Skocz do zawartości
  • Zaloguj się lub zarejestruj i zostań z nami!

Witaj na StrefaSkilla.pl

StrefaSkilla, to forum o tematyce Counter-Strike. Jak na większości for - musisz się zarejestrować, aby pisać posty i przeglądać forum. To łatwy i szybki proces, który wymaga minimum zaangażowania i wiedzy od Ciebie. Dołącz do naszej społeczności już dziś!

• Bierz aktywny udział w rozwoju naszej sieci
    • Załóż konto i poznawaj nowych znajomych
    • Uzyskaj dostęp do ukrytych działów
    • Dowiedz się więcej o naszych serwerach
    • Zdobywaj nowe doświadczenia
    • Uczestnicz w konkursach i zgarniaj nagrody!
'eX.hng'

[Rozwiązane] Prosba o UB

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z Cs'a: Shiz0

Admin banujący: Awi

Serwer: [Only DD2 #2][Asysty][Rangi CS:GO][Skiny][FreeVipSteam] ^StrefaSkilla.pl

Data zdarzenia:22.02.2019 - 13:20:20

Opis sytuacji:Gralem sobie I Awi ciagle pisze resp tt 1.30 pisalem zeby nie pisal juz bo kazdy wie i tylko zasmieca gre a potem zaczal mnie wyzywac od szmat i piz.d i dostalem kicka mialem staty 30/5 nastepnie dostalem bana na 1 h za obraze admina lecz wcale go nie obrazalem byl przy tym NoMercy.

Link do bana z amxbansa (http://strefaskilla.gameclan.pl/bany/ban_list.php)

Wycinek bana z konsoli: [AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server!
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.strefaskilla.pl
[AMXBans] Reason: 'Obraza Admina'
[AMXBans] Duration: '1 hour'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:1:210042369'
[AMXBans] Your IP: '178.214.30.138'
[AMXBans] ===============================================

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proszę Cię nie zmyślać :D Tu masz obrazę mojej osoby 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prosiłbym by @NoMercy. wypowiedział się ponieważ został wywołany do tablicy oraz @Awi przedstaw sytuację w Swoim świetle. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Awi jesli juz to ja chronilem swoja osoba ty zwyzywales od piz.d itp. pierwszy i nastepnie kicknales bez powodu potem cie nie wyzywalem i dostalem bana za obraze admina na 1h i zwyzywalem cie bo dajesz bana potem za nic a siedzialem cicho i gralem wiec ;d

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przepraszam bardzo ja kicka nie dałem tylko NoMercy .. Nie obraziłem Cię ani razu! Pokaż mi dowód .. ! Dostałeś bana za obrazę moją i NoMercy .. " Bot to Cię kurwa robił" Kultura !! .. 

Niech wypowie się NoMercy !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z racji takiej, że hltv nie nagrywa odsłuchu czatu głosowego nie jestem w stanie stwierdzić czy @Awi obrażał. Dowodów w postaci demka nagranego przez Ciebie nie przedstawiłeś więc nie jestem w stanie wyciągnąć jakich kolwiek konsekwencji względem admina... Z przedstawionych dowodów poprzez @Awi ban był słuszny i nie ma tu mowy o ub.. Po za tym ban był nadany na 1 godzinkę więc nie wiem czy był sens odwoływania się, na dodatek nie wniosłeś żadnych dowodów. Następnym razem nagraj demko i miej jakieś klarowne dowody. Tyle ode Mnie temat zamykam by nie było niepotrzebnego spamu. Pozdrawiam.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

___________________________________________________________________________________
Wiadomość wygenerowana automatycznie.
Temat został zamknięty przez Moderatora.

Powód:  Temat Rozwiązany.

PYsoujC.png

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a Moderator lub Administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja StrefaSkilla.pl
___________________________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z naszej strony, akceptujesz Polityka prywatności