Skocz do zawartości
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się
Witaj na Strefaskilla.pl

Nowy Styl

widzisz niedociągnięcia? zgłoś to!

Zobacz szczegóły

Odbierz darmowego VIPA

Na dowolny serwer CS:GO/1.6

Zobacz szczegóły

UŻYTKOWNIK MIESIĄCA

Zagłosuj na UŻYTKOWNIKA MIESIĄCA

Zobacz szczegóły

[PROPOZYCJA] -Wygląd świąteczny... do kosza

Lucaxx9

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick: Luca :]
2. Co chcesz zmienić: Usunąć zbędny wygląd świąteczny (część elementów)
3. Dlaczego chcesz to zmienić:

Rozumiem, że wszelkie poprawki mają na celu wprowadzenie nas w klimat świąteczny, jednak wszystkiego jest po prostu za dużo. Zupełnie bezsensowne są czapki mikołaja lub skiny mikołaja, jeśli już tak bardzo ktoś ma potrzebe, by takie coś mieć u siebie w grze, to powinna być opcja, która wyłącza nam świąteczne skiny. Większość map świątecznych jest po prostu mocno zlagowana przez setki elementów jak jakieś światełka, skrzyneczki i inne, nie wspominam już o mapach z zupełnie spieprzonymi teksturami jak podróbka świąteczna cs_office.

W zupełności wystarczą świąteczne roundsoundy, świąteczne perki, być może jakiś świąteczny konkurs. Pozostałe elementy mocno przedabrzają i szpecą rozgrywkę. Jak ktoś chce czuć klimat świąt, to niech pomoze rodzicom, żonie w przygotowaniach do świąt, ubierzcie sobie choinkę, przygotujcie jakieś dania wigilijne itp.

• Lubie to! 3
Odnośnik do odpowiedzi

Ogółem popieram i jestem za. Trochę wszystkiego za dużo przez co na servie ciężko się gra chociażby przez same lagi. Dodane nowe mapy świąteczne ścinają po prostu grę jak i również myślę że powinno być tych świątecznych kilka natomiast jest tego dużo za dużo. Ja rozumiem że gramy wiecznie to samo, ale tak było i zapewne będzie. Czapki ogółem zdradzają pozycje gracza w pewnym stopniu gdzie np komandor itp skanuje z 1/1 awp wtedy. Jak dla mnie zbędne są również te świąteczne granaty.. 

Odnośnik do odpowiedzi
darnoKxVampiriC

Od siebie dodam, że ping na tym serwerze to porażka wystarczy otworzyć tabelę i zobaczyć. Każdy ma zazwyczaj 50+ co jest absurdem bo to polski serwer. Momentami dochodzi u wszystkich graczy do 100. Polecam trochę zoptymalizować serwer bo syf jest straszny. 

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem zdania, że mogło by wszystko zostać, ale pod jednym warunkiem. Niech będzie jakas komenda np. /swieta żeby to wyłączyć, mówię tu o wszystkim. Jedyne co mogloby zostać, to snieg który pada na mapie i tyle.

• Lubie to! 1
Odnośnik do odpowiedzi

WEDLUG MNIE SKINY MIKOLAJI SĄ SPOKO NIE WIERZE ZEBY 1 MODEL WPLYWAL AZ TAK BARDZO NA ROZGRYWKE  

CZAPKI SĄ BEZ SENSU PONIEWAŻ KLASA KOMANDOR KTORA MA KAMUFLAZ DLA KUMATEGO GOSCIA I TAK JEST WIDOCZNA bo posiada czapke Komenda jest tu napewno potrzebna 

CO DO MAP ŚWIĄTECZNYCH ZOSTAWIL BYM  KILKA NIE WIEM ILE NA TEN MOMENT JEST ALE 5/6 ZIMOWYCH MAP W 100% WYSTARCZY BO DZISIAJ BYLO GRANE DE DUST2 DE DUST2 SNOW DE_DUST 2 CHRISTMAS ITP 

snieżki i choinka zamiast c4 jak najbardziej na tak zeby zostawic 

NIE POZBYWAJMY SIE ODRAZU KLIMATU SWIAT UWAZAM ZE DLA NIEKTORYCH GRACZY MA TO JAKIS SMACZEK WYSTARCZY TYLKO DOBRZE TO ZOPTYMALIZOWAC I BEDZIE GITARA 

APROPO SNIEGU DESZCZU ITP ITD TAKIE DODATKI NAJBARDZIEJ OBCIAZAJA SERWER WEDLUG MNIE NAPEWNO BARDZIEJ NIZ STROJ MIKOLAJA CZY ZWYKLA ZIMOWA MAPA 

Edytowane przez Criminals
DOPISEK
  • Lubie to! 1
Odnośnik do odpowiedzi