Skocz do zawartości
Witaj na Strefaskilla.pl

Nowy Styl

widzisz niedociągnięcia? zgłoś to!

Zobacz szczegóły

Odbierz darmowego VIPA

Na dowolny serwer CS:GO/1.6

Zobacz szczegóły

UŻYTKOWNIK MIESIĄCA

Zagłosuj na UŻYTKOWNIKA MIESIĄCA

Zobacz szczegóły

ZBANOWANY [ZGŁOSZENIE] - nocheaterinio

ph1zi

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podejrzanego: nocheaterinio
Serwer: OM#1
SteamID/IP: STEAM_1:0:615226760
Data i godzina: 25.10.2021 około godziny 21:04 (wynik 6-5)
Dowody (demko): https://liveserver.pl/hltv.php?server_id=18928&download=auto0-20211025-204843-1618670608-de_mirage-___________StrefaSkilla.pl______ONLY_MIRAGE__1_______128tr___WS__KNIFE__GLOVES__AGENTS____FREEVIP___FAST_DROP____SKLEPSMS___SVIP__LiveServer.pl-2130.zip

Podejrzane momenty, rozpiska:

Tak wiem, mogłem zbanować/zmutować sam, ale nie chce mi się czytać jego wypocin w odwołaniu, jaki to ja jestem niedobry i że on sie poprawił, a jak napiszę zgłoszenie to nie będzie miał możliwości się odwołać, bo decyzje podejmie UBT.
Wczoraj dostałem zgłoszenie na steam od jednego z graczy, który był poniżany bądź prowokowany do jakiś toksycznych dyskusji przez @ NoCheaterinio .
Który się dosłownie kilka dni temu odwołał od mojego permbana. Kolega dostał ostatnie ostrzeżenie zarówno ode mnie jak i od @ Drako , ale tak jak pisałem w  jego odwołaniu - wiem że nie wytrzyma nawet kilka dni, no i proszę bardzo, miałem racje. dzikus.thumb.png.f441155ce5df04edf27dff224a654d00.png

@ Drako  @ SADZIK  ja tu wnioskuje o permbana, bo to się ciągnie już odkąd pamiętam. Ewentualnie permmute/gag. Który mu nałożę na każde kolejne konto, na którym wejdzie. Jak się nie umie zachować pomimo że dosłownie w czwartek dostał ostatnie ostrzeżenie, to co ja na to poradze,  ja takich osób na prawde nie chce na serwerze, bo psują całą atmosferkę. 

dzikus.png

Edytowane przez ph1zi
  • Lubie to! 1

732257604_sygnautraph1zi.png.bda6b79137fbd0ae91343e10fe0c2f40.png.52c7053c70b4614c692395ccee39f863.png
W razie pytań, napisz priv - na pewno pomogę!

Odnośnik do odpowiedzi

Nie znam calutkiej sytuacji z nim, dlatego perm ban wydaje mi się jednak trochę za dużo. Osobiście dałbym silence'a na kilka miesięcy, ewentualnie perm, tak jak napisałeś. Jak nie będzie mógł mówić i pisać, stanie się nieszkodliwy a wciąż będzie mógł grać.

• Lubie to! 1
  • Super 1

x50Jd5G.png

Odnośnik do odpowiedzi
NoCheaterinio

Powiem tak, zapewne chodzi o sytuacje z graczem o nicku BOLO, znam prawie rok, zawsze gralismy faceity, było to dla żartów, mogę ss'y nawet rozmow na steamie dać. zawsze się obrażaliśmy we dwoje. Widzę, że komuś odjebało i zaczął być 60. Innym znajomym to samo nawet siema na serwie nie powie. Zamiast napisać mi na steam, ma mnie w znajomych, że ma jakiś problem do mnie, to idzie do ph1ziego... Ktoś kto siedział z nami na dc, wie jak zawsze było. Powiem krótko, do graczy nieznajomych nie odzywałem się. Wystąpiła tylko jedna sytuacja i to z bardzo dobrze mi znaną osobą, która okazała się być frajerem, mówiąc krotko.
Dobra, trudno. Róbcie co chcecie. Wasza wola
. Dziecinada, zamiast napisać do mnie BOLO, że masz problem, to wolałeś przypucować się ph1zi'emu. No ale co ja mogę z dzieckiem o 5-6 lat młodszym bez honoru się trzymać. U mnie Cię nie ma, nie proś o pomoc z matematyki, tfu.

Edytowane przez NoCheaterinio

W205 C400

„Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty – dla szybkich kierowców” - Colin McRae [*]

Odnośnik do odpowiedzi

@ NoCheaterinio  nie wnikam czy się przyjaźnicie czy nie, dostaje skargę od osoby która obrażałeś NA SERWERZE i to mi wystarczy. Jestem za permmutem i gagiem. @ Drako

• Lubie to! 1

732257604_sygnautraph1zi.png.bda6b79137fbd0ae91343e10fe0c2f40.png.52c7053c70b4614c692395ccee39f863.png
W razie pytań, napisz priv - na pewno pomogę!

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z naszej strony, akceptujesz Polityka prywatności

• Opiekun [MIRAGE #1]
  • Opiekun [MIRAGE #2]
  • Opiekun [1VS1]
  • Opiekun [AWP #1]
  • Opiekun [AWP #2]
  • Opiekun [SURF]
  • Opiekun [MIR/CACH]
  • Opiekun [5VS5]
  • Opiekun [DR+KLASY]