Skocz do zawartości

ZwieRzu.

Użytkownik

Reputacja

2 Nowy

O ZwieRzu.

 • Ranga
  Silver I
 • Urodziny 23.11.1999

Informacje o mnie

 • Lokalizacja
  Wrocław
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Sport, muzyka oraz wędkarstwo
 • Serwer
  Only DD2

Ostatnio na profilu byli

165 wyświetleń profilu
 1. ZwieRzu.

  [Brak UB] Odwołanie od bana - ZwieRzu

  Szczerze? Zaskoczyłeś mnie. Ale ci powiem że nie posiadam wspomagaczy ani nigdy nie posiadałem i jestem niewinny w tej sprawie bo nic nie mam. Faktycznie na demku widać parę nie ciekawych akcji,z mojej strony ale nie mam WH ani jakiegokolwiek innego wspomagacza, po prostu gram jak gram. Teraz niech się wypowie reszta na ten temat, bo nie ukrywając wyglądają te niektóre akcje naprawdę jakbym bym odpalony, ale nie jestem.
 2. Nick z CS: ZwieRzu Admin banujący: |K4| Bum :D Serwer: only DD2 Data zdarzenia: 05.07.2018 - 21:30:11 Opis sytuacji: Wszedłem na serwer, i po 10 minutach dostałem bana za czitowanie, nie wiem skąd ten ban i za co, i chce to wyjaśnić. Link do bana z amxbansa: http://strefaskilla.gameclan.pl/bany/ban_list.php Wycinek bana z konsoli: [AMXBans] =============================================== [AMXBans] You have been banned from this Server! [AMXBans] You can complain about your ban @ StrefaSkilla.pl [AMXBans] Reason: 'Czitowanie' [AMXBans] Duration: 'permanently' [AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_1:0:1056004416' [AMXBans] Your IP: '78.31.89.19' [AMXBans] =======================================
 3. Cześć, jak masz na imię? - Sorki, mam już chłopaka. - To co? Polska reprezentacja ma obronę, a i tak daje dupy.
 4. ZwieRzu.

  [UB]SS'y - ZwieRzu.

  Nick: ZwieRzu Data i godzina zbanowania: 05.07.2018 - 20:34:24 Serwer: only DD2 Link do bana w AMXBans: http://strefaskilla.gameclan.pl/bany/ban_list.php Link do screenów: https://www55.zippyshare.com/v/DDYgdtKR/file.html Wycinek z konsoli: [AMXBans] =============================================== [AMXBans] You are banned from this Server! [AMXBans] You are permanently banned. [AMXBans] Banned Nickname : ZwieRzu [AMXBans] Reason : ' wstaw foty na StrefaSkilla.pl ' ==== [AMXBans] You can complain about your ban @ StrefaSkilla.pl [AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_1 : 0 : 1056004416 ' [AMXBans] Your IP : ' 78.31.89.19 ' [AMXBans] =======================================
 5. ZwieRzu.

  Magik żegna

  Fakt masz z jednej strony rację, sam na ts'sie proponowałem żeby zmienić wymagania bo są dość słabe i każdy by mógł mieć każdą range, ale to nie o to chodź. Podanie napisałem ze względu na to że przydałby się ktoś kto naprawde zna się na rzeczy i ogarnie wszystko. A jeśli chodź o kase, bo myślisz że tutaj każdy dostanie range za wpłacenie jakieś sumy. Powiem ci że jesteś w błędzie i powinieneś dalej tutaj razem z nami być. Tutaj nie liczą się pieniądzę, ja jestem tego zdania. I chciałbym żebyś został bo wszystko da się ogarnąć, ja bym sam dużo rzeczy pozmieniał na lepsze, ale jest to tylko i wyłącznie decyzja właściciela serwera. Moim zdaniem powinieneś zostać!
 6. Nick: ZwieRzu Wiek: 18 Dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem?: Dlatego że znam się na rzeczy, widzę że przydałaby się ogromna pomoc. Chciałbym też parę rzeczy od siebie wnieść tutaj na serwer. Co by tu dużo mówić, jestem doświadczonym człowiekiem w tej branży. I mam nadzieję że szansę dostanę. Jakiego serwera chciałbyś/chciałabyś zostać Opiekunem: Only DD2 Dlaczego akurat tego serwera: Dlatego że uwielbiam DD2, lubię tą mapke i miło mi się na niej gra. Czy byłeś kiedyś Opiekunem?: TAK Znajomość amxx i panelu (0-10): 9-10 Wsparcie finansowe (TAK/NIE): TAK (możliwość wpłacenia w niedzielę) Coś o sobie: Jestem zabawny, ogarnięty, miły, aktywny, kulturalny, (nie ukrywając zdarza mi się przeklinać niekiedy, ale to chyba jak każdemu). Interesuję się sportem, muzyką oraz wędkarstwem.
 7. ZwieRzu.

  [Zamknięty] Hi

  Siemanko, Miłej Gry
 8. ZwieRzu.

  [Zamknięty] Propozycja "1vs1"

  Siemano ;d Mam dla was tutaj małą propozycję, pojedynek na kosy w sytuacji 1vs1. Można by wprowadzić taką modyfikację. Gracz proponuje przeciwnikowi pojedynek na kosy np. pocierając kosą o ścianę, propozycja oczywiście może być odrzucona przez przeciwnika. Według mnie byłoby to dość ciekawe, plugin jest minimalistyczny i nie wpływa jakoś bardzo na grę.
 9. ZwieRzu.

  [Zamknięty] Ciekawostka :d

  Jak wiecie w Cs są mapy przeznaczone do podkładania i rozbrajania bomby, ale czy każdy z was wiedział, że można to zrobić po cichu? Jeżeli chcemy rozbroić pake po cichu (bez tego charakterystycznego dźwięku), musimy przed rozbrojeniem włączyć latarkę. Dobra opcja gdy chcemy po cichu rozbroić pakę, tak by przeciwnicy nas nie słyszeli.
 10. ZwieRzu.

  [Zamknięty] PRZYWITANKO !

  Siemanko
 11. ZwieRzu.

  [Zamknięty] Przywitanie.

  Witam ;d
 12. ZwieRzu.

  [Zamknięty] Witam :D

  Dzień dobry / Dobry wieczór zależy kiedy czytacie Mam 18 lat, mieszkam obecnie w Raciborzu. Interesuję się muzyką sportem oraz wędkarstwem. Ogólnie to chodzę na praktyki, ale mam czas też na grę, teraz oczywiście to mam L4 i tego czasu jest troszkę więcej niż ogólnie ale nie narzekam. Mam nadzieję że sie dogadamy i kto wie może w przyszłości uda mi się dołączyć do Administracji i wspomóc rozwijanie się tej zacnej sieci
×

Ważne informacje

Korzystając z naszej strony, akceptujesz Polityka prywatności