Skocz do zawartości

Tytan

Użytkownik

Reputacja

3 Nowy

O Tytan

 • Ranga
  Silver I

Ostatnio na profilu byli

59 wyświetleń profilu
 1. wiem że nie pisze się w własnym podaniu ale brak edycji ,sprostuje amx dla niedowiarków.Byłem właścicielem 2 sieci i opiekunem czołowych serwerów dd2 w polsce takich jak nie istniejący już weddcs.
 2. Nick:Tytan Wiek:40 Czas spędzony na serwerze (link do GT):https://www.gametracker.com/player/TYTAN/54.36.186.16:27185/ Doświadczenie z amxx[1-10]:10 Mikrofon[Tak/Nie]:tak Steam/Nonsteam: steam Obowiązkowa składka[11.07zl]/Tak/Nie:tak Dlaczego powinniśmy wybrać Ciebie?:Myślę że moja osoba wniesie wiele korzyści dla serwera,w utrzymaniu porządku i kultury gry.
 3. Tytan

  [UB] Screeny KHNUREK ^.^

  skriny 2000 i 2001 przerobione dalej czysto
 4. Tytan

  [Brak UB] Odwołanie.

  i ja się tu wypowiem Awp Aimbot CFG 10:55-cóż za szybkość i celność 11:05-podziwiam szkoda że to aim 12:07-ewidetnie odpał poco pisać dalej ten pan jest chiterem,i wspomnę też p posiadanym vaku na koncie steam a tu panowie filmik do porównania:
 5. Tytan

  [UB] Odwołanie.

  tak pomyliłem sie miała być 1 godz
 6. Tytan

  [UB] Odwołanie.

  ja odpowiem na to pytanie padło 1 słowo idziemy na pochylnie ,mówił to do mnie,miała zaczynał;a się dd2 snow,a ja wplę zwykłom mape,nikogo nie namawiał ani nie było innego tematu,w tej wypowiedzi dana osoba kłamie .Dostała bana za wszczynanie awantur na serwerze zostałem wezwany na serwer,bo obrażał ludzi.A po drugie ,chgdż nie miało toi miejsca przed staw dowody na to.
 7. Tytan

  [Brak UB] nie poddaje sie

  Tak więc ,zaszło tu wielkie nieporozumienie podobieństw nicku,gracz YepHacker został niesłusznie zbanowany,miał przedtem bana za podszywkę której nie było,wrócił na serwer ,dostał 2 bana,Gracz wrucił .yep po tych 2 banach jednak mógł grać dalej:mieliśmy reset bansa i tak naprawdę każdy dostał 2 szansę.Moke nie dopatrzenie w szukaniu tematu i mój błąd,za którego płaci gracz. WIĘC MOIM ZDNIEM POWINIEN DOSTAC UB a ja przepraszam cie za tą sytuacie,myśle że wybaczysz mi tą pomyłkie
 8. Tytan

  [Rozwiązane] bany

  nie wiem do końca czy to ja ale wpisując komendę amx_adban nick 0 powód wyskoczyło ban31 i już nie wszedł
 9. Tytan

  [Brak UB] Prosze o wyjasnienie

  @Jasiek dostał bana za podszywkie perma na zlecenie @ demolki: wszedł pod nickiem PEDO: Ban na konfig ,po czym wszedł na aktywnym i dostał drugiego bana.
 10. Nick na serwerze: Tytan Wiek: 39 Posiadasz admina na innej sieci/serwerze? [Tak/Nie] : nie Znajomość AMX/ Doświadczenie w byciu adminem? [1/10] : 10 Sprawny mikrofon [Tak/Nie] : tak Możliwość płacenia składek: tak Dlaczego ty: pomoc zawsze się przyda Coś o sobie ( Min. trzy zdania): fanatyk cs, Link do GT: https://www.gametracker.com/player/TYTAN/54.36.186.16:27185/ Kontakt: steam,pw
×

Ważne informacje

Korzystając z naszej strony, akceptujesz Polityka prywatności