Skocz do zawartości
Dusia

Wybór konkursu na ts3

Który konkurs chcecie?  

31 użytkowników zagłosowało

Ankieta została zamknięta
  1. 1. Który konkurs chcecie?

Rekomendowane odpowiedzi

Dusia
Administrator

KONKURSY TS'OWE

Tak jak w tytule planujemy zorganizować jakiś konkurs na ts'a tylko nie jesteśmy pewni, w którym najchętniej bralibyście udział, więc zapraszam do wypowiedzi i zagłosowania w ankiecie! :D 

Objaśnienie każdego konkursu:

1z10 -->  Pierwszy z Dziesięciu to gra typu quiz, w której odpowiadamy na pytania. Gra posiada dwa typy pytań: abcd i prawda bądź fałsz. Pierwszy etap gry to "kto pierwszy ten lepszy". Gracz zgłasza swoją chęć do odpowiedzi po naciśnięciu przycisku "Odpowiadam".  (Czyli w przypadku takiej zabawy na ts, byłoby kto pierwszy napisze na czacie np. "odpowiadam".

Jaka to melodia --> Pierwsza runda będzie się odbywała podobnie jak w 1z10, czyli "kto pierwszy ten lepszy" potem osoba, która odpowiedziałaby dobrze, wybierałaby osobę, która ma odgadnąć kolejną piosenkę.

Tyralnia --> Tego tłumaczyć raczej nie muszę, ALE gdyby ten konkurs wygrał, to zostałyby do tego rozpisane zasady i m.in. byłoby to "Zakaz obrażania rodziców". 

Suchary -->  Składałoby się to z X rund i po każdej jednej rundzie jury bądź osoby słuchające przyznawałyby punkt danej osobie za najśmieszniejszy żart, oczywiście wygrywa osoba z największą ilością punktów. 

Quiz o CS:GO/CS 1.6 -->  Podobnie jak 1z10 tylko, że quiz byłby tylko o tematyce cs:go i cs 1.6.

• Lubie to! 1
  • Super 1

dsadsadsadsa.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TsitL

1z10/ suchary, obie opcje są super :D

• Dzięki 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
fr0zen

1z10/Quiz CS

• Dzięki 1

76561198377167470.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Vanishhhh

dawac tyralnie 

• Dzięki 1

Admin JailBreakSurfa

Opiekun Discorda

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lelele

Zdecydowanie  1z10 :D 

• Dzięki 1

1087867263_giphy(1).gif.2682b111046b93bbf2bebcd3bdff844a.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kacperek

Dawajcie tyralnie xDD

• Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PiotrulloDD

Tyralnia mile widziana <3:D

• Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PUB70

Witajcie,

ze swojej strony mogę Wam jedynie "podpowiedzieć", że tak naprawdę najlepszą dla Was rozrywką na tego typu event (dodajmy, że jest to event typu jednorazowego konkursu) będzie gra w Jaka To Melodia? i 1z10 - tylko i wyłącznie. Proponuję zrobić dwa etapy właśnie z podziałem na te obydwie opcje dla wszystkich uczestników jednej i drugiej zabawy oraz zachęcić użytkowników do udziału w jednym i drugim etapie całego zdarzenia. Gwarantuję, że osoby które nie oddały swojego głosu w ankiecie na zabawę w Jaka To Melodia? Poznają tak naprawdę piękno tej gry i przekonają się o dobrej rozrywce podczas brania udziału w takim wydarzeniu :) 

Oczywiście są to jedynie moje sugestie a jak wiadomo najbardziej liczy się tutaj zdanie Wasze - czyli użytkowników (większości tak na dobrą sprawę). 

Prośba jedynie z mojej strony do organizatorów całego "eventu", aby termin był zgodny z Administracją samego serwera TS3, gdyż powinniśmy też go jakoś odpowiednio przygotować do takiego wydarzenia. Wolałbym ze swojej strony zadbać o wszystkie elementy związane właśnie z przygotowaniem serwera pod jakiekolwiek eventy i mieć od samych organizatorów o tym wcześniejszą informację - czekam na wiadomość

• Super 1
By PUB70,

DRODZY ORGANIZATORZY - Przypominam się w temacie, iż nie dostałem od Was jeszcze żadnej informacji odnośnie realizacji całego wydarzenia.

PUB7O - #HOTHALLOWEENCHALLENGE.mp3 © STREFASKILLA.PL

Pozdrawiam,

PUB7O

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
<olo>clar'2k20
Moderator

TYRALNIA AUuu

• Dzięki 1
  • Super 1
By PUB70,

Apropos tyralni- to nie ma sensu jej w ogóle wybierać, bo możemy bez problemu stworzyć na serwerze strefę rozrywki i tam utworzyć kanał na zasadach tyralni. (jeżeli właściciel mi na to zezwoli. Póki co jeszcze nie mam takiej władzy i raczej nie będę miał zeby sam wpadac na takie pomysły i bez zadnej informacji dla góry ich realizować. Jestem tu tylko od składania propozycji i ewentualnie od ich realizacji jako opiekun.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
simplysitman

Tyralniaaaaaaa ogi3nnn

• Dzięki 1
  • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Uszaty

Dawajcie 1z10! :DD

• Dzięki 1

sygn1.png.799be5458023942b627500e16e3b2159.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Daffi

es Tyralnia?

• Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
C'est La Vie

1 z 10 jest super :D

• Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
shinga
Junior Admin

1z10 :BloodTrail:

• Lubie to! 1
  • Dzięki 1
  • Haha 1
  • Super 1

v1.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
#WakeUpVac

1/10

• Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
eSX

1z10 albo jaka to melodia, tyrać to na budowie możecie :kekw:

• Lubie to! 1
  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ahuu

1z10 * mordeczki wybierać!!!

• Dzięki 1
By Uszaty,

Na przyszłość, obyło by się bez wyrazu na "k" :) / ostrzeżenie słowne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dusia
Administrator

• Wiadomość wygenerowana automatycznie •
Temat został zamknięty przez administrację.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a temat zostanie rozpatrzony ponownie.

• Super 1

dsadsadsadsa.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z naszej strony, akceptujesz Polityka prywatności

stat4u