Skocz do zawartości
Witaj Graczu, zabijaj z Nami!!
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

PROgram

Użytkownik
 • Zawartość

  48
 • Wpisy

  23
 • Dotacje

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Czas online

  1d 6h 16m 52s
 • System

  Windows

Reputacja

16 Początkujący

O PROgram

 • Ranga
  Silver I

Ostatnio na profilu byli

94 wyświetleń profilu
 1. [Przyjęte] Podanie Na Strażnika

  Jestem na nie, sorry spadinio, ale kłamiesz. - Wiek (nie masz 15lat, sam mi mówiłeś, że masz 11 chyba) - Steam (Nie masz steama z Csem.) - AMXX (Tibia, to nie CS. Musisz się poduczyć) - Regulamin (Dostawałeś bany za FK i kulturę, więc nie znasz regulaminów) Tyle z mojej strony.
 2. [Odrzucone] [Podanie] NoMercy. TYPER

  Jestem na tak + Chęci + Miły + Nie ma typera - 1 podanko na tydzień.
 3. [Zamknięty] Nowe Mapy

  FJail_CoPy https://gamebanana.com/maps/196557 jb_anka_v1 (zamiast tej anki co jest teraz (inna wersja)https://gamebanana.com/maps/198926 Jail_gravity https://gamebanana.com/maps/196408 Jail_parkour Tutaj nie mogę znaleźć niestety Jail_vendetta_rajagame https://gamebanana.com/maps/185580 Poszukam więcej i zedytuje post.
 4. [Zamknięty] skarga mrocznezniwa

  Co do kultury i bana. Przeprowadził napek eksperyment. Zaczął bluźnić przed zniwa a on nic nie zrobił. Znam nawet mapę więc jakby co mogę podać Co do ortografii nie liczy się ortografia w skardze, widać że była pisana na szybko żeby cię udupic. Co do zagłuszania To nie jest wina słabego internetu, tylko wina tego, który prowadzi (zazwyczaj, ponieważ może się wydarzyć wina więźnia,ale bardzo rzadko) Krótko mówiąc nie potrafisz zająć się pilnowaniem serwera. Faworyzujesz, nadużywasz admjna (patrz skarga nr1) Byłem na serwerze świadkiem, że traktujesz go gorzej niż innych. wedlug mnie degradacja.
 5. [Przyjęte] [OPIEKUN JB] Second Try

  Jestem na tak +Dobra mordka +Przydałby sie opiekun co umie coś. +Hajsiwo +Szanowany, Miły oraz kulturalny.
 6. [Zamknięty] skarga mrocznezniwa

  Wiele razy widziałem, jak Mroczne żniwa nadużywał admina oraz faworyzował. Jak mógłbyś podać datę i godzinę, mapę to sprawdzę i zdetyduje post. EDIT: Obejrzalem demko, zagłuszałeś adminvoicem (Mogłeś mu napisać lub ewentualnie slaynac nawet) Faworyzowałeś Hiroto, to nie musze opisywac, twój kolega, który dostal mikrofon i faworyzowales go. A co z banem. Czlowieku ogarnij się, jeżeli hiroto by 3 razy powiedział kur** to bys nawet nie zareagowal. Zazalenia miałeś do niego m.in. uwziales się na niego.
 7. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
 8. [Odrzucone] Podanie na Strażnika

  Tak jak mówi mój poprzednik podanie po podaniu więc nie
 9. [Zamknięty] Skarga na K!EROWN!K

  Twój Nick: PROgram (w grze Sneaky) Nick oskarżonego:Kierownik IP/SID oskarżonego: opiekun jb Powód skargi: Nadużywanie permisji, bezpodstawne oskarżenia. Opis sytuacji:Kierownik zamknął skargę na mnie, mimo że nie przeczytał nawet połowy mojego postu (gwarantuje, ponieważ ten czlowiek napisałby coś innego a nie że lituje się). Gadałem z kamilkiem, psychem, ają i szczególnie kamilek powiedział mi że on by takiego czegoś nie zrobił. Gdybym robił coś złego to w grze byś mnie upominał a ty nawet nie kiwasz palcem jako opiekun. Myślisz że praca opiekuna to tylko zamykanie tematów? Sądzisz że jestem niekulturalny? Nie mam pojęcia czemu skoro nigdy nie zabluznilem szczególnie przy administracji, a popatrz sobie na innych takich jak np Subaru którzy przy tobie potrafią bluźnić. Sądzisz że nie mam 15 lat ? Spytaj się Kamilka. Ja na tym serwie zrobiłem więcej od cb a ty jako opiekun tak się odwdzieczasz? Patrzyłem skargi na innych serwach, sieciach i tam za np. permy, bany niesluszne na ct dostają ostrzezenie. Zastanów się nad sobą i weź się do garści bo jeżeli taki opiekun ma być na zawsze, to ja ci mogę przysiac że ten serwer nie będzie mial większości adminów. Proszę o wypowiedź tylko właścicieli, opiekuna oraz wymienionych przeze mnie osób. Dowody (Demko,ssy,świadkowie): wystarczy popatrzeć na skargę o mnie oraz mam świadków, wymienionych wyżej którzy za mnie zaręcza że jestem dobrym strażnikiem.
 10. [Zamknięty] Skarga

  Co do pisania na say@ mogę się przyznac, ale każdy admin, nawet kierownik nadużywa. Mam 15 lat jak już, nie moja wina że mam taki głos, mogę wysłać potwierdzenie, czyli legitymacje albo coś innego. Spadinio szczególnie jest świadkiem do kultury jak nawet ty kropka zemscisz jak nie mało kto. Fk zrobiłem jedno na jb kz, przeprosiłem i było dobrze. Co prawda na innej mapie niedawno też próbowałem prowadzić kreatywniej i parę fk zrobiłem,ale ozywilem ludzi i nikt urazy nie miał. Nie wywyższam się, każdemu co robi źle pisze żeby regulamin przeczytał i tyle chyba że się nie nauczy to banuje. Nie wprowadzam ludzi w błąd, to co zrobiłem na ostatniej mapie to jest prowadzenie kreatywne. Jakoś jak napek prowadził identycznie to problemu nie mieliście... Podsumowując. Kropka nie jesteś idealny, tak samo jak ja. Napisałeś skargę po to, bo chowasz do mnie urazę? Jeżeli coś ci zrobiłem niestosownego to przepraszam. Pingwinek ciebie to zadko na serwie widzę i nie wiem z jakiego powodu dodajesz go do świadków jak go nie znam i wątpię żeby on mnie widział więcej niż 3 razy na serwie. Także przepraszam jak coś złego zrobiłem. Kierownik jesteś opiekunem, sam cię naklanialem,dlaczego nie pisałeś mi nigdy o tym że robię coś źle? Hmm bo może nie robię ? Ciebie też przepraszam aczkolwiek nie wiem za co Spadinio co do ciebie, nie przeproszę cię, jesteś wulgarny, nie kontrolujesz się, dzisiaj za kulturę dałem ci 4 bany bodajże. I on ma być świadkiem? Phi PS: nadużywanie admina to nie jest adminvoice, ponieważ używam go praktycznie tylko do oglaszania, nie do bawienia się. To samo idzie z innymi rzeczami. Jeden raz tylko bawiłem się piłka, ale nikt złego nie miał do mnie, nawet Aja, ktora za to oberwała. Większość serwera potwierdzi,że większość tych rzeczy to oszczerstwa. Prosiłbym o wypowiedź wszystkich świadków,kropki oraz ludzi którzy grają na tym serwie od dawna takich jak Aja Psycho Mroczne żniwa Subaru I tym podobne. Pozdrawiam Sneaky
 11. [Odrzucone] Podanie na Admina

  Ja jestem neutral - wypowiadasz się w podaniu - brak gt (chodzi o np. gametracker.com/player/stats etc na danym serwerze) + kulturalny (zazwyczaj) + wiek +/- doświadczenie (klocilbym się ale powiedzmy.) Pozdrawiam PROgram
 12. [Przyjęte] Podanie na Opiekuna JaliBerak

  Na tak +Ogarnia +Amxx +Wiek +Nowe mapki
 13. [Przyjęte] Podanie na strażnika

  Okres próbny +GT +/-AMXX -Kultura ( sorry musiałem to napisać <3 -Podanie (nie rozpisałeś się.
 14. [Zamknięty] Ranga

  1.Nick : PROgram (w grze Sneaky) 2.Jaką rangę chcesz odebrać : strażnik jb 3.Link do podania : Proszę.
 15. [Zamknięty] HEllo

  siemandero
×

Ważne informacje

Korzystając z naszej strony, akceptujesz Polityka prywatności