Skocz do zawartości

MaCiAn

Użytkownik

Reputacja

6 Nowy

O MaCiAn

 • Ranga
  Silver I

Ostatnio na profilu byli

186 wyświetleń profilu
 1. MaCiAn

  [Przyjęte] Podanie

  Masz na tak, - Wiek - Amxx - Doswiadczenie
 2. MaCiAn

  [Zamknięty] Heja^^

  SIemka
 3. NICK: MaCiAn Steam/NonSteam: Steam jest tylko czasami na wylaczonym ;.) WIEK: 15. LINK DO GT: https://www.gametracker.com/player/MaCiAn/46.105.43.92:27395/ DOŚWIADCZENIE: Byłem na jednej sieci ,Opiekunem jednego serwera dd2. ZNAJOMOŚĆ AMX: 7/10 COŚ O SOBIE: Cześć ,jestem Dawid,gram u was dwa lata, z długimi przerwami i chcialbym pomóc Administracij oraz serwerowi.. MIKROFON/MUTACJA: To i to jest AKCEPTACJA REGULAMINU: Tak ;')
 4. MaCiAn

  [Przyjęte] Podanko ;>

  Na Tak, +mało adminów +wiek +Steam +mutacja
 5. MaCiAn

  [Zamknięty] skarga

  Składam skarge na @AdeK ponieważ chcialem kupic svip z psc a napisalem ze chce na 5 dni a on zarebal mi 20 psc i napisał za póżnó ..
 6. MaCiAn

  [Odrzucone] Podanie

  A masz na tak xD, +Brak redaktorów +Wiek +Doświadczenie
 7. MaCiAn

  [Przyjęte] Podanie o stażnika

  Jestem na nie, +Freekiluje +pytał sie mnie czy przyjmą mu podanie +dawał zabawy po buncie, i mowił jeszcze mi że można XDD
 8. MaCiAn

  [Odrzucone] strażnik na JB

  Jestem Na nie, + Gt + Amxx + Steam + brak kultury
 9. NICK: MaCiAnSteam/NonSteam: Steama,mam tylko nie gram bo mam lagi.WIEK: 15.LINK DO GT: https://www.gametracker.com/player/MaCiAn/46.105.43.92:27395/ Wiem, że jest małe ale postaram się ogarnąć w dniach.DOŚWIADCZENIE: Byłem na Jednej sieci , dd2 z jakieś 2 lata.ZNAJOMOŚĆ AMX: 7/10COŚ O SOBIE: Cześć ,jestem Dawid gram u was chyba z 2 lata z długimi przerwami i chcialbym pomóc Administracij.MIKROFON/MUTACJA: Mutacja, jest ale Mikrofon mi nie działa w cs'ie, niewiem czego.AKCEPTACJA REGULAMINU: Tak i przeczytałem dokładnie Pozdrawiam MaCiAn.
 10. Twój nick: MaCiAn Nicki osób zarejestrowanych z twojego polecenia: Str;xx
×

Ważne informacje

Korzystając z naszej strony, akceptujesz Polityka prywatności