Skocz do zawartości
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się
Witaj na Strefaskilla.pl

Nowy Styl

widzisz niedociągnięcia? zgłoś to!

Zobacz szczegóły

Odbierz darmowego VIPA

Na dowolny serwer CS:GO/1.6

Zobacz szczegóły

UŻYTKOWNIK MIESIĄCA

Zagłosuj na UŻYTKOWNIKA MIESIĄCA

Zobacz szczegóły

[COD 201] Oszukujemy graczy na usługi premium??

Shoter

Rekomendowane odpowiedzi

13. Zakazuje się wykorzystywania i rozpowszechniania bugów na swoją korzyść itd. [1 dzień - Ban na zawsze]

?

Ze względu, że to nie jest bugowanie typowo przeszkadzające w rozgrywce, a bugowanie, które powoduje dla Ciebie straty majętne, przy czym inny gracz ma za darmo vipy/klasy(no Ciebie wykorzystuje, nie okłamujmy się). No to dlaczego on jeszcze perma nie wyrwał? XD
Jakbym wiedział, że takie coś ma miejsce na naszym serwerze, to z miejsca bym mu bana wlepił, oczywiście tego "0" czyli na amen i tyle w temacie, chłop z Ciebie idiotę chciał zrobić...

• Lubie to! 2
  • Super 2

If the world wants to kill me, I'll kill the world.

92340969eb00c675228ca4afb83fead2240ed3e3_hq.gif.4e6ae113b1977a1cd3944450ec33aae3.gif

Odnośnik do odpowiedzi

chłopacy wyżej już się wypowiedzieli nic dodać nic ująć   nie przejmuj sie cwaniaczkiem popieram chlopakow moim zdaniem permik jak nic  

• Lubie to! 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do odpowiedzi

soter uwazam ze powinniscie weryfikowac zawsze jak ktos muwi o takich sytuacjach logi i najlepiej zeby ta 2 os przeslala scrensot z komurki sms ze ktoś zakupił a bez tego sie nawet nie zajmować sprawą. Wiadomo błedy w sklepie zawsze moga sie zdazyc,a w przypadku henci celowego oszustwa nagradzać banem. Ciesze sie ze pracowaliscie nad tym i hcieliście poprawić cały mechanizm działania sklepu sms. Ja np zawsze kupuje w przeciongu 15 min jeden od 2 kodu np wip i slot i zawsze działał :)  Pozdrawiam 666 ps ja was błagam ja niedam rady 

• Lubie to! 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do odpowiedzi

Gram na tym codzie ponad rok czasu i ani razu @ Shoter  nie oszukał mnie. Zawsze usługi dodaje od razu, raz się zdarzyło, że dodał mi przed przelewem. Jestem pełen podziwu, że mi zaufał i dodał usługę przed zrobieniem przelewu.

@ Chatoyer.  przyjdzie innych 6 graczy ;) co chwilę jakieś nowe osoby się pojawiają ;)

Edytowane przez dzido
  • Lubie to! 2
Odnośnik do odpowiedzi

Gram na tym serwie ponad rok, i nigdy, ale to nigdy nie było problemów z tym,  że Shoter niby kogoś oszukał.  Może serwer nie upadnie poprzez stratę 6 graczy..

• Lubie to! 2
Odnośnik do odpowiedzi
31 minut temu, gunzodus napisał:

hehe ,nie zle , wszyscy dupe wylizali shoterowi  ( wazeliniarze ) a prawda jest taka ze shoter oszukal i 1 dzien przed resem usunal wwiekszosci uslugi bo stworzyl nowy sklep , maszynka do zarabiania pieniedzy i nic wiecej ,a zeby ratowac swoj dupochron to wkleil polowe wiadomosci odemnie . 

Pozdrawiam serdecznie , znikam w takim razie z serwa gdzie rzadzi zalosny dzieciak i zlodziej . Serw stracil 6 graczy i pare zl .

Jeśli ktoś ma legalnie kupione usługi i nie działają to pisałem, żeby się kontaktować ze mną. Ponad 3/4 usług zakupione przed nowym sklepem przeniosłem więc nie wmawiaj mi pajacu, że usunąłem usługi.

Jaką połowę wiadomości? Chyba z chu** spadłeś, dałem całą rozmowe, więc o czym ty mi tu mówisz.

Edytowane przez Shoter
  • Lubie to! 1
Odnośnik do odpowiedzi

@ Shoter spokojnie nigdy nie bylo problemu z uslugami i kazdy o tym wie ale zawsze znajda sie jakies hejty nie majace wlasnego zycia ktore szukaja sensacji a jak jej nie ma to sami probuja wykrecic "gownoburze"

nie przejmuj sie kazdy wie jak jest i troche dystansu bo nie ma co sie wkur** lepiej wiedziec jak jest i olac takich ludzi 

• Lubie to! 2
Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Kulka napisał:

@ Shoter spokojnie nigdy nie bylo problemu z uslugami i kazdy o tym wie ale zawsze znajda sie jakies hejty nie majace wlasnego zycia ktore szukaja sensacji a jak jej nie ma to sami probuja wykrecic "gownoburze"

nie przejmuj sie kazdy wie jak jest i troche dystansu bo nie ma co sie wkur** lepiej wiedziec jak jest i olac takich ludzi 

Napisałem wytłumaczenia jak było naprawdę, żeby ktoś po nasłuchaniu się jego głupot, które zapewne rozpowiadał po serwerze nie pomyślał że to prawda.

• Lubie to! 3
Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...

Shoter boski człowiek w sobote poprosiłem o premium i vipka odrazu mi je dodał, poczekał za przelewem do poniedziałku :) także pozdrawiam

• Lubie to! 1
Odnośnik do odpowiedzi