Skocz do zawartości
Witaj Graczu, zabijaj z Nami!!
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

MOW

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • Wpisy

  134
 • Dotacje

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Czas online

  1d 10h 28m 31s
 • System

  Windows

Reputacja

1 Nowy

O MOW

 • Ranga
  Silver I

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. No to, nazywam się Mikołaj, mam 16 lat, mieszkam na terenie województwa Pomorskiego, a dokładnie w Kwidzynie, aktualnie chodzę do 1 klasy technikum o profilu Informatyk, interesuję się grami komputerowymi (CS 1.6, The Escapist 2, League of Legends i czasami World of Tanks), poza tym muzyką, grafitti, oraz od miesiąca programowaniem, czasami się z tym bawię, ale jakoś mi to nie wychodzi :D. Oczywiście lubię się także uczyć języków, na razie potrafię 1 język w dobrym stopniu (angielski) i 2 w średnim (Niemiecki, Hiszpański), chciałbym podszkolić te dwa języki i nauczyć się francuskiego :). Kocham różnego rodzaju kuchnie, uwielbiam jeść oraz gotować, moimi ulubionymi kuchniami są włoskie, japońskie oraz śródziemnomorskie <333. Teraz trochę o moim charakterze, jestem osobą pomocną, lubię pomagać ludziom, lecz czasami zdarza się, że odwraca się to przeciwko mnie, jestem także wrażliwy oraz łatwo przywiązuje się do ludzi, a potem trudno mi od nich odstąpić :), i ostatnią moją zaletą jest to, że z każdą osobą łatwo nawiązuje znajomości, teraz może czas na moje wady, jestem osobą którą łatwo można rozkojarzyć, czasami też można mnie łatwo wkurzyć, ale to jak większość osób każdy ma swoją cierpliwość.
 2. Jak coś to ja nie umiem, czytać, więc poprawa xDD. Coś od siebie: XD. No więc, ludzię żebyście się nie upili do nieprzytomności podczas sylwestra. Żeby nie dorysowali wam wąsów podczas zgona haha xDD. HAPPY NEW YEAR. Więcej seksu w 2019. No i nO LD
 3. Nick w grze:ZAJONC Który będziemy mieli teraz rok?:2019 Ile dni ma rok?:365 lub 366 Kogo byście zabrali z forum na wspólną imprezę sylwestrową?:Nie znam jeszcze ludzi, ale wszystkich :D. Dlaczego to ja miałbym/abym wygrać?:Chciałbym wygrać, ponieważ lubię rywalizację :D. Coś od siebie (Co najmniej 5 zdań, będą brane pod uwagę):No to, nazywam się Mikołaj, mam 16 lat, mieszkam na terenie województwa Pomorskiego, a dokładnie w Kwidzynie, aktualnie chodzę do 1 klasy technikum o profilu Informatyk. Interesuję się grami komputerowymi (CS 1.6, The Escapist 2, League of Legends i czasami World of Tanks), poza tym muzyką, grafitti, oraz od miesiąca programowaniem, czasami się z tym bawię, ale jakoś mi to nie wychodzi :D. Oczywiście lubię się także uczyć języków, na razie potrafię 1 język w dobrym stopniu (angielski) i 2 w średnim (Niemiecki, Hiszpański), chciałbym podszkolić te dwa języki i nauczyć się francuskiego :). Kocham różnego rodzaju kuchnie, uwielbiam jeść oraz gotować, moimi ulubionymi kuchniami są włoskie, japońskie oraz śródziemnomorskie <333. Teraz trochę o moim charakterze, jestem osobą pomocną, lubię pomagać ludziom, lecz czasami zdarza się, że odwraca się to przeciwko mnie, jestem także wrażliwy oraz łatwo przywiązuje się do ludzi, a potem trudno mi od nich odstąpić :). Ostatnią moją zaletą jest to, że z każdą osobą łatwo nawiązuje znajomości, teraz może czas na moje wady, jestem osobą którą łatwo można rozkojarzyć, czasami też można mnie łatwo wkurzyć, ale to jak większość osób każdy ma swoją cierpliwość.
 4. [Zamknięty] Siema

  Siema, nazywam się Mikołaj, mam 16 lat, interesuję się muzyką, grami komputerowymi, oraz sportami (piłka nożna, siatkówka, szachy). Będę grał na surfie oraz dd2 :). Liczę, żę przyjmiecie mnie ciepło.
×

Ważne informacje

Korzystając z naszej strony, akceptujesz Polityka prywatności