Skocz do zawartości
[WYNIKI] ⓵ Losowanie darmowych nagród ×
Witaj na Strefaskilla.pl

Nowy styl

Informacje na temat aktualizacji

Zobacz szczegóły

Odbierz darmowego VIPA

Na dowolny serwer CS:GO/1.6

Zobacz szczegóły

Otwarta rekrutacja

Chcesz znaleźć się w załodze? Złóż podanie!

Zobacz szczegóły

skarga joolz

karotka

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: KAKAROT

Nick oskarżonego: joolz.

Powód skargi: nadużywanie kompetencji

Opis sytuacji: Na mapie de_nuke zostałem bezpodstawnie slapowany przez osobę na którą piszę tą skargę. Gdy spytałem kim on jest, że ma prawo mnie slapować bez powodu, to odpowiedział ordynarnie coś w stylu "mogę cię pizgać kiedy chcę". Jest to osoba zajmująca można powiedzieć dość wysoką rangę u was na forum i wydaję mi się, że nie przystoi mu zachowywać się w taki sposób.

Data i godzina zdarzenia: około północy, 1.04

Miejsce zdarzenia: mapa de_nuke, cod 201

Dowody: Proszę o sprawdzenie logów tej osoby z mapy de_nuke, która zaczęła się o 23:34 -> http://805741.hltv2.pukawka.pl/hltv-2104012334-de_nuke-1617312840-1617314040.zip

W logach będzie dokładna minuta slapnięcia i to co pisał, więc nie muszę podawać czasówek.

Coś od siebie: -

Edytowane przez karotka
  • Lubie to! 1
  • Haha 5
Odnośnik do odpowiedzi

Chłopie o czym Ty do mnie? :d dostałeś slapa stojąc na respie i to 1 raz żeby Cię pospieszyc. A jak zacząłeś sapać( mówisz - kim Ty jesteś żebyś mi mówił co mam robić czy coś w tym stylu) to Ci napisałem, że będę chciał to Cię wyrzucę i mogę to robić kiedy chce ( bo taka prawda, że uznalem to za stosowne gdy stosuje inaczej by nie było) bo zacząłeś wyzywać pod nosem jak Ci się mleko rozlało. Także nie dodawaj na siłę. Masz zbyt wysokie ego na swój temat co było widać po zachowaniu w stosunku do graczy. Czy to Cię aż tak zabolało żebyś wylewał swoje żale tutaj? :D już weź się nie ośmieszaj. Podaj mi konkretny powód skargi bo powinieneś uszanować to, że w ogóle Ci odpowiadam na taką głupotę, a potem wziąć do serca swoje przemyślenia młodego Wertera. Już nie bądź taki oh i ah na siłę 🍺 to, że dystansu w Tobie tyle co prawdy w telewizji to nie moja wina. Ja Tobie chłopcze nic nie zrobiłem. Ale spoko, @ Shoter przyjmij skargę o 1 slap bo to niesamowite żeby tak zrobić 😂😂 nie róbmy dramę na siłę bo dostałeś później bana za demo, które nagrałem i to myślę, że Cię bardziej zabolało niż zwykły slap na respie CT mapy de_nuke 😂nie jesteś jedyną osobą w życiu, która dostała 1 slapa na ruchy, a spłakałes się jakbym co rundę tak robił 😁 18 lat gram, a 1 raz mam skargę o slapa i to jeden raz dostałeś, a nie parę pod rząd hahaha

• Lubie to! 1
  • Haha 3
Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, joolz. napisał:

Chłopie o czym Ty do mnie? :d dostałeś slapa stojąc na respie i to 1 raz żeby Cię pospieszyc. A jak zacząłeś sapać( mówisz - kim Ty jesteś żebyś mi mówił co mam robić czy coś w tym stylu) to Ci napisałem, że będę chciał to Cię wyrzucę i mogę to robić kiedy chce ( bo taka prawda, że uznalem to za stosowne gdy stosuje inaczej by nie było) bo zacząłeś wyzywać pod nosem jak Ci się mleko rozlało. Także nie dodawaj na siłę. Masz zbyt wysokie ego na swój temat co było widać po zachowaniu w stosunku do graczy. Czy to Cię aż tak zabolało żebyś wylewał swoje żale tutaj? :D już weź się nie ośmieszaj. Podaj mi konkretny powód skargi bo powinieneś uszanować to, że w ogóle Ci odpowiadam na taką głupotę, a potem wziąć do serca swoje przemyślenia młodego Wertera. Już nie bądź taki oh i ah na siłę 🍺 to, że dystansu w Tobie tyle co prawdy w telewizji to nie moja wina. Ja Tobie chłopcze nic nie zrobiłem. Ale spoko, @ Shoter przyjmij skargę o 1 slap bo to niesamowite żeby tak zrobić 😂😂 nie róbmy dramę na siłę bo dostałeś później bana za demo, które nagrałem i to myślę, że Cię bardziej zabolało niż zwykły slap na respie CT mapy de_nuke 😂nie jesteś jedyną osobą w życiu, która dostała 1 slapa na ruchy, a spłakałes się jakbym co rundę tak robił 😁 18 lat gram, a 1 raz mam skargę o slapa i to jeden raz dostałeś, a nie parę pod rząd hahaha

Człowieku 18 lat grasz i nie wiesz, że na mapie nuke cele ma drużyna terro, a nie ct? Jakie ruchy, o czym ty bredzisz? Nie masz prawa mnie pośpieszać jak wykonuje cele swojej drużyny. Cofnąłem się z dworu na respa bo miałem low hp i raszowało parę osób. Zachowałem się odpowiednio bo nie chciałem zginąć, a bomba nie była podłożona. Ten slap przysłużył się do tego, że poleciałem z respa ct praktycznie do draby i w konsekwencji do mojej śmierci chwilę później. Wyciągam tutaj brak twojej kompetencji, facetowi z 90 rocznika zachowującego conajmniej na 15 lat mniej. Ban za cheaty nie ma tu nic do rzeczy, bo to osobny temat, więc po co o tym w ogóle wspominasz? Mnie to w ogóle nie boli, a nawet mogę Ci zdradzić pewien sekret. Nie ma większej przyjemności niż otrzymywanie bana za cheaty jak doskonale wiesz, że jesteś czystym graczem. Wierzyć nie musisz :)

• Lubie to! 1
  • Haha 1
  • Przykro mi 1
Odnośnik do odpowiedzi