Skocz do zawartości
  • Zaloguj się lub zarejestruj i zostań z nami!

Witaj na StrefaSkilla.pl

StrefaSkilla, to forum o tematyce Counter-Strike. Jak na większości for - musisz się zarejestrować, aby pisać posty i przeglądać forum. To łatwy i szybki proces, który wymaga minimum zaangażowania i wiedzy od Ciebie. Dołącz do naszej społeczności już dziś!

• Bierz aktywny udział w rozwoju naszej sieci
    • Załóż konto i poznawaj nowych znajomych
    • Uzyskaj dostęp do ukrytych działów
    • Dowiedz się więcej o naszych serwerach
    • Zdobywaj nowe doświadczenia
    • Uczestnicz w konkursach i zgarniaj nagrody!
ZbanowanyZaGre [*]

[UB] [SUSPECT] Pod AIM'lock/AIM/ESP/WH

Rekomendowane odpowiedzi

Serwer: De_Dust2#2

Data: Około 22 coś, a nie wiem dokładnie ile.

Nick podejrzanego: Miszcz1337

STEAM_ID/IP: STEAM_0:02084446

Link do dema: Podam niżej.

Podejrzane momenty: Opiszę niżej.

1. Demo: Rozpiska AIM'lock oraz WallHack - (Co do drugiego, to dobre, bo zawsze wie gdzie się spojrzeć i wcelować, a czy to smoke czy fb zawsze, w  celowany wyskok)
Link do dema - https://www102.zippyshare.com/v/UWhrxYsf/file.html

0:31-37 - Kilku strzałach oddanych delikatna blokada na model. (1/2-4 spowolnienie). +/-b
01:04 - Nie naturalne zachowanie celownika, po oddaniu strzału (Przeskok). To dobry 1Tap. +b
02:31-38 - Padaczka? Nie naturalne dr ekranu, z celownikiem na model graczy. +b
03:04 - Tutaj mógł dostać info, że ktoś skrócił, ale jego reakcję na to nie wygląda, od samego początku jak już tam zszedł wiedział, że przeciwnik jest, za skrzyńą.
05:43-48 - Mógł sobie tak skanować pestkować przez smoke, ale przeciwników nie widział, a drugi frag, to jak zabił jak nawet nie widział jak przechodzi przez smoke. +b
06:20 - Przeskok na model głowy? 1/2 spowolnienie. +b
07:16 - Przeskok na model głowy? Widać normalnie oraz na 1/2 lepiej. +b
11:32 - Dobry 1Tap na głowę? (Przeskok) Widać na 1/2 spowolnienie. +b
12:52 - Dobre info gość od początku Anarchi na szift i wcześniej na flesha rzucił, ah.. zobaczył na swoim WH gracza, a to sobie wyczeka? A odo tego delikatny (Przeskok) no tak. +b
15:27 - Też tak chcę widzieć? Delikatny (Skok celownika) Ups.. 1/2 spowolnienie. +b
15:40 - Aha? Co to miało być, a chwile później coś ten twój 1tap nie zadziałał +b (Cały ten syf co pobrałeś nawet on robi Cię, w uja) +b
16:49 - Dobry AIM'lock.. (Nienaturalne skoki celownika) +b
17:00-06 - Cała ta akcja "Info od Boga" Spalenie roli 100% wiedząc, że tam jest pierwszy przeciwnika, a drugie na środku na szift szedł i już również wiedział, że tam mu wyjdzie, ale padł.. +b
17:50-18:06 - Cała ta akcja? +b
19:32 - (Przeskok) +b

2. Demo - Jak nie wystarczy?
Link do dema2 - https://www49.zippyshare.com/v/J7tS7xfk/file.html
Nagrywałem demo trwa ono nie całe 5min, ale dlatego tak, że kolega Miszcz1337 uciekł po akcji, z 2min coś, w trupie, a później szukałem i szukałem go i nic.. +b

Coś od siebie? - kolega Miszcz1337 startował na Admina serwera DD2#2, to dobry..

Link do tematu poniżej:

Szkoda tych twoich śmiesznych 5k godzin nie całych? :< Smuteczek..

A jak nie wystarczy, a to rozpiszę i jeszcze poprzednią mapę..

• Lubie to! 2
  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Ar0n i @Brancu Zapraszam do sprawdzenia demka i dania Swej rozpiski. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moderator

Będę w domu to sprawdzę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

xdddddddddddddd przeskoki blokady na modelu H@H@H@ i ze niby jeszcze wallhack i co jeszcze ?  :) normalnie sprawdzam miejscówki typie aimlock ciekawe

Naucz sie demko rozpisywać i ty pewnie słuchawek nie masz albo volume 0.001 polecam volume 0,50 i w windows 54. Mam globala w csgo mam pojęcie o grze co u cb nie widać. 

max jakis gold 4 co płacze ze jakies hacki typek ma na steam :) co vac od razu by wykrył smiech na sali. 

Pewnie grasz na nonsteam gdzie nawet 1,000 godzin nie przegrałeś ale niech się tu mądre osoby wypowiadają co mają pojęcie. 

Pozdrówki 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moderator

02:31 Przeskok widoczny na 1/2 +b
05:43-48 Mógł widzieć gracza który przechodził do dolnego, ale ten przestrzał ciekawy był. +/-b
06:20 Przeskok na drugiego gracza, mało widoczny ale jest, może po prostu fart +/-b
07:16 Brak mi słów. Przeskok prosto na łeb ++bb
11:32 Nie ma opcji żeby gracza usłyszał, ciekawie szybka reakcja +b
15:27 Przeskok +b
15:40 ??? +b
16:49 Niesamowity przeskok +b
17:50-18:06 Normalna akcja -b
19:32 - Przeskok +b

Tyle mam do powiedzenia, dla mnie obvious.

• Dzięki 1
  • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aha xdddddd hahaha mam monitor 144hz i tu nie ma żadnych przeskoków jedyne to są w twojej głowie 

Zobaczcie sobie 02:31 1/2 tu nie ma zadnych przeskokow nie umiesz rozpisywac :/

07:16 Brak mi słów. Przeskok prosto na łeb ++bb tu tez nie ma zadnego przeskoku przeskok to jakby mi się blokowało na głowie takie nie naturalne ruchy czy coś 

Róbcie jak uważacie 

Tutaj też pewnie będziesz widział przeskoki i wh ESP bo ktoś dobrze gra xdddddd 

Pozdrawiam 

Edytowane przez Mistrz
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, Mistrz napisał:

Aha xdddddd hahaha mam monitor 144hz i tu nie ma żadnych przeskoków jedyne to są w twojej głowie 

Monitor 144hz nic nie tłumaczy;)

• Lubie to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1.04 - Dziwna pestka. -/+b
  • 5.43 - Rzucił hg więc mogło siąść coś dm i zwyczajnie strzelał bo wiadome jest, że zazwyczaj w tamtym miejscu ktoś z tt stoi, zastanawia Mnie natomiast ten drugi gracz co wbiegał do trupa, na słuch ? troszkę słabo bo każdy skanuje górnego, widzieć zbytnio też nie mogłeś lecz to nie jest wykluczone że coś Ci tam mrugało. Wiadomo że hltv nie pokaże Nam tego tak idealnie jak byś nagrywał pov'a -/+b
  • 6.20 - Minimalny przeskok jest widoczny na 1/2 bądź 1/4 ale weźmy też pod uwagę to, że jest to hltv na pov'ie mogło by być inaczej.... -/+b 
  • 7.16 - To samo co wyżej, mógł być to po prostu zwykły ruch myszką. Znowu proszę wziąć pod uwagę, że jest to hltv. a nie pov -/+b 
  • 15.40 - -/+b
  • 16.49 - Minimalny przeskok jest widoczny, ale znowu proszę wziąć pod uwagę że jest to hltv a nie pov więc różnie można to odebrać. -/+b
  • 19.32 - -/+b

Rozpisałem tylko te akcje które można jakoś naciągnąć pod spalone. Z racji takiej, że rozpiska jest z demka hltv podchodzę do tego troszkę inaczej dlaczego ? Bo niestety na hltv nie dostaniemy idealnego fov'a jak na pov'ie. Proszę zwrócić uwagę na styl gry @Mistrz twierdzicie, że wh nie weźmiecie pod uwagę tego, że w grze jest radar + info od graczy z drużyny (przykład na skorzystanie z radaru 12.54 uznałeś to za spalone a nie wziąłeś pod uwagę, że paka leżała na longu i jest takie coś jak radar mógł spojrzeć i ustalić mniej więcej skąd będzie wychodził i wyczekał) Twierdzicie, że aim lock tylko szkoda, że na większości akcji tego przeskoku brak a jak jest to minimalnie widoczny (a podkreślę, że hltv nie pokaże Nam wszystkiego idealnie jak pov)  Gdybyśmy się sugerowali fov'em z hltv to połowa doświadczonych graczy ze strefy takich jak @demolka @KILLER MACHINE ;] czy @dam1 ? miała by bany. Niestety bana zdejmuję nie będę wciskał Go doświadczonemu graczowi który ma przegrane ponad 5k godzinek na steam bez vac'a. Rozumiem, jeżeli byłyby to w 100% spalone akcje widoczne na hltv ale ich niestety na doświadczone oko nie ma. 

@Mistrz zapraszam na serwer a adminów którzy rozpisują doświadczonych graczy proszę o nagrywanie pov'a 

• Lubie to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

___________________________________________________________________________________
Wiadomość wygenerowana automatycznie.
Temat został zamknięty przez Moderatora.

Powód: Gracz Odbanowany.

QYJRfSJ.png

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a Moderator lub Administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja StrefaSkilla.pl
___________________________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z naszej strony, akceptujesz Polityka prywatności