Skocz do zawartości
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się
Witaj na Strefaskilla.pl

Już w ten piątek!

na strefieskilla pojawi się nowy styl!

Zobacz szczegóły

Odbierz darmowego VIPA

Na dowolny serwer CS:GO/1.6

Zobacz szczegóły

UŻYTKOWNIK MIESIĄCA

Zagłosuj na UŻYTKOWNIKA MIESIĄCA

Zobacz szczegóły

[COD 201] Oszukujemy graczy na usługi premium??

Shoter

Rekomendowane odpowiedzi

• Kuro no Kenshi

13. Zakazuje się wykorzystywania i rozpowszechniania bugów na swoją korzyść itd. [1 dzień - Ban na zawsze]

?

Ze względu, że to nie jest bugowanie typowo przeszkadzające w rozgrywce, a bugowanie, które powoduje dla Ciebie straty majętne, przy czym inny gracz ma za darmo vipy/klasy(no Ciebie wykorzystuje, nie okłamujmy się). No to dlaczego on jeszcze perma nie wyrwał? XD
Jakbym wiedział, że takie coś ma miejsce na naszym serwerze, to z miejsca bym mu bana wlepił, oczywiście tego "0" czyli na amen i tyle w temacie, chłop z Ciebie idiotę chciał zrobić...

• Lubie to! 2
  • Super 2

If the world wants to kill me, I'll kill the world.

92340969eb00c675228ca4afb83fead2240ed3e3_hq.gif.4e6ae113b1977a1cd3944450ec33aae3.gif

Odnośnik do odpowiedzi

soter uwazam ze powinniscie weryfikowac zawsze jak ktos muwi o takich sytuacjach logi i najlepiej zeby ta 2 os przeslala scrensot z komurki sms ze ktoś zakupił a bez tego sie nawet nie zajmować sprawą. Wiadomo błedy w sklepie zawsze moga sie zdazyc,a w przypadku henci celowego oszustwa nagradzać banem. Ciesze sie ze pracowaliscie nad tym i hcieliście poprawić cały mechanizm działania sklepu sms. Ja np zawsze kupuje w przeciongu 15 min jeden od 2 kodu np wip i slot i zawsze działał :)  Pozdrawiam 666 ps ja was błagam ja niedam rady 

• Lubie to! 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do odpowiedzi

Gram na tym codzie ponad rok czasu i ani razu @ Shoter  nie oszukał mnie. Zawsze usługi dodaje od razu, raz się zdarzyło, że dodał mi przed przelewem. Jestem pełen podziwu, że mi zaufał i dodał usługę przed zrobieniem przelewu.

@ Chatoyer.  przyjdzie innych 6 graczy ;) co chwilę jakieś nowe osoby się pojawiają ;)

Edytowane przez dzido
  • Lubie to! 2
Odnośnik do odpowiedzi

Gram na tym serwie ponad rok, i nigdy, ale to nigdy nie było problemów z tym,  że Shoter niby kogoś oszukał.  Może serwer nie upadnie poprzez stratę 6 graczy..

• Lubie to! 2
Odnośnik do odpowiedzi
31 minut temu, gunzodus napisał:

hehe ,nie zle , wszyscy dupe wylizali shoterowi  ( wazeliniarze ) a prawda jest taka ze shoter oszukal i 1 dzien przed resem usunal wwiekszosci uslugi bo stworzyl nowy sklep , maszynka do zarabiania pieniedzy i nic wiecej ,a zeby ratowac swoj dupochron to wkleil polowe wiadomosci odemnie . 

Pozdrawiam serdecznie , znikam w takim razie z serwa gdzie rzadzi zalosny dzieciak i zlodziej . Serw stracil 6 graczy i pare zl .

Jeśli ktoś ma legalnie kupione usługi i nie działają to pisałem, żeby się kontaktować ze mną. Ponad 3/4 usług zakupione przed nowym sklepem przeniosłem więc nie wmawiaj mi pajacu, że usunąłem usługi.

Jaką połowę wiadomości? Chyba z chu** spadłeś, dałem całą rozmowe, więc o czym ty mi tu mówisz.

Edytowane przez Shoter
  • Lubie to! 1
Odnośnik do odpowiedzi

@ Shoter spokojnie nigdy nie bylo problemu z uslugami i kazdy o tym wie ale zawsze znajda sie jakies hejty nie majace wlasnego zycia ktore szukaja sensacji a jak jej nie ma to sami probuja wykrecic "gownoburze"

nie przejmuj sie kazdy wie jak jest i troche dystansu bo nie ma co sie wkur** lepiej wiedziec jak jest i olac takich ludzi 

• Lubie to! 2
Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Kulka napisał:

@ Shoter spokojnie nigdy nie bylo problemu z uslugami i kazdy o tym wie ale zawsze znajda sie jakies hejty nie majace wlasnego zycia ktore szukaja sensacji a jak jej nie ma to sami probuja wykrecic "gownoburze"

nie przejmuj sie kazdy wie jak jest i troche dystansu bo nie ma co sie wkur** lepiej wiedziec jak jest i olac takich ludzi 

Napisałem wytłumaczenia jak było naprawdę, żeby ktoś po nasłuchaniu się jego głupot, które zapewne rozpowiadał po serwerze nie pomyślał że to prawda.

• Lubie to! 3
Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...

Shoter boski człowiek w sobote poprosiłem o premium i vipka odrazu mi je dodał, poczekał za przelewem do poniedziałku :) także pozdrawiam

• Lubie to! 1
Odnośnik do odpowiedzi