Skocz do zawartości
  • Zaloguj się lub zarejestruj i zostań z nami!

Witaj na StrefaSkilla.pl

StrefaSkilla, to forum o tematyce Counter-Strike. Jak na większości for - musisz się zarejestrować, aby pisać posty i przeglądać forum. To łatwy i szybki proces, który wymaga minimum zaangażowania i wiedzy od Ciebie. Dołącz do naszej społeczności już dziś!

• Bierz aktywny udział w rozwoju naszej sieci
    • Załóż konto i poznawaj nowych znajomych
    • Uzyskaj dostęp do ukrytych działów
    • Dowiedz się więcej o naszych serwerach
    • Zdobywaj nowe doświadczenia
    • Uczestnicz w konkursach i zgarniaj nagrody!
Lenon

[Przyjęte] Lenon - DD2

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Lenon
Czas spędzony na serwerze (link do GT): Lipa, ale gram tu niedługo bo na innej serwerowni dostałem perma za skompromitowanie H@ w Kąciku adminów.
https://www.gametracker.com/player/Lenon/54.36.186.16:27185/
A tu dodaję jeszcze z dwójki bo grałem jak nie było wolnych slotów na jedynce (może to mi coś pomoże):
https://www.gametracker.com/player/Lenon/145.239.236.14:27160/

Doświadczenie z amxx[1-10]: Skoro w tę skalę wchodzi przerabianie pluginów itp. (bo czytałem ostatnio u was na forum, że był z tym dylemat jak to ma być oceniane) to mocne 8, kiedyś dycha. Miałem swojego HNS'a, nie obce mi było FTP czy przerabianie *.sma. Oczywiście podstawowe amx_ znam, a o te niestandardowe z pluginów bym prosił kogoś z FTP, albo niech mi poda nazwę pluginów, a resztę sobie sam ogarnę - oczywiście o ile moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie.
Mikrofon[Tak/Nie]: Używam tylko jak się nie denerwuję. Raczej albo gram jak cipa i gadam, albo gram i skupiam się max. Zależy od dnia i moich aktualnych potrzeb.
Steam/Nonsteam: Bydzie
Obowiązkowa składka[11.07zl]/Tak/Nie: Raczej przelewem i w euro, ale mam z 8 dych na koncie, także sms'ka też mogę podesłać zanim mi hajs przepadnie bo ostatnio jak nie doładowywałem jakiś czas to mi qtasy zabrali cały hajs i miałem konto wyzerowane.
Dlaczego składasz podanie?: Z racji, tego, że już irytuje mnie brak admina o różnych porach, właściwie to specjalnie przed chwilą wyszedłem z serwera, żeby napisać to podanie. Ciągle jakiś AFK na respie i czekaj aż się runda skończy albo typ na respie TT siedzi do 0:30 gdzie wszyscy czekają, a jak go upomnisz to Ci napisze: "wyliż mi jajka". Coś czuję, że jakbym siedział wtedy obok takiego gościa to bym dostał ataku epilepsji z młotkiem w ręku.
Dlaczego powinniśmy wybrać Ciebie?: Bo Bóg stworzył mnie na to stanowisko. Nie ma jakiejkolwiek skali żeby opisać jakim jestem wspaniałym i dobrym adminem, jestem lepszy niż najlepszy i gorszy niż najgorszy. Jednym słowem dziecko cud, mam najwyższy iloraz inteligencji (raz ograłem Kasparov'a w szachy, ale i tak mu dawałem fory), jestem urodzonym polonistą (pomagałem pisać Treny Kochanowskiemu), i to ja nominowałem Szymborską do Nagrody Nobla. Poza tym to ja rozszyfrowałem Enigmę i to dzięki mnie wszyscy żyjemy. Chyba nie muszę wspominać kto grał Jamesa Bonda w każdym filmie? Mało tego to ja wymyśliłem tekst: "Jakubie zrób mi loda" w Tabaludze. Okej starczy mojej skromności. Jeżeli byłby chociaż jeden głos przychylny w moją stronę to z góry dziękuję.

Jeżeli dostałbym admina to mam jedno ALE: Za jakiś czas (2-4 tygodnie lecę do pracy za granicę i jeżeli będę pracował 10h dziennie to ciężko mi będzie wygrać 360 minut, więc albo wtedy zrezygnuję z admina, albo dogadam się o jakieś 240 minut (bo myślę, że tyle bym był w stanie zrobić).

• Super 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moderator

mozna dać szanse (Tak mysle) alee,,,,

-z oszukaniem wiekowym,, po co to? 11 lat, ale za niedlugo jade do pracy..? 

+gt 

-juz chcesz rezygnowac za jakis czas,, mozesz sie zawsze co do normy dogadc  lub wziasc urlop 

+podanie 

+amxx

• Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

- Wiek WTF ?! 

+ gt

+ amx

+ Ostatnio widuje Cie czesto na serwie 

Mysle ze mozna dac szanse, ewentualnie okres probny ;)

PS. Jesli dostaniesz adma, nie zapomnij wbijac rowniez na forum ... 

Edytowane przez 2k19
  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mozna dac szanse

+/- wiek (ten "zarcik"troche nir na miejscu)

+ gt

+ nawet podanie

+ skladka

- z tym wyjazdem, ale prwnie cos da sie zrobic :P

Powodzonka :d

• Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel

___________________________________________________________________________________
Wiadomość wygenerowana automatycznie.
Temat został zamknięty przez Moderatora.

Powód:Podanie Przyjęte.

VqjsVk4.png

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a Moderator lub Administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja StrefaSkilla.pl
___________________________________________________________________________________

• Super 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z naszej strony, akceptujesz Polityka prywatności