Skocz do zawartości
  • Zaloguj się lub zarejestruj i zostań z nami!

Witaj na StrefaSkilla.pl

StrefaSkilla, to forum o tematyce Counter-Strike. Jak na większości for - musisz się zarejestrować, aby pisać posty i przeglądać forum. To łatwy i szybki proces, który wymaga minimum zaangażowania i wiedzy od Ciebie. Dołącz do naszej społeczności już dziś!

• Bierz aktywny udział w rozwoju naszej sieci
    • Załóż konto i poznawaj nowych znajomych
    • Uzyskaj dostęp do ukrytych działów
    • Dowiedz się więcej o naszych serwerach
    • Zdobywaj nowe doświadczenia
    • Uczestnicz w konkursach i zgarniaj nagrody!
ZbanowanyZaGre [*]

[Brak UB] [Ban] Adminie? Rozpiska

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick z Cs'a: V1rus /BT/

Admin banujący: @KILLER MACHINE ;]

Serwer: DD2#1

Data zdarzenia: Teraz

Opis sytuacji: Gram sobie dzień do strzelania głów ma, a ten mnie zbanował haha.. :D

Link do bana z amxbansa (http://strefaskilla.gameclan.pl/bany/ban_list.php) : http://strefaskilla.gameclan.pl/bany/ban_list.php?bid=6973

Wycinek bana z konsoli: Podam niżej.

Niczym jak @dam1 ? i @Miszcz - Lecą głowy, ale każdy ma taki dzień jak i ja?! :ooo

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server!
[AMXBans] You can complain about your ban @ strefaskillla.pl
[AMXBans] Reason: 'Czitowanie, Rozpiske juz robie na forum :)'
[AMXBans] Duration: 'permanently'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:17420249'
[AMXBans] Your IP: '89.64.45.18'
[AMXBans] ===============================================

Coś od siebie: Jeśli demo okażę się czyste @AdeK i @Trivor to proszę wyciągnąć jakieś rzeczy, co do osoby @KILLER MACHINE ;], dlaczego? Ponieważ jeśli demo i jest czyste, w 100%, to śmiech na sali, że zero podejrzeń, a on mnie banuję, a sam łamię regulamin Duble Jump na DD2#1.

Edit:

@AdeK@.::FocuS::.@Trivor - Proszę o odzyskanie notatki po przez nadaną przez @Zmiksowany, a dlaczego, a to dlatego, że w tej skardze poniżej, którą zaraz dam, to została usunięta, a prosiłem jeśli nie da się odzyskać, to chociaż @Zmiksowany nadałbyś tą samą notatkę, a ja o tak dużo nie proszę..

Link skarga, z strony @k3rs :

Edit:

@Zmiksowany Dziękuję, za ponowne wstawienie notatki do owej skarg.

Edytowane przez ZbanowanyZaGreConnectun []

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście przyjacielu, już jestem w trakcie rozpisywania demka. Następnym razem nie wyciągaj również tekstów na tsie,że lecisz na fluszy, tak jak Twój kolega @Mistrz1337 , dokończę oglądać demko,
@TabuQwypowiedz się o zaistniałej sytuacji :)

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety przyznałeś mi się kolego , ja takich rzeczy nietoleruję leciałeś na Flusha aimlock zminimalizowane praktycznie do zera.

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

5:09-5:12 - Zdarza Ci się fajny przeskoczek na główkę.

11:20-11:22 - Znowu przy lekkim slowmo, Ci skoczył, jak małysz na stoku,
11:33 - 11:35 - skan boga? wyskoczenie jak profesjonalista,szanuje
12:06 - znowu coś pewnie wychyliłeś.
12:28 - kolega tak głośno siedział,że widziałes jednego na bramie,ale czekałeś aż tamten wychyli? :p
14:00 - tak apropo z innej bajki, skoro juz pouczasz graczy, to staraj sie sam wykonywać cele, nie słyszałeś,że paka robi tik tik?
15:03- 15:05 - biorąc uwagę,że to hltv, to i tak przeskok jest mistrzowski powiem Ci, jak wzrok jak widzisz kobietę, tak Ci przeskoczył.
16:20- 16:22 - tak samo Ci dziwnie celownik skoczył
16:25 - kolejna wyczekana akcja, na pestuche ewidentnie z lekkim przeskokiem,
17:05- taki samouczek dla Ciebie, jeśli już używasz autoducka, używaj go na 150 fpsach +, bo Cię ścieło,i nie mogłeś strzelać . :)
19:55 - o cholera, jak razi ten skok uaaaaaaa

Proszę bardzo, z tego co dowiedziałem się od pewnych osób, już 1 steama masz zbanowanego, musiałeś się ładnie natrudzić,żeby dostać tego VAC'a w 1.6

@Zmiksowany @AdeK
Zostawiam wam to demko do obczajenia, 

http://705165.hltv2.pukawka.pl/hltv-1903150941-de_dust2-1552639260-1552640520.zip

+ komentarz, co mówił na tsie

że flushe ma ,zeby pokazac jaki go "gownoserwer"

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

11:20-11:22 - Znowu przy lekkim slowmo, Ci skoczył, jak małysz na stoku. ( To dobry skok celownika, pestkowanie, a ten frag na środku, a zagraj sobie na czułości 33,5, a ja się nie tłumaczę, oceniajcie dalej, to śmieszne demo.. )
11:33 - 11:35 - skan boga? wyskoczenie jak profesjonalista,szanuje ( To piękne demo jest niesamowicie uzdolnione, a Tobie okulary by musiałby kupić, a nie widząc jaki skan? Hmm.. Zabiłem fraga co szedł na środek, za zielona skrzynia, był ostatni, ah.. to HLTV )
12:06 - znowu coś pewnie wychyliłeś. ( Aha.. To pewne mi wychylenie jak info od środka mówione, a dwa, weź sobie poprzednie dema, tak samo wszędzie wychylam ha.. żałosne )
12:28 - kolega tak głośno siedział,że widziałes jednego na bramie,ale czekałeś aż tamten wychyli? :p ( Ty jesteś słaby niż myślałem, że bez duble jump nie umiesz grać, ale teraz to szok, a dlaczego, bo odniosę się do sytuacji, z 12.06 - jak to ująłeś, proszę naucz oglądać się demo, zabiłem jednego, a drugi przebiegł na pączki śmiech na sali i myślisz, że nie widziałem tego typa na brama, a czemu nie strzeliłem do niego, bo kurczę szedłem do tego na środku, a dwa zanim tez, z bramy mnie trafi 2/10 poziom, to się nafraguję, a co mi tam )
14:00 - tak apropo z innej bajki, skoro juz pouczasz graczy, to staraj sie sam wykonywać cele, nie słyszałeś,że paka robi tik tik? ( No tak, ale Ty chcesz mnie zdegradować czy też zbanować, bo nie rozumiem ha.. )
15:03- 15:05 - biorąc uwagę,że to hltv, to i tak przeskok jest mistrzowski powiem Ci, jak wzrok jak widzisz kobietę, tak Ci przeskoczył. ( To dobry 1tap nie, a ja nie widzę przeskoku )
16:20- 16:22 - tak samo Ci dziwnie celownik skoczył. ( Pięknie 1tap? nie KIller szybszy jak AIM'lock Flusha, to dobry przeskok widziałeś )
16:25 - kolejna wyczekana akcja, na pestuche ewidentnie z lekkim przeskokiem. ( A jak ma być kurczę nie wyczekana, jak nie trafiłem wcześniej, weź Ty Killer eh.. A myślałem, że coś widzisz, a tu nic, a wyczekać, bo nie trafiłem pestki Killer, to wyczekałem 2/10 poziom i na pewno wychyli )
17:05 - taki samouczek dla Ciebie, jeśli już używasz autoducka, używaj go na 150 fpsach +, bo Cię ścieło,i nie mogłeś strzelać. ( Mówisz, że mnie ścięło flesha dostałem pff.. )
19:55 - o cholera, jak razi ten skok uaaaaaaa ( No tak AIM'lock flusha, a mógłby być jak bym trafił te 3-5 fragów na gali )

Edit:

5:09-5:12 - Zdarza Ci się fajny przeskoczek na główkę. ( To dobry przeskok, ale gdzie, bo nie wiedzę )

(że flushe ma ,zeby pokazac jaki go "gownoserwer" ) - No tak Aim'lock Flusha aka V1rus, po każdym fragu, w głowę prawię tak mówię, a na Ts'sie, mogę mówić wiele rzeczy ah.. nie obrażając Ciebie.. To tyle, z moja strona ...

Edytowane przez ZbanowanyZaGre [*]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moderator

5:09-5:12 - << Zdarza Ci się fajny przeskoczek na główkę >>
 Nie widać żadnego przeskoku -b

11:20-11:22 - << Znowu przy lekkim slowmo, Ci skoczył, jak małysz na stoku >>
Malutki przeskok, wygląda jak najzwyczajniejszy rozrzut. +/-b

11:33 - 11:35 - << skan boga? wyskoczenie jak profesjonalista,szanuje >>
To przez hltv, wygląda normalnie, ta pestka jedynie dziwna +/-b

12:06 - << znowu coś pewnie wychyliłeś. >>
Wychilił może i pewnie, mógł dostać info +/-b

12:28 - << kolega tak głośno siedział,że widziałes jednego na bramie,ale czekałeś aż tamten wychyli? >>
Nie czekał, normalnie wychylił, kiedy już tamten tupnął było słychać -b

14:00 - << tak apropo z innej bajki, skoro juz pouczasz graczy, to staraj sie sam wykonywać cele, nie słyszałeś,że paka robi tik tik? >>
?? -b

15:03- 15:05 - << biorąc uwagę,że to hltv, to i tak przeskok jest mistrzowski powiem Ci, jak wzrok jak widzisz kobietę, tak Ci przeskoczył >>
Przeskok jakiś tam jest, ale jest płynny ruch myszką +/-b

16:20- 16:22 - << tak samo Ci dziwnie celownik skoczył >>
Widać ruch myszką, nie ma przeskoku -b

16:25 - << kolejna wyczekana akcja, na pestuche ewidentnie z lekkim przeskokiem >>
Czekał na gościa, który się wcześniej schował, wychylił nie ten co trzeba. -b

17:05- << taki samouczek dla Ciebie, jeśli już używasz autoducka, używaj go na 150 fpsach +, bo Cię ścieło,i nie mogłeś strzelać >>
Dziwna akcja, wygląda jak lag / flash +/-b

19:50 - << o cholera, jak razi ten skok uaaaaaaa >>
jest mały przeskok +b

W jakimś stopniu można to usprawiedliwić tym, że to dobry gracz, ja zostawiam werdykt dla @Zmiksowany.

• Lubie to! 1
  • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 11.20 / 35 - Bardzo dziwna reakcja po zabiciu pierwszego gracza (takie malutkie 2s zwiechy) od 11.27 bardzo dziwna reakcja chyba chciało złapać gracza na środku a złapało model gracza z ct który wbijał galą, potem próbowanie wybronienia sytuacji i sprawdzenie czy to na pewno ct... dowód 11.33 dosyć szybciutko oddałeś ten strzał Szybko ?  +b
  • 15.03 - Przeskok widoczny jest ale dam -/+b ze względu na hltv a nie pov'a 
  • 16.20 / do końca - I tutaj by się przydał teraz fov z pov'a... hltv...   dziwne pestkowanie.. troszkę nie w Twoim stylu (chodzi Mi o pestkowanie na blisko. Nie wspomnę o dobrym timing'u (a jak dobrze się orientuję to gdzieniegdzie byłeś za coś podobnego spalony...) -/+b (bardziej na +)
  • 19.50 - Zauważalny jest spory przeskok.. +b

Rozpisałem tylko te akcje które są spalone bądź pod nie podchodzą, jak dobrze słyszałem to szybki byłeś też gdzie indziej więc wziąłem to pod uwagę... Szkoda, że nie jest to pov no ale są zauważalne akcje spalone. Wziąłem też pod uwagę to, że chwaliłeś się dzisiaj na ts'ie do pewnych osób na temat wspomagaczy.. Uznaję jedną zasadę, jeżeli ktoś się spalił raz to będzie się palił cały czas... Jak dla Mnie demko jest spalone i bana zostawiam. 

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

___________________________________________________________________________________
Wiadomość wygenerowana automatycznie.
Temat został zamknięty przez Moderatora.

Powód: Brak UB.

Jz9NVbF.png

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a Moderator lub Administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja StrefaSkilla.pl
___________________________________________________________________________________

• Super 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z naszej strony, akceptujesz Polityka prywatności