Skocz do zawartości
Witaj Graczu, zabijaj z Nami!!
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Schultz!

Strażnik JB
 • Zawartość

  6
 • Wpisy

  0
 • Dotacje

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Czas online

  5h 1m 35s
 • System

  Windows

Reputacja

0 Nowy

O Schultz!

 • Ranga
  Silver I

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. 1.Nick : Schultz! 2.Jaką rangę chcesz odebrać : Strażnik 3.Link do podania : 4. ID ze sklepiku (https://sklep.strefaskilla.pl),(w przypadku serwerów DD2#1, AWP, JB, CS:GO:MOD): 86 lub 5. ID ze sklpiku (http://banygo.gameclan.pl/sklepik), (w przypadki serwerów JB#2, DD2#2): 86
 2. [Otwarta]Szybka Rekrutacja na Strażnika

  Nick z gry: Schultz!! Nick z sklepiku: Schultz! Wiek: 16 Link do GT: około 51 godzin --> https://www.gametracker.com/player/Schultz%21%21/137.74.5.193:27015/ Znajomość amx [0/10]: 5/10 Znajomość regulaminu: Tak Spełniasz wymogi?: Wydaje mi się że tak. Dlaczego ty: Mam ukończone 16 lat i mutacje. Liznąłem coś tam AMX dałbym radę. Na serwerze bywam prawie codziennie, najczęściej wieczorem. Spędzam na nim od 1-4h dziennie. Często zdarza mi się spotkać z ludźmi ułomnymi... - graczami bez Mikrofonu lub dziećmi wpychającymi się do ct. Mając Strażnika mógłbym pozbywać się takich ludzi i pomagać przez to innym graczom. W sumie to chcę tylko tego. Zapobiec rozprzestrzenianiu się takiej zarazy na tym serwerze.
 3. [Odrzucone] Podanie na Strażnika

  Znalazłem chyba prawidłowy wzór. NICK Z GRY: WIEK: DOŚWIADCZENIE: ZNAJOMOŚĆ REGULAMINU W SKALI OD 0 DO 10: PLATFORMA STEAM/NONSTEAM: GAMETRACKER: ILE DZIENNIE JESTEŚ W STANIE POŚWIĘCIĆ CZASU: ILOŚĆ BANÓW NA STREFASKILLA.PL: SKŁADKA MIESIĘCZNA 11.07zł SMS | 10zł PSC, PRZELEW[Tak/Nie]: MUTACJA[Tak/Nie]: MIKROFON[Tak/Nie]: ZAPOZNALES SIE Z REGULAMINAMI[Tak/Nie]: O ten Ci chodziło?
 4. [Odrzucone] Podanie na Strażnika

  Taki wzór znalazłem... szanuję tę opinię. Chciałem tylko żeby na serwerze był jakiś bardziej aktywny strażnik/admin. Często borykam się na serwerze z problemami dotyczącymi zachowania innych graczy - wpychanie się do ct bez mikro, freekillowanie itd. Konto załozyłem już wcześniej, nie specjalnie pod podanie. Dziękuję za rozpatrzenie mojego podania. Pozdrawiam ciepło
 5. [Odrzucone] Podanie na Strażnika

  Nie dopisałem jednej rzeczy - Składki mogę płacić co 2 miesiące ale zamiast 10psc będzie to 20psc.
 6. Nick z gry: Schultz!! Nick z sklepiku: Schultz! Wiek: 16 Link do GT: około 51 godzin --> https://www.gametracker.com/player/Schultz%21%21/137.74.5.193:27015/ Znajomość amx [0/10]: 5/10 Znajomość regulaminu: Tak Spełniasz wymogi?: Wydaje mi się że tak. Dlaczego ty: Mam ukończone 16 lat i mutacje. Liznąłem coś tam AMX dałbym radę. Na serwerze bywam prawie codziennie, najczęściej wieczorem. Spędzam na nim od 1-4h dziennie. Często zdarza mi się spotkać z ludźmi ułomnymi... - graczami bez Mikrofonu lub dziećmi wpychającymi się do ct. Mając Strażnika mógłbym pozbywać się takich ludzi i pomagać przez to innym graczom. W sumie to chcę tylko tego. Zapobiec rozprzestrzenianiu się takiej zarazy na tym serwerze.
×

Ważne informacje

Korzystając z naszej strony, akceptujesz Polityka prywatności