Skocz do zawartości
[WYNIKI] ⓵ Losowanie darmowych nagród ×
Witaj na Strefaskilla.pl

Nowy styl

Informacje na temat aktualizacji

Zobacz szczegóły

Odbierz darmowego VIPA

Na dowolny serwer CS:GO/1.6

Zobacz szczegóły

Otwarta rekrutacja

Chcesz znaleźć się w załodze? Złóż podanie!

Zobacz szczegóły

Przyjęta Skarga zbiorowa na bezmózgich adminów :)

Mruczuś

Rekomendowane odpowiedzi

• Premium
PREMIUM

Twój nick: Wstretna Malpka
Nick oskarżonego: @ COVERSKY & @ DzienDobry
IP/SID oskarżonego: Admin to pewnie macie
Data i czas zdarzenia: 2021-04-10 23:01 <-- chodzi tutaj o cover i mape cs_office. 10.04.2021 - 23:06:11 <-- Śmieszny dzień dobry
Powód skargi: Śmieszne bany + kolesiostwo pomiędzy tymi panami
Opis sytuacji: Zaczynając od mapy cs_office, admin @ COVERSKY Siedział całą mapę na spekt (20 minut) i admin @ DzienDobry nie raczył nawet go kicknąć. Takie siedzenie na spekt dowodzi tylko tego, że owy admin Sobie umyślnie nabijał godziny, a admin dzień dobry robił mu tzw. Plecy i nie kickował go mimo, że jest pełny serwer i wejść nie można. Dodam tylko to ''2. Admin ma prawo do chwilowego "zw", które może trwać do 3 minut od zgłoszenia faktu na [email protected], jeśli tego nie zgłosi i pójdzie, otrzymuje natychmiastowego kicka." Jak sam punkt mówi, maksymalnie 3 MINUTY, a owy admin siedział 20 XD. Ewidentne kolesiostwo ze strony dzień dobry, że mu nie dał kicka.

Teraz przejdźmy do śmiesznego dzień dobry. Dostałem pierwszego bana na 30 minut za kulturę bo wyzwałem typa który notorycznie wchodził na txt i po kilkukrotnych upomnieniach od adminów żeby tam nie wchodził nadal to robił więc go zwyzywałem i dostałem od razu bana. Po odbyciu śmiesznej kary wchodzę na serwer i grzecznie poinformowałem obydwu panów od skardze takimi słowami "coverk4t szykuj się na skargę razem z dzień dobry :P". Po tych słowach dostałem bana na 3h z powodem "Słowa"

Dwa punkty z regulaminu admina tak dla przypomnienia bo chyba żaden z obecnych na serwerze (w trakcie trwania 3 map) ich nie zna xD. I nie wyjeżdżajcie mi tutaj z tym, że Ja nie znam regulaminu bo wyzywałem xD

2. Admin ma prawo do chwilowego "zw", które może trwać do 3 minut od zgłoszenia faktu na [email protected], jeśli tego nie zgłosi i pójdzie, otrzymuje natychmiastowego kicka.

3. Admin ma obowiązek słuchania graczy i podejmowania sumiennie swoich decyzji.

Dowody (SSy/Demko/): 

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Banned by Admin: Dzien Dobry Kocham Cie :D
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.google.pl
[AMXBans] Reason: 'kultura'
[AMXBans] Duration: '30 minutes'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:534038494'
[AMXBans] Your IP: 'X.X.X.X.X'

[AMXBans] Banned by Admin: Dzien Dobry Kocham Cie :D
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.google.pl
[AMXBans] Reason: 'Slowa'
[AMXBans] Duration: '3 hours'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:534038494'
[AMXBans] Your IP: ''X.X.X.X.X'

xd.png.0e74acc438df60ab6f864cb7141d5e5a.png <--- Na 3 mapie to chłop pisał jak coś, niżej wam podeślę link do demka z tej mapy i można zobaczyć, nie będę podawał czasówek bo to całe 20 minut siedzenia na spekt i nic nie robienia zarówno przez admina coverk4t jak i dzień dobry xD

Link do demka: http://805741.hltv2.pukawka.pl/hltv-2104102242-cs_office-1618087320-1618088460.zip

#EDIT 1

Jeszcze raz wmieszasz w coś Moja kobietę to pożałujesz typie, że się urodziłeś, tylko uprzedzam :). Po drugie, nagrywał demko przez 3 mapy? Nie wydaje mi się xD Jak chcesz to wkleję wszystkie demka z 3 map. 

#EDIT 2

XD, tyle Ci odpowiem na to. Daj się też wypowiedzieć @ COVERSKY , a nie sam się pocisz przy pisaniu. 

#EDIT 3

@ COVERSKY skoro nagrywałeś demko wstaw te 3 demka które nagrywałeś przez 3 mapy :P 

#EDIT 4

@ COVERSKY dogadajcie z dzień dobry wersję lepiej bo się gubicie sami w Swoich wypowiedziach. Jeden mówi, że kręciłeś demko na typa, a Ty mówisz, że obserwowałeś bo miałeś podejrzenia, kupy się to nie trzyma, teraz będą wymyślane historyjki bo już macie zbroje obsrane xD. I chłopcze, Ja nie prowokuje tylko wytykam wam wasze błędy do których nie potraficie się przyznać. W przeciwieństwie do Ciebie mam kulturę i POZDRAWIAM cieplusio :)

@ wiaderkoxd tak jak wspomniał @ Shoter , przedstawcie dowody na to wszystko. Druga sprawa, robią Swoje? Tyś chyba nie lał xD Wszystkie zgłoszenia na [email protected] mają w "dupie", wolą Sobie grać w najlepsze jak to napisał @ Veeon

• Lubie to! 1

Odnośnik do odpowiedzi

No tak dostałeś bana za obrazę drugiego gracza ten gracz został mi zgłoszony 2x na [email protected] za 1 pierwszym razem dostał upomnienie na @ a później nikt nic nie zgłaszał i dopiero gdy Ty go zabiłeś dostałem drugie zgłoszenie że jest na txt więc poleciał ban dla niego za txt dla Ciebie za słowa lecz Ty gdy dostawałeś tego bana na koniec dodałeś że jak wrócisz to będę zgnojony i coś tam szmaciarzu dodałeś w ten sposób to możesz zwracać się do swojej kobiety ale nie do mnie a @ COVERSKY był podczas nagrywania demka więc zabawna jest Twoja skarga a tekstami pożałujesz typie że się urodziłeś to też nie do mnie no gdybym się urodził taką słynną 60tką i płaczkiem jak Ty też bym żałował no ja bym proponował ogólnie dla tego chłoptasia jakieś przedłużenie może ochłonie i nie będzie już się zachowywać jak mały york

Edytowane przez DzienDobry
Dodanie coś do tematu
  • Lubie to! 1
  • Haha 5
  • Super 1
  • Wow! 1
Odnośnik do odpowiedzi
Przez fluxx,

Jesteś adminem, reprezentujesz sieć.. zachowanie kultury wobec gracza, nawet wulgarnego nie jest trudne. PS: Jest coś takiego jak "Odbierz rangę" - po zaakceptowanym podaniu.

@ COVERSKY  proszę o wytłumaczenie, dodatkowo @ DzienDobry  przedstaw w takim razie dowody w których gracz wyraża się w sposób nieodpowiedni

• Lubie to! 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do odpowiedzi

Po pierwsze tak jak zostało wyżej wspomniane miałem podejrzenia,że pewien gracz gra w sposób nie czysty także siedziałem na spec i grzecznie go oglądałem widziałem również całe zamieszanie z tobą w roli głównej i twoje zachowanie na serwerze jest więcej niż nieodpowiednie jak dla mnie tacy "gracze" powinni zostać nagrodzeni banem na zawsze.Co chwile robisz jakieś problemy prowokujesz graczy jak i adminów nie zdziw się jak w końcu dostaniesz dłuższego bana  tyle z mojej strony nie pozdrawiam owego gracza !!! 

• Haha 6
Odnośnik do odpowiedzi

Byłem przy tym jak wstretna wyzywał adminow , był upomnienia ale chu*a to dało. a teraz wielkie żale. zostawic adminow w spokoju, robia swoja robote bo chyba o to chodzi ;)! takze proponuje sie przyjrzec oskarzycielowi bo łatwo kogos oczerniac zeby siebie wybielic !!

• Haha 1
Odnośnik do odpowiedzi

Mogę dostać Warna ale cóż, Niech Admini przedstawia dowody bo na słówko ciężko uwierzyć, też jak napiszę że któryś admin coś źle zrobi i uwierzycie na słowo i dostanie degrada? Sam pisałem Shoterowi na PW że nie którzy mają gdzieś zgłoszenia i grają tylko żeby Expic. Rozumiem że ktoś może nie zauważyć raz ale nie cały czas.

Pozdrawiam Asg

• Lubie to! 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do odpowiedzi

Z racji faktu, że byłam obecna podczas sytuacji pozwolę sobie zabrać głos w sprawie i przedstawić sytuacje obiektywnie.

Admin dzień dobry ma ewidentnie problem z @ Mruczuś , inni gracze zachowują się wulgarnie/ obrażają lecz nie dostają za to żadnej kary.

@ Mruczuś nie dostał od admina żadnego ostrzeżenia, od razu poleciał ban na 30 minut, później od razu po wejściu na serwer dołożył mu bana na 3 godziny.

Zgadzam się z wypowiedzią @ Veeon , że niektórzy admini mają gdzieś zgłoszenia.

Przedstawię przykład:

image.thumb.png.fe689266996647cb56b775dae76d31af.png

Ewidentna faworyzacja - nie wywalanie ludzi ze spect żeby gracz którego się nie lubi nie mógł wejść na serwer?

Co do sytuacji z Coverem - admin siedział na spect 3 mapy: office, mapę z bossem oraz tuscan. Gracze zgłaszali żeby wywalić go ze spect'a ponieważ serwer jest pełny i inni nie mogą się na niego dostać. Jeśli faktycznie obserwował gracza, to mógł o tym fakcie poinformować a nie olewać zgłoszenia. Druga sprawa - aby uwiarygodnić, że sytuacja nagrywania dema faktycznie miała miejsce można poprosić wspomnianego admina o wstawienie go. Jeśli tego nie zrobi, to ewidentnie dochodzi tutaj do próby robienia sobie pleców żeby wyjść na niewinnych w skardze.

Proponuję przyjrzeć się zachowaniu obu adminów i faworyzacji, która notorycznie występuje. Jeśli gracz którego lubią złamie regulamin, to kara go omija. Dostaje milion ostrzeżeń lub sytuacja jest przemilczana. 

• Lubie to! 2
  • Super 2
  • WTF 1

pokemon .jpg

Odnośnik do odpowiedzi

@ DzienDobry  jeśli pojawi się jakakolwiek skarga na Twoją osobę, otrzymasz degradację na okres 7 dni. Tym razem Cię ostrzegam, miej się na baczności, ponieważ nie wykazałeś się pomocą i ewidentnie nadużyłeś rangi. Nie wywaliłeś spect, ponieważ "Twoj kochas nie musi... wejsc", (???) no pokazałeś swoją kulturę i nienawiść do drugiego gracza który nie ukrywajmy, bardzo pilnuje zachowania administracji i każde nieprawidłowości kończą się skargą. 

Dodatkowo wasze wersje się nie zgadzają, nagrywać a oglądać to całkiem co innego.

@ COVERSKY  tutaj sytuacja wygląda gorzej, nie masz za dużej aktywności a w dodatku przez 3 mapy oglądałeś gracza? Nie możliwe, nabijanie godzin jest surowo karane i tak będzie w tym przypadku. Otrzymujesz degradację na okres 7 dni.

Nadużywanie rangi oraz pójście komuś na "rękę" jest niedopuszczalne. Każde złamanie regulaminu, ma pociągnąć za sobą konsekwencje wobec danego gracza. Kieruję to, do każdego administratora COD'a.

Skargę uważam za rozpatrzoną, zamykam.

• Lubie to! 1
  • Super 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z naszej strony, akceptujesz Polityka prywatności

• Opiekun [MIRAGE #1]
  • Opiekun [MIRAGE #2]
  • Opiekun [1VS1]
  • Opiekun [AWP #1]
  • Opiekun [AWP #2]
  • Opiekun [SURF]
  • Opiekun [MIR/CACH]
  • Opiekun [5VS5]
  • Opiekun [DR+KLASY]