seria rozrzuciło trochę na bok. 14:08 - Widać, że rozrzuca kulę nawet na bliskim dystansie. Może gdyby strzelał serią to byłby rozrzut mniejszy. 14:10 - Strzał z deagla, rozrzuciło na bok. Kolejny trafił. 14:13 - 3 Wolne strzały, 1 trafił 1 pudło 1 trafiło. Co mogłem to rozpisałem. Absurdalne jest, to co próbujesz teraz wmówić. Jak nie wh, to teraz po jeszcze mniejszej lini oporu, jak zmniejszony recoil. Przecież wystarczy pierwsze lepsze demko nagrać Tobie i ta sama sytuacja wyjdzie. Każdy gracz, który zna pattern w cs'ie, potrafi strzelać dwójkami/trójkami, bądź potrafi one tapy i nagle ma zmniejszony recoil? Naprawdę przeginasz i doszukujesz się na siłę, co tylko popadnie. Recoil ma to do siebie, że nie jest taki sam raz rozrzuci srak raz jeszcze inaczej i ty próbujesz teraz wyjąć wszystkie rozrzuty, które były w miarę korzystne dla mnie, a te normalne ignorujesz.
 14. Nick : Shamponeiro_! Data i godzina zbanowania : Aktualna Link do AMXbans (http://strefaskilla.gameclan.pl/bany/ban_list.php) : http://strefaskilla.gameclan.pl/bany/ban_list.php?bid=2046 Link do screenów : https://www12.zippyshare.com/v/AT5DN8KE/file.html Wycinek z konsoli : [AMXBans] =============================================== [AMXBans] You have been banned from this Server! [AMXBans] You can complain about your ban @ www.google.pl [AMXBans] Reason: 'Wstaw screeny na strefaskilla.pl' [AMXBans] Duration: 'permanently' [AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:20108330' [AMXBans] Your IP: '81.190.175.68' [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Screenshot taken on player Shamponeiro_! (81.190.175.68) 14.08.2018 - Coś od siebie : Ja mam 7 ss'ów. Więc skoro możecie wybierać ilość ss'ów na awp, to coś jest nie tak. Bo skąd macie wiedzę ile ss'ów było robionych? Jak admin się uprze i powie, że zrobione było dziesięć, to jakie jest pole obrony dla użytkownika? Dla przykładu landryna powie, że zrobiła mi 10. W takim wypadku skitrałem 3 ss'y i należy mi się ban. Powinniście mieć stałą liczbę ss'ów tak jak w przypadku DD2. Tutaj gość miał 4. ss'y. Ustalcie tą samą wartość dla ss'ów na wszystkich serwerach.
 15. SHAMPON

  [UB] KEJn screeny

  Masz 100% pewność? Bo jeśli tak, to z jakiej racji tamten ziomeczek dostał ub? Ciachnij sobie screeny na awp.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z naszej strony, akceptujesz Polityka prywatności