Skocz do zawartości
Wybierz elitę sieci za miesiąc listopad! ×
Wybierz użytkownika miesiąca! ×
Nowe grafiki ×
Witaj na Strefaskilla.pl

Nowy styl

Informacje na temat aktualizacji

Zobacz szczegóły

Odbierz darmowego VIPA

Na dowolny serwer CS:GO/1.6

Zobacz szczegóły

Otwarta rekrutacja

Chcesz znaleźć się w załodze? Złóż podanie!

Zobacz szczegóły

[KONKURS] Halloween

Dusia

Rekomendowane odpowiedzi

• Administrator
Administrator

nxORqt7.gif nxORqt7.gif

4iFAKxx.gif Ah2yOVl.png4iFAKxx.gif

RhlnrZK.gifNa wzięcie udziału w konkursie jest parę sposobów, które poniżej wymienię:

1.  Narysowanie strasznej dyni. 
2.  Narysowanie jakiejś sytuacji zbierania cukierków.
3. Narysowanie jakiejś strasznej postaci. 
4. Napisanie halloweenowej historyjki.
5. Zrobienie mema, oczywiście o tematyce halloween (mem może być narysowany w paincie, albo mogą być 
jakieś  zdjęcia z naszych serwerów, np. na JB w jakiś strasznych czapkach w
grupce osób?)

6. Wstawienie swojego zdjęcia w jakimś strasznym/mrocznym makijażu.
7. Wstawienie własnoręcznie wyskrobanej/udekorowanej dyni.
8. Zrobienie napisu "Strefaskilla.pl" w jakiś halloweenowym stylu, bądź przerobienie po prostu loga sieci.

Nagrody:

rs8Ua7o.gif Pierwsze miejsce -->  Specjalna ranga "Straszna dynia" +svip na wybranym serwerze na miesiąc +20zł.

rs8Ua7o.gif Drugie miejsce-->  Premium na 3 tygodnie.

rs8Ua7o.gif  Trzecie miejsce -->  Ranga vip na 16 dni.

6JT2egG.gif

tNCmR45.gif     4NPXPUl.png   tNCmR45.gif

Na sieciowym Fanpage zostanie dziś bądź jutro wstawiony post, pod którym też będzie odbywał się konkurs!
Konkurs na Fanpage, a na forum są osobnymi konkursami z osobnym ocenianiem i oczywiście osobnymi nagrodami! 

Wystarczy w komentarzu pod postem wstawić jakąś straszną opowieść, bądź zrobionego przez siebie mema o hallowen i na końcu w nawiasie dopisać swój nick z forum, bądź napisać komuś z administracji na pw, że to jest jego post.
WSZYSTKIE PRACE MAJĄ BYĆ AUTORSKIE! W innym przypadku dana osoba będzie nagradzana warnem.

Link do fanpage --> https://www.facebook.com/StrefaSkillapl-Bo-skill-jest-w-Nas-476813269760321

Nagrody:

y4LJ19h.gif  Pierwsze miejsce -->  Specjalna ranga  "Duszek"  na miesiąc +Svip na wybranym serwerze.

y4LJ19h.gif Drugie miejsce --> Ranga vip  na 16 dni +Svip na wybranym serwerze na 7 dni.

y4LJ19h.gif trzecie miejsce -->  Ranga vip na 12 dni.

xr4TpOd.gif Każda osoba, która weźmie udział w konkursie dostanie odznakę!

Regulamin konkursu

• Wszystkie prace mają być autorskie! W innym przypadku dana osoba zostaje zdyskwalifikowana z konkursu i otrzyma  warna.
  • W przypadku wstawienia zdjęcia z rysunkiem/dynią/twarzą  musi gdzieś obok być karteczka z napisem "Strefaskilla".
  • Oczywiście wszystkie prace mają nawiązywać do halloween. 
  • Żeby wziąć udział w konkursie, dany użytkownik musi mieć przynajmniej tydzień konto na forum i 10 postów na swoim koncie.

Czas na wstawienie prac macie do 1.11

Prace będą oceniane przez administrację.

gSnetat.gif                  f9SEj3w.gif

• Lubie to! 5
  • Super 1
  • Wow! 1

dsadsadsadsa.gif

Odnośnik do odpowiedzi
GENERAL ALADEEN

IMG_20171031_185413.thumb.jpg.23f1a9f8612673ca1d305635732b3387.jpg.6f9fb4922bea5814fc5ed3a8a157c465.jpg

• Lubie to! 2
  • Super 1
  • Wow! 2
Odnośnik do odpowiedzi
  • Junior Admin T
Junior Admin T

Szybko strasznie leci czas,

a konkursik goni nas.

Dusia zrobiła dobrą rzecz

i napisać muszę wiersz.

Nowa administracja jest najlepsza,

jednak może być jeszcze lepsza.

Bierzcie udział i wygrajcie

i nagrody zabierajcie.

Straszne dynie i cukierki, 

przestańcie grać w te gierki.

Wychodź z domu na powietrze,

przecież to nie jest takie ciężkie.

Rozdawajcie dzieciom słodycze,

dla was wszystkich tego życzę.

Nie mam pomysłu na ten wiersz,

mam nadzieje, że o tym wiesz.

Nie mam talentu do pisania wierszy i jest o tej porze już pustka w głowie niestety.

• Lubie to! 4
  • Super 2
  • Wow! 1

Odnośnik do odpowiedzi

Fotoszop to moja pasja! (XD) 

image.png.a6ea44e7444446e430f5a682fa663405.png

@ ArcyBM Prace miały być autorskie i samodzielne, a Twoja bliźniaczo przypomina mi historię o Teresie Fidalgo 

w 2:30 jest słowo w słowo co napisałeś "To jest to miejsce", na co ekipa spytała: "Jakie miejsce?", "Miejsce wypadku, w którym zginęłam"

Inny film dotyczący zgonu "filmowca":

Wyjaśnienie całej sytuacji, znajdziecie tutaj:

@ Dusia @ Trivor @ Anox @ shinga @ Uszaty @ Kacperek zostawiam to Wam do oceny.

• Lubie to! 4
  • Super 1
  • Wow! 2

dumb.jpg.2e7e7158f41b48c966120a1ac6804222.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
Moderator

Dzisiaj streszczę pewną historię, opowiem Wam czym jest ZMORA.

Pewnego dnia ekipa filmowa wracała transporterem do domu w deszczowy dzień, w trakcie jazdy kręciła materiały dla siebie 4fun.

Zbliżali się do ronda, gdy tuż obok przy drodze zobaczyli młodą dziewczynę, letnio ubraną, z narzuconą kurtką przeciwdeszczową.

Postanowili ją wziąć na stopa, gdy kobieta prosiła o pomoc. Gdy już ruszyli, zaczęli mówić do kobiety, natomiast ta w swoim kobiecym amoku poprawiała mokre włosy, ściągała z siebie narzutę, gdy przy poprawianiu obojczyka spojrzała przed siebie z tylnich siedzeń, gdzie 500m od maski znajdowało się skrzyżowanie. 

Kobieta zamarła i powiedziała na głos, cytuję: "To jest to miejsce", na co ekipa spytała: "Jakie miejsce?", "Miejsce wypadku, w którym zginęłam", wtedy dziewczynę roznosi głośny krzyk, a auto rozbija się w drobny mak. Po chwili kamera rejestruje wychodzącą dziewczynę z auta, o ekipie słuch zaginął, auta nie odnaleziono. PSYCHOZA!

@ R_U_Dumb Opowiedziałem historię dzieciństwa, którą opowiadaliśmy sobie w kółeczku, zanim wiedziałem co to filmy na YouTube. Dzięki, że mówisz. Zaraz mogę machnąć jakąś swoją pracę w tematyce aktualnej, daj mi tylko chwilę i leci edit, zależnie od tego jak uważasz :D

• Lubie to! 2

image.png.2b4505a052c2c95eaf1396f4e04b1be2.png

Zapraszamy na forum StrefaSkilla.pl

Zapraszamy na nasze serwery!

Miła, przyjemna i pozytywna atmosfera!!!

Odnośnik do odpowiedzi

spacer.png

Grafika wyskalowana do jakości 1920x1080p

Samo wykonanie nie było zbytnio trudne, często w horrorach przewija się wątek HALLOWEEN za motyw obrałem duchy. zombie oraz główny element scary pumpkin (dynia :D). Zabawa z tabletem Wacom, dodatkowo obróbka graficzna w A. CS 6, grafiki wektorowe mojego autorstwa wykonane na przestrzeni miesięcy. Dla chętnych wrzucę na wiadomości prywatnej link do czcionki użytej w bannerze. Proszę o delikatne podchodzenie do potwora, chciałem zrobić zlepek wampira, zombie, i mumie aczkolwiek wyszła kreatura pokroju terminatora :P

spacer.png

Wszystkiego po trochu :D

• Lubie to! 2
  • Super 6

Full Stack Developer - 3 lata programowania, 36 miesięcy, 1 095,7266 dnia zebranego doświadczenia.

+ Kodowanie szablonów,

+ Tworzenie aplikacji webowych,

+ Usługi graficzne,

+ Front/Back - end

Kontakt:

Discord: yanko.#4364

Steam: alpineboi

GG: 72271450

Odnośnik do odpowiedzi
  • URLOP
PepePanDziobak

Opowiadanie:

Był to jak mi się wydawało normalny hallowenowy dzień, niestety tak się nie stało. Jak zwykle każdego roku przez 4 lata, razem ze znajomymi zbieraliśmy się, żeby pozbierać słodycze, a następnie pójść na imprezę, organizowaną przez naszego wspólnego znajomego. Zaczeliśmy nasze zbieranie od  jednej ze straszniejszych okolic, ponieważ lubiliśmy dawkę adrenaliny, zawsze znajdowało się na niej wiele pijaków, ćpunów, a pogłoski głosiły, że i gwałcicieli. W tej okolicy mieszkał inny nasz znajomy, postanowiliśmy razem z grupą zgarnąć go po drodze, parę domów później był jego dom, zapukaliśmy nikt nie otworzył, zadzwoniliśmy nadal cisza, że mieliśmy taką zasadę jak ktoś nie otwiera, że wchodzi jak do siebie postanowiliśmy otworzyć, na nasze zdziwienie dom był otwarty, weszliśmy światła były zgaszone, czuć było jeszcze w powietrzu zapach jedzenia.  Gdy zaszliśmy parę kroków dalej o mało co nie padliśmy z zawału, obok martwego Marka bo tak nazywał się nasz przyjaciel, leżała cała jego rodzina rodzice, 2 braci i 1 siostra. Nie mogliśmy uwierzyć co się właśnie stało w tym momencie, po krótkiej chwili usłyszeliśmy dziwne głosy na górze, nikt nie chciał iść sprawdzić co to, Andrzej który chciał zaszpanować przed koleżankami poszedł sprawdzić co się stało, wchodzić na górę z jakieś 2min, idąc po 12 stopniach, gdy zniknął nam z oczu usłyszeliśmy jego straszliwy krzyk, natychmiast wszyscy wtargneliśmy do pokoju Marka, znów zamarliśmy, zobaczyliśmy na podłodze ciało Andrzeja całe zakrwawione bez ręki i zobaczyliśmy TO, tego dziwnego stwora, olbrzymiego na 3m, z wielkimi czerwonymi oczami, zębami jak sztylety i nogami jak kopyta konia, próbowaliśmy oddalić się jak najciszej możemy, lecz zobaczył nas. Wtem odwróciliśmy się i próbowaliśmy wybiec z domu niestety złapał on Magdę, słyszeliśmy tylko jej krzyk. Wtedy zadzwoniliśmy na policję, przyjechali po 5min. Powiedzieliśmy im co i jak, następnie rozwieźli nas do domów, nie mogłem spać, że cześć moich znajomych umarła. Następnego dnia usłyszałem w telewizji, że złapali seryjnego morderce, który polował tylko w hallowen w stroju potwora, nasze zeznania okazały się kluczowe i skazali go na karę śmierci, lecz to nie zmieni tego co zobaczyliśmy.

• Lubie to! 3
  • Wow! 1
  • Przykro mi 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • Administrator
Dusia
Administrator

Wyniki konkursu:

1.  @ PUB70

2. @ ohSugarry CS:GO

3. @ Torri  i @ (*#exe_aim.bot_-#*)

Gratulacje dla zwycięzców! rs8Ua7o.gif

Reszcie dziękuję za wzięcie udziału, do jutra zostaną Wam przyznane odznaki!

• Super 4

dsadsadsadsa.gif

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z naszej strony, akceptujesz Polityka prywatności