Skocz do zawartości
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się
Witaj na Strefaskilla.pl

Nowy Styl

widzisz niedociągnięcia? zgłoś to!

Zobacz szczegóły

Odbierz darmowego VIPA

Na dowolny serwer CS:GO/1.6

Zobacz szczegóły

UŻYTKOWNIK MIESIĄCA

Zagłosuj na UŻYTKOWNIKA MIESIĄCA

Zobacz szczegóły

ODRZUCONA [SKARGA] - admin cyk

wieprzoo

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick: El!te | wieprzoo
2. Nick oskarżonego: Cyk
3. IP/SID oskarżonego: admin to macie jego sid
4. Data i czas zdarzenia:  05.12.2021 godzina 22:19
5. Powód skargi: skanowanie na eldorado 
6. Opis sytuacji:  dostałem bana od powyższego administratora za skanowanie okna na eldorado i teraz chce dokładnej analizy. Według regulaminu 7. Całkowity zakaz skanowania przez i nad płotem oraz chodzenia po płocie na mapie de_eldorado. Dotyczy to również całkowitego zakazu skanowania na przejście które znajduje się obok spawna TT. [Kick / Ban 5 min - 30 minut] dotyczy i wyłącznie zakazu skanowania płotu , nie ma nigdzie napisane że nie można skanować okna,które nawet nie sięga na spawna tt. Więc albo admin nie rozumie tego punktu w regulaminie lub dodać do niego że całkowity zakaz tego miejsca
7. Dowody (SSy/Demko/): https://www28.zippyshare.com/v/KyAwPinM/file.html

Nie żeby coś Ale przejście to mowa o skanie z spawna na spawna czyli nie okno A dosłownie w ścianę gdzie można zeskanować 2 naraz zaraz po cooldownie od startu rundy. Więc albo ja inaczej rozumiem ten punkt regulaminu albo ty po swojemu sobie tłumaczysz ten punkt w regulaminie @ Cyk

Właśnie ta skarga miała cel dla mnie wyjaśnić raz na zawsze jak wygląda sytuacja z tymi skanami na mapie eldorado. @ Shoter mam nadzieję że ten punkt stanie się bardziej przejrzysty dla graczy 

Edytowane przez wieprzoo
  • Lubie to! 1
Odnośnik do odpowiedzi

Już się wypowiadam ;) Odkąd pamiętam to te okno to jest przejście koło TT , po za tym informowałem że za to ban , już nie pierwszy raz  dałem za to bana , zresztą , przed resetem Bansa już były takie bany i nikt nie miał pretensji bo każdy rozumiał żeby tam nie skanować , tylko Ty jesteś wyjątkiem ... Pisałem że za to ban więc nie rozumiem za co skarga ,  nie tylko Ja myślę że okna nie można skanować . Tyle w temacie , nie będę więcej się rozpisywał bo to zbędne i jeszcze raz wspomnę to jest przejście koło TT z którego można zabić odrazu strzelając od strony Ct.

Tyle w temacie Pozdrawiam.

Jeżeli źle oceniłem to sorki , przyjmę to wszystko na luzie 😂 tylko następnym razem niech ustalą dokładnie gdzie można a gdzie nie można , bo jedni mówią że można drudzy że nie , a potem pretensje że albo nie zbanowany albo że zbanowany .

@ Shoter  ustal to dokładnie w regulaminie ;)

Edytowane przez Cyk
  • Lubie to! 2
  • Dzięki 1
  • Haha 2

o0m9GoU.png

Odnośnik do odpowiedzi

Przepraszam ze sie wtrace chociaz wiem ze grozi to warnem ale z tego co pamietam i widzialem kazdy skanowal okno ze wzgledu ze ono nie jest na wprost przesjscia z respa tylko wprost plotu tu nie mozna zeskanowac ludzi ktorzy ida z respa jedynie tylko osoby ktore biegaja na wprost drzwi i bylo to dozwolone nawet admini skanowali okno wiec moim zdaniem ban nie sluszny w dodatku to okno jest na wprost wlasnie drzwi i jeszcze szczerze mowiac nie widzialem bana za skan okna 

@ Cyk to ze myslicie ze tam skanowac nie wolno a nie ma tego w regulaminie to myslec mozecie skarga moim zdaniem jak najbardziej sluszna nie ma pkt w regulaminie ani zakaz skanu okna wiec ban w pelni nie sluszny a ze nikt nie napisal skargi wczesniej to az dziwne bo za kazdym razem na tej mapie ktos skanuje okno

Edytowane przez Kulka
  • Lubie to! 2
  • Super 2
Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...

Odkąd gram na tym codzie to zawsze był zakaz skanowania płotu i nad płotem, nigdy nie było zakazu skanowania okna i było i chyba dalej jest to dozwolone. Ty chyba jako jedyny za to banujesz. Od strony TT też się da skanował to samo miejsce, więc jak na moje bany za to są nie słuszne.

• Super 1

vvhfhfh.jpg.eb03b8adcd0a9ab6b44287db81611c70.jpg

„Całą te pustynie wyściełają prochy mych wrogów.”

Odnośnik do odpowiedzi
  • Mlynek zablokował ten temat.
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...
  • Opiekun [MIRAGE #1]
  • Opiekun [MIRAGE #2]
  • Opiekun [1VS1]
  • Opiekun [AWP #1]
  • Opiekun [AWP #2]
  • Opiekun [SURF]
  • Opiekun [MIR/CACH]
  • Opiekun [5VS5]
  • Opiekun [DR+KLASY]