Skocz do zawartości
[WYNIKI] ⓵ Losowanie darmowych nagród ×
Witaj na Strefaskilla.pl

Nowy styl

Informacje na temat aktualizacji

Zobacz szczegóły

Odbierz darmowego VIPA

Na dowolny serwer CS:GO/1.6

Zobacz szczegóły

Otwarta rekrutacja

Chcesz znaleźć się w załodze? Złóż podanie!

Zobacz szczegóły

Odrzucone Podanie [Wstretna Malpka]

Mruczuś

Rekomendowane odpowiedzi

• Premium
PREMIUM

Nick: Wstretna Malpka
Posiadasz admina na innej sieci/serwerze? [Tak/Nie]: Nie
Doświadczenie z amx [1-10]: 10
Czas spędzony na serwerze (link do GT): https://www.gametracker.com/player/Wstretna Malpka/54.38.198.108:27015/
Link do steam (z grą cs 1.6): https://steamcommunity.com/profiles/76561199028342716/
Sprawny mikrofon [Tak/Nie]: Tak, chyba każdy już wie xD
Dlaczego Ty?: Czy Ja wiem, chcę pomóc na serwie, obecna administracja nie zawsze sobie daje rade. Pogodziłem się z tym, że większość będzie na NIE bo mam z niektórymi osobami "spięcie", ale nic nie dzieje się bez przyczyn.
Kontakt: GG, steam, forum
Zapoznałeś się dokładnie z wymaganiami, regulaminem administratora serwera i spełniasz je w 100%? [Tak/Nie]: TAK

• Lubie to! 3
  • Haha 2
  • Fuu 1
  • Tak sobie 1

Odnośnik do odpowiedzi

Duże tak

+ amx

+ GT

+ zna regulamin lepiej niż wszyscy obecni admini razem wzięci, pilnuje porządku zgłaszając nieprawidłowe zachowania 

Edit:

@ Karolek12 przygłupy nie powinny mieć prawa głosu, dajesz +/- amx jak napisane jest w podaniu 10/10, a GT ma pewnie lepsze od Ciebie XDDDDDDD

Edit#2:

@ ZiZi nie musisz znać każdego XD a poza tym, jeśli już jesteś taki ciekawy to wysil trochę swoje szare komórki, jak sprawdzisz napisane przeze mnie tematy to będziesz wiedział jaki mam nick w grze ;) Widzę właśnie jak admini są na bieżąco z regulaminem skoro sam go nie znasz. Zgłaszałam Ci na mapie wiocha, że ktoś używał perk który zadaje obrażenia od razu po rozpoczęciu rundy. W regulaminie jest informacja, że można to robić po 5 sekundach, a Ty uważałeś, że to nie jest zabronione XDDDD beka, że nazywasz się elitą a sam nie wiesz co jest 5 XD idź lepiej sam się zapoznaj z regulaminem a potem zacznij się wypowiadać jakim to znawcą nie jesteś, żenada

• Haha 1
  • Super 3
  • Fuu 2

pokemon .jpg

Odnośnik do odpowiedzi
ProBroDziku

Jak najbardziej za dlaczego?:

+ Wiek

+ Steam

+ Amx

+ Podanie 

+Mikro z mutacją ( którą muszę kupić w sklepie, pozdro dla @ Superfk jeśli wie o co kome one)

• Dzięki 1
Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na nie 

+/- amx

+/- kultura

-gt mało cie widzie na servie 

• Haha 3
  • Super 2
  • Tak sobie 1
Odnośnik do odpowiedzi
BuszPlejerEzz

jak najbardziej na nie:

- rzadko go widzę, zazwyczaj jest jak są już inni admini a serwer potrzebuje admina który by wchodził jakoś o 9,10,11 itd.

- nawet się pośmiać nie można z takim człowiekiem, a jak zrobisz coś zakazanego przez przypadek to zwyzywa cię jak najgorszego śmiecia

- wątpię że masz tak amx opanowane 

Edytowane przez BuszPlejerEzz
  • Lubie to! 1
  • Haha 1
  • Super 1
  • Tak sobie 1
Odnośnik do odpowiedzi
Przez fluxx,

4.11 Posty, które ograniczać się będą do wypowiedzi 'tak' lub "nie" będą usuwane/ukrywane, powinny one posiadać minimum 3 argumenty. /24h

Jestem na Nie

Gt +

Amx +

Wiek +

DUŻY -  Kultura i przyczepianie się do wszystkiego. Mianowicie zdaje sobie sprawę ,że dużo adminów na cod ma wywalone w [email protected] sam byłem poszkodowanym nie raz i ,że większość adminów dostała admina nie wiem za co lecz to ,że admin czegoś nie widzi albo nie reaguje nie zwalnia ciebie z przestrzegania regulaminu. Wyzywanie Administracji i użytkowinków jeżeli ktoś łamie regulamin , Rozpisywanie się w tematach na forum i w grze o swojej dziewczynie kiedy nikt nic nie mówi i ostateczne Grożenie ludziom (Powiedz jeszcze raz coś o mojej dziewczynie to nie dożyjesz rana) itp. Moim skromnym zdaniem osoba która pisze podanie na administratora  powinna być jakkolwiek kompetentna i nie obrażać każdego. Rozumiem obrażać dla żartów lecz w twoim przypadku wynika to z braku kultury i poszanowania człowieka     

Edytowane przez Shekuu
  • Lubie to! 4
  • Wow! 2
  • Fuu 1
  • Tak sobie 1
Odnośnik do odpowiedzi
Przez fluxx,

3.16 Kolor czerwony jest tylko i wyłącznie dla Administracji forum. - Jest to ogólna zasada na większości forum, więc +1 warn.

- Zdecydowanie na NIE

- Kultura/prowokacje

- Wszystko wszystkim ale osoba która prowokuje oraz ubliża wszystkim nie jest potrzebna w administracji

- Jesteś osoba która ma na pieńku z każdym adminem i wprowadzisz nie potrzebne konflikty na serwer;)

- Amx 10? cos czuje ze na pewno coś zapomniałeś po długiej przerwie;) ,rozumiem ze amx jest łatwe ale na pewno bedzie coś nowego co ciebie zaskoczy.

• Lubie to! 2
  • Haha 1
  • Super 1
  • Tak sobie 1
Odnośnik do odpowiedzi
dzieciAAAAAk

na nie

nie znam cie

nie masz doswiadczenia niby amx 10 XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

płaczesz i piszesz skargę wiec tym bardziej xd z ciebie

• Lubie to! 1
  • Super 1
  • Tak sobie 1
Odnośnik do odpowiedzi

Na nie

- Brak kultury do gracza

- Brak kultury do admina

- Większość adminów za Tobą nie przepada więc będziesz jak 5 koło u wozu

• Lubie to! 3
  • Haha 1
  • Super 1
  • Tak sobie 2
Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na Nie!

- brak kultury, wyzywa wszystkich na serwerze 

- nie gra często, jak jest to z max godzinkę 

- nie ogarnia, a szczeka najgłośniej 

- brak szacunku (cytat ,,zmywara") 

- no i ta skarga na adminów w której występują groźby 

Te podanie powinno zostać od razu usunięte, bo takie osoby jak Ty nie powinny dostać admina. Zanim zaczniesz grać z ludźmi, to popracuj nad sobą. Widać, że masz jakieś problemy ze sobą. :woman_facepalming:

• Haha 8
  • Super 1
  • Tak sobie 2
Odnośnik do odpowiedzi

+ Wiek
+ GT
+ STEAM
+ Dobrze zna regulamin, co widać w treści pisanych tematów

Na tak

• Lubie to! 1
  • Dzięki 1
  • Haha 2

"The first step towards getting somewhere else is to decide that you are not going to stay where you are." 

*** 4EdJPXN.gif.7c98156b5b8dcdea416f37146b38 ***

★ "If you feel like you're losing everything, remember that trees lose their leaves every year and they still stand tall and wait for better days to come." 

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na NIE

Malo widoczny na serwie jeszcze nie widzialem by cos zglaszal badz nie grywam w tych godzinach co Kolega

a i tak pod jakim nickiem @ daria.  grasz nie znam i co to za ocena znania regulaminu niz admini wszysyc wzieci?? tylko ze ci admini to stala elita i kazda wzmianka w regulaminie juz jest informowana do kazdego heh <3  a i skad ci to wiedziec ze zglasza jezeli nie jestes adminem wypowiedz  z dupy Przepraszam

• Haha 1
  • Tak sobie 1
Odnośnik do odpowiedzi
Przez KilleR.,

Proszę podać 3 argumenty za lub przeciw, inaczej będzie nałożone ostrzeżenie.

Jestem na NIE

Malo widoczny na serwie jeszcze nie widzialem by cos zglaszal badz nie grywam w tych godzinach co Kolega

Brak kultury osobistej

Prowokowanie innych graczy aby oni lamali regulamin

a i tak pod jakim nickiem @ daria. grasz nie znam i co to za ocena znania regulaminu niz admini wszysyc wzieci?? tylko ze ci admini to stala elita i kazda wzmianka w regulaminie juz jest informowana do kazdego heh   a i skad ci to wiedziec ze zglasza jezeli nie jestes adminem wypowiedz  z dupy Przepraszam

• Haha 1
Odnośnik do odpowiedzi
Przez KilleR.,

Proszę używać opcji "edytuj" a nie pisać posta pod postem.

+ Wiek
+ GT
+steam

co do kultury to nie spotkałem się, żeby było u niego jej brak, zresztą i tak połowa adminów jej nie ma więc w/e 
Na tak

• Dzięki 1
Odnośnik do odpowiedzi

Przecież tu jest większość rzeczy na plus niż na minus:

+ GT
+ Znajomość amx
+ Wiek 
+ Mikrofon 
+ Steam 

Co do większości komentarzy wyżej, że są na nie z powodu jego skarg na adminów - naprawdę was dziwi to,  że jeśli został nałożony ban niesłusznie lub nie spełniacie swoich obowiązków na serwerze to ktoś napisał skargę? :O

• Lubie to! 1
  • Super 3
  • Fuu 3
  • WTF 1

MasculineMeekDore-max-1mb.gif.6f786d6c250cd9cfbdb101c6410b784e.gif                               1187669142_pokemon.jpg.37c5af497fc188c88d3598cc6482dd8a.jpg.57140d613700a17286cd2e39d4ae5285.jpg

Odnośnik do odpowiedzi

Admini sobie świetnie radzą a że jest ich mało to inna sprawa  

Mało adminów  

GT

na TAK

• Dzięki 1
Odnośnik do odpowiedzi

Mimo że zdania są podzielone, postanowiłem odrzucić podanie. Wiem że odpracowywałeś ostrzeżenie, no ale niestety zdanie graczy jest też dla mnie ważne i biorę je pod uwagę przy rozpatrywaniu podania. Gdybyś nie był zbyt emocjonalny, lekkomyślny (w chwili pisania różnych tekstów i gróźb) to byłbym jak najbardziej za przyjęciem podania.

Podanie zostało rozpatrzone jako negatywne. 

• Lubie to! 1
  • Dzięki 1
  • Super 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z naszej strony, akceptujesz Polityka prywatności

• Opiekun [MIRAGE #1]
  • Opiekun [MIRAGE #2]
  • Opiekun [1VS1]
  • Opiekun [AWP #1]
  • Opiekun [AWP #2]
  • Opiekun [SURF]
  • Opiekun [MIR/CACH]
  • Opiekun [5VS5]
  • Opiekun [DR+KLASY]