Skocz do zawartości
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!

GŁOSOWANIE NA SERWERY

Za każdy oddany głos otrzymasz +1 do reputacji!

USŁUGI SIECIOWE

Kup unikatową rangę premium!

KONKURSY

Weź udział w konkursach z super nagrodami!

KUP VIP'A NA SERWER

Zakup usługę na ulubiony serwer!

ZAMKNIĘTY [KONKURS] LIST DO ŚWIĘTEGO TRIVORA

Święty_Trivor

Rekomendowane odpowiedzi

• Święty Trivor

251091388_409335087447077_3452660175998068863_n.png.a36e57956664a3fe26c350651533a343.png

LIST DO ŚWIĘTEGO TRIVORA

Napisz list do @ Święty_Trivor w wiadomości prywatnej. Wspomnij w nim jaką usługę na serwerze/forum chciał byś dostać i dlaczego akurat ty. Najlepsze trzy listy Święty nagrodzi ciekawymi upominkami. Oprócz tego wybrany zostanie JEDEN list z którego prośby zostaną spełnione!

Regulamin:

1. Każdy użytkownik forum może napisać jeden list.

2. Listy wysyłamy do @ Święty_Trivor  w wiadomości prywatnej.

3. Po zakończeniu konkursu, opublikujemy wygrane listy.

4. Konkurs zakończy się 8.12.2022. Wyniki zostaną opublikowane do tygodnia po zakończeniu konkursu.

317872851_1128902934294220_6191713925720908582_n.png.d1b5555a9a890ca1a5f46f3d6c31d277.png

• Lubię to! 3
  • Super 4
  • Trzymaj się 1
  • Wow! 1
  • WTF 1
Odnośnik do odpowiedzi

O kurczę, święty Trivor, myślałem że jesteś legendą. Skoro wiem że istniejesz powiedz mi czy weźmiesz na kolanko :tf:

@ GrzeN1u z aimem sobie nie radzisz? :tf:

Edytowane przez Dumbik
  • Ha ha 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
  • Bałwanek Strefy
W dniu 4.12.2022 o 15:02, Święty_Trivor napisał:

4. Konkurs zakończy się 8.12.2022. Wyniki zostaną opublikowane do tygodnia po zakończeniu konkursu.

Ekhm :D Chciałbym się przypomnieć z odczytaniem listów przez Świętego :peepoClaus: @ Święty_Trivor  @ Trivor   Jak są opublikowane a ja ślepy to mi pokażcie :FeelsDankMan:

Edit. Wysłałem list do Świętego, którego imienia nadaremno nie wolno wymieniać a dostałem Warna w nagrodę xD no to niezłe święta :XD:

PS. @ Drako jak już mi dajesz Warna to chociaż powiedz co z tym konkursem, kij tam z tym Warnem wybaczam Ci bo święta są ale inni też czekają :PeepoPats:

A jak potrzebujesz paragrafu to kieruję do Ciebie tę prośbę na podstawie jednego z podpunktów regulaminu Moderatora brzmiącego: "Moderator ma obowiązek sprawdzić każdą zgłoszoną zawartość przez użytkownika forum"

Więc zgłaszam oficjalnie zawartość do sprawdzenia jako użytkownik w tym przypadku zawartością jest ten konkurs i postępy jakie w nim poczyniono.

Ok, dziękuję :dankHug:

Edytowane przez Vashka
  • Lubię to! 1
  • Ha ha 1

pRX94Pf.gif

Odnośnik do odpowiedzi
Przez Drako,

3.23 Oznaczanie Administracji wyższej pod postami w celu "przyśpieszenia" działań, jest surowo zabronione.

Przez Drako,

Nie mam pojęcia co z konkursem, ale zapytam

Edited

• 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...