Skocz do zawartości
Chuck Norris

Temat rozwiązany Skarga na SPALONY By Chuck Norris.

Rekomendowane odpowiedzi

Chuck Norris
Napisano (edytowane)

Twój nick: Chuck Norris

Nick osoby oskarżonej : ✪ SPALONY ✪

Powód (opis sytuacji) :  Prowokuje sporo osób na forum jak i serwerze.
Nie pisze skargi po to by miał problemy. Tylko po to żeby faktycznie był tu spalony. Zamieszczę ss'y w dowodach. Myślę że będziecie mieli niezły ubaw przy czytaniu. I zweryfikujecie kto tu jest "NetKozak"

Dowody:_20190608_000610.thumb.JPG.70596dd3c8ce1d42209a0c21659f6b23.JPG_20190608_000643.thumb.JPG.0c7106d1410890322c8e99190f85f9ec.JPG_20190608_002606.thumb.JPG.9976bb3f2070d12d6d8c6acd94eaed1c.JPG

- I tu jemu się udało. Bo zmarnowałem na niego ok. 38min.

_20190608_002625.thumb.JPG.3d0f2ff2d4803dfd1ebbce1a78725b90.JPG

- sam zaczął. Zaproponował "stołówkę" myślę o konkretnie.

Ale jednak nie bo myślał że skończy się tak jak z innymi. I kazał mi do siebie przyjechać. 🤦‍♂️

_20190608_002657.thumb.JPG.02193bf2e15e3967365f0b9358fc7bd8.JPG

- Przykre jest to że on jest świadomy że ma zryty czosnek.

_20190608_002714.thumb.JPG.b99fcccaec435fd45e1ea7a8cfa4a4d2.JPG

_20190608_002940.thumb.JPG.78e881ed63ae1924631c9c78ad30ee4c.JPG

_20190608_003000.thumb.JPG.78e208678bcc835d6599a849bd91acbc.JPG

- Sami spójrzcie.. Wiadomos wcześniej napisałem dokładnie to sam lecz inaczej sformułowałem wiadomość.

_20190608_003017.thumb.JPG.0b0ca1b4e868e4a9fd455e10516000bc.JPG

- Przez chwilę zastanawiałem skąd się tacy jak on biorą.
Okazało się jednak że tacy się rodzą..

_20190608_003846.thumb.JPG.83b36f90452184fcd82de83f7aa95c49.JPG

- Muszę przyznać że talent aktorski to czosnek ma. 👏

Miejsce zdarzenia: Forum StrefaSkilla.pl dokładnie to SB

Coś od siebie:  Tacy ludzie jak on psują opinie sieci. Ze administracja pozwala na takie coś. Tak oczywiście twierdzą dorosłe osoby. Bo dla byle lepka to beka.. No chyba że taki Łepek jest ofiarą. Dziękuję za uwagę.  Utwór poniżej dedykuję dla oskarżonego :)

_20190608_002921.JPG

Screenshot_20190608-003824.png

Edytowane przez Chuck Norris
  • Lubie to! 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Limitowany 🔥

Pozwolę sobie dodać również coś od siebie :p

Wszystko widać na załączonym ssspacer.png

• Lubie to! 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Chuck Norris
2 minuty temu, Limitowany napisał:

Pozwolę sobie dodać również coś od siebie :p

Wszystko widać na załączonym ssspacer.png

Jaki czosnek.. Zero szacunku do ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
✪ SPALONY ✪

HAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAH XDDDDDDDDDDDDDDDD

Szkoda ze nie dodales tego  od czego to się zaczęło ale takie maślaki bezbronne już tak mają sprowokowałeś mnie ty nie ja Ciebie  :))) Wystarczy przewinąć do momentu, gdzie napisałem z "Ręką" a dalej odpowiedziałeś, swoje 3 grosze i od tego się zaczęło maslaczku ;) A co twojego adresu bądź pewny, że cie odwiedzę nie musisz się martwić, bo mnie jebane dziecko jakieś z internetu nie bedzie wyprowadzalo z rownowagi co ledwo mu piorka na jajach obrosly a ja jestem bardzo słownym człowiekiem :) A potem przeprosisz grzecznie rodziców, że podajesz publicznie w internecie adres zamieszkania pozdrawiam za myślenie idioto :) essa 

https://imgur.com/YwOP5GE 1ss 

https://imgur.com/a/DiiCkm2 2 ss

robcie co chcecie dla mnie cwel jest jebanym prowokatorem :) a potem próbował polubownie wyjść z sytuacji, następnie jak pokazał mi swój ryj 10 latka, to straszył mnie skargą, jebany pajac, który podaję swój prywatny adres publicznie na jakimś forum, ogólnie to jesteś jebanym debilem skoro masz "NIBY" tą narzeczoną i z nią mieszkasz, to gratulacje bo jakby ktoś tu siedział na forum który faktycznie by mógł Ci coś poważniejszego zrobić niż tylko dojebac Ci to wystawiles się jak na tacy. :) Zagrażasz swojej narzeczonej ale tacy idioci nie myślą :) 

Ja się nie zamierzam tłumaczyć mam swoje lata, maślaczek nie zna kompletnie życia, myśli, że go obroni bariera internetowa i tu się myśli wystawił mi się jak na tacy, adres/ fejsa nawet swojego opublikował. Nie myśli totalnie. Chuj mu na ryj i tyle mam do powiedzenia. 

• Face Palm 3
  • Wrr 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Chuck Norris
Napisano (edytowane)

Screenshot_20190608-014752.thumb.png.2eedb227b55a65f25205ce4b28f14bfb.png

- Nie interesuje mnie gdzie mieszkasz.

Różnimy się tym że ja do nikogo nie spinam. A jeśli to robię to mam powód. I jeśli już mam ten powodów to nie pisze głupot w necie tylko to wyjaśnia.

_20190608_015311.thumb.JPG.450b448d02ec8e3a16af9e7c57bc0b4b.JPG

Usunięcie adresu. I tak nie skorzysta. Jak coś pw xd
  • Lubie to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Chuck Norris

Proszę bardzo :)  _20190608_020509.thumb.JPG.b637dc5a82f05348d0000308c23de0f2.JPG_20190608_020526.thumb.JPG.fe549f8df477732bee7f75b16512f15b.JPG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Limitowany 🔥

Gościu prawda taka, że sapiesz, prowokujesz, wyzywasz tutaj każdego więc zmień swoje zachowanie.

Po drugie mówisz do każdego z nas że zachowujemy się jak dzieciaki a to ty swoim zachowaniem udowadniasz że jesteś pryszczatym gimbusem gościu ....

Nie wiem kiedy administracja przestanie mieć wylane na twoje zachowanie i w końcu wylecisz ale mam nadzieję że prędko bo tylko tutaj wkurwiasz większość.

Myślę że pan @**KooXioR** też może pokazać administracji ss jak grozisz mu na PW ;)

• Lubie to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Chuck Norris
Napisano (edytowane)
46 minut temu, ✪ SPALONY ✪ napisał:

HAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAH XDDDDDDDDDDDDDDDD

Szkoda ze nie dodales tego  od czego to się zaczęło ale takie maślaki bezbronne już tak mają sprowokowałeś mnie ty nie ja Ciebie  :))) Wystarczy przewinąć do momentu, gdzie napisałem z "Ręką" a dalej odpowiedziałeś, swoje 3 grosze i od tego się zaczęło maslaczku ;) A co twojego adresu bądź pewny, że cie odwiedzę nie musisz się martwić, bo mnie jebane dziecko jakieś z internetu nie bedzie wyprowadzalo z rownowagi co ledwo mu piorka na jajach obrosly a ja jestem bardzo słownym człowiekiem :) A potem przeprosisz grzecznie rodziców, że podajesz publicznie w internecie adres zamieszkania pozdrawiam za myślenie idioto :) essa 

Jak już pisałem jesteś starszy o rok.

i mieszkam sam w porównaniu z Tobą. Myślę tak dlatego że zachowujesz się jak kozak z podstawówki.

I naprawdę zrobię dotację na forum wysokości 500PLN jak do mnie przyjedziesz mnie "zbić" 😆 (POWAŻNIE PISZE). @AdeK

SPALONY Podałem dane bo się nie boję. Rozumiesz? Ani Ciebie ani nikogo innego.

• Lubie to! 1
  • Haha 2
  • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
**KooXioR**

Witam widze w koncu sie ktos za to zabral Szacun:) to juz naprawde jest nie do wytrzymania ten gosc (Spalony) ludzie sobie gadaja na czacie normalnie smiejemy sie i wgl a nagle typ wbija na czat i zaczyna zadymiac przy wszystkich .... Jaki to ma wlyw na Forum? Moim zdaniem on dziala na szkode forum bo nie przyjda nowe osoby jak zobacza jak gosc dzien w dzien sie sadzi do wszystkich to jest Masakra....Prowokuje duzo gada malo robi ... ( To jest podobne do takiego czegos jak ktos jest zwiazany z jednym forum i chodzi po innch Forach wlasnie w celu robienia Lipy tam zeby forum przez tekiego Goscia zamiast sie rozwijac to spada na dol bo nikt sobie nie zyczy zeby go wyzywac i wgl ...) 

Obraza mnie i Wlascicieli Forum ... Gosciu gada glupoty na prawo i lewo ze ja was oplacam dlatego tutaj jestem ... ( https://imgur.com/a/zrFf3s0 ) 

1. ( https://imgur.com/a/avGE407 ) 

2. Tutaj wgl nie wiem o co mu chodzilo gadalem z @Limitowany @Kiedyś byłem opór :( i @Chuck Norris  a on wyjezdza z takim czyms ... ( https://imgur.com/a/iolthoh ) 

3. Tutaj pisze do @Chuck Norris a ja nizej go Prosze zeby sie do mnie nie odzywal.... ale gosc NAPRAWDE DZIALA NA SZKODE FOUM i ma to w dupie ( https://imgur.com/a/QhhL7oR ) 

4. Tutaj jest jego odpowiedz na PW do mnie zapytalem sie jaki ma problem do mnie jak Gracz zlozyc podanie u mnie na serwer na admina to Spalony napisal tam takie glupoty ze nie wiadomo o co mu chodzi wgl .... ( https://imgur.com/a/cupGhJ6 ) 

Prosze o Ogarniecie tego Pana bo naprawde nie za ciekawe ma podejscie do innch ludzi starych i nowych na forum.... 

Pozdrawiam 

Spalony używaj opcji edytuj chyba że nawet tego nie umiesz.... Kolejny cwel? Hmm to widzę o każdym masz takie zdanie dramat a z tymi Banami rozmawiałem z ludźmi i jakoś oni potrafią zrozumieć że miałem syf w CSIE tylko ty jesteś jakiś zacofany.... 

@AdeK @TrivorProszę was ogarnijcie Tego Pana bo naprawdę wprowadza syf na forum jak widać niżej co napisal "następny Cwel" co to ma wgl być.... 

• Lubie to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
✪ SPALONY ✪
30 minut temu, **KooXioR** napisał:

Witam widze w koncu sie ktos za to zabral Szacun:) to juz naprawde jest nie do wytrzymania ten gosc (Spalony) ludzie sobie gadaja na czacie normalnie smiejemy sie i wgl a nagle typ wbija na czat i zaczyna zadymiac przy wszystkich .... Jaki to ma wlyw na Forum? Moim zdaniem on dziala na szkode forum bo nie przyjda nowe osoby jak zobacza jak gosc dzien w dzien sie sadzi do wszystkich to jest Masakra....Prowokuje duzo gada malo robi ... ( To jest podobne do takiego czegos jak ktos jest zwiazany z jednym forum i chodzi po innch Forach wlasnie w celu robienia Lipy tam zeby forum przez tekiego Goscia zamiast sie rozwijac to spada na dol bo nikt sobie nie zyczy zeby go wyzywac i wgl ...) 

Obraza mnie i Wlascicieli Forum ... Gosciu gada glupoty na prawo i lewo ze ja was oplacam dlatego tutaj jestem ... ( https://imgur.com/a/zrFf3s0 ) 

1. ( https://imgur.com/a/avGE407 ) 

2. Tutaj wgl nie wiem o co mu chodzilo gadalem z @Limitowany @Kiedyś byłem opór :( i @Chuck Norris  a on wyjezdza z takim czyms ... ( https://imgur.com/a/iolthoh ) 

3. Tutaj pisze do @Chuck Norris a ja nizej go Prosze zeby sie do mnie nie odzywal.... ale gosc NAPRAWDE DZIALA NA SZKODE FOUM i ma to w dupie ( https://imgur.com/a/QhhL7oR ) 

4. Tutaj jest jego odpowiedz na PW do mnie zapytalem sie jaki ma problem do mnie jak Gracz zlozyc podanie u mnie na serwer na admina to Spalony napisal tam takie glupoty ze nie wiadomo o co mu chodzi wgl .... ( https://imgur.com/a/cupGhJ6 ) 

Prosze o Ogarniecie tego Pana bo naprawde nie za ciekawe ma podejscie do innch ludzi starych i nowych na forum.... 

Pozdrawiam 

Kolejny cwel i cziter XDSD

https://imgur.com/a/vbOp5DZ <---- tonący brzywty się chwyta ;))) tfuuuuuuu na cweli odpalonych au

• Haha 1
  • Face Palm 1
By ZbanowanyZaGre [*],

Ogarnij słowa co do drugiego gracza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Limitowany 🔥

weźcie go zbanujcie bo nie mogę patrzeć na to co on pierdoli, jest skarga na niego a on jeszcze tutaj wyzywa ....

• Lubie to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
`Fuck it.

Dodam jeszcze i ja swoje '3 grosze'

Jest to człowiek, ewidentnie szukajacy atencji, bo znajomych w zyciu rzeczywistym nie widział, nie interesujące nic, poza grą,

Co do tych 'śmiesznych gróźb' śmieje się z nich, co do Was chłopaki pisał, chłop ewidentnie próbuje zabłysnąć ale nie jest w stanie haha

72721850532234714004.png

jest to tepota, więc nie ma sensu sie rozpisywac, mam nadzieje,ze ktos przemowi itemu chłopowi do rozumu :D

• Lubie to! 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
✪ SPALONY ✪
10 minut temu, `Fuck it. napisał:

Dodam jeszcze i ja swoje '3 grosze'

Jest to człowiek, ewidentnie szukajacy atencji, bo znajomych w zyciu rzeczywistym nie widział, nie interesujące nic, poza grą,

Co do tych 'śmiesznych gróźb' śmieje się z nich, co do Was chłopaki pisał, chłop ewidentnie próbuje zabłysnąć ale nie jest w stanie haha

72721850532234714004.png

jest to tepota, więc nie ma sensu sie rozpisywac, mam nadzieje,ze ktos przemowi itemu chłopowi do rozumu :D

oDEZWALA SIE KOLEJNA KURWA NA VACU  XDDDDDDDDDD JA PIERDOLE I PATRZCIE CO ZA ŁBY SIĘ WYPOWIADAJĄ 2 ZBANOWANYCH I 2-ÓW Z NIEDOJEBANIEM MÓZGOWYM XD Tonacy brzytwy sie chwyta zjeb.

Zabłysnąć XDDDD tobie się to nigdy nie udało próbowałeś ze wszystkich sił, ale dalej byłeś 3 krokami za innymi wiec odpowiedz sobie tępoto sam na pytanie czy zabłysnąłeś XD Aa przepraszam zabłysnąłeś paląc się jak 10 letni cwelXD

PS. Wstaw całą rozmowe z Priv, a nie urywek HAHAHA :)

• Face Palm 1
By ZbanowanyZaGre [*],

Ostatnie ostrzeżenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ZbanowanyZaGre [*]
Premium

Wiecie co jest najlepsze, w tym wszystkim co teraz pokazaliście, że na rozmowach prywatnych to jedno nie powinno się ich ujawniać. Dwa to są rozmowy prywatne, a nie na czacie czy w odpowiedziach, w jakimś temacie. Trzy jak już są te prywatne odpowiedzi, to raczej, w nich można pisać co tylko się zapragnie, a to dlatego, bo sami nie jesteście wszyscy święci.. Co próbujecie zrobić, bo nie rozumiem? Po 4, bo już pisać mi się nie chcę. Od czatu "strefabox" jest między innymi @Delta z x^2, która nie jest również 24 godziny na czacie i nie może tego kontrolować co piszecie na czat, ale jak już jest coś nie tak reaguję. Te wasze śmieszne skargi. No nic śmieszne. Bo każdy kto tu się wypowiedział sam mógłbym podobnie napisać na wiadomości prywatnej. Jak sama nazwa mówi (Wiadomość Prywatna), a tego ma nikt nie czytać co jest między jedną, a drugą osobą. Oczywiście chodzi mi o te wasze śmieszne PW.

• Lubie to! 4
  • Face Palm 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Limitowany 🔥
1 godzinę temu, V1rus ҳ̸Ҳ̸ҳ napisał:

Wiecie co jest najlepsze, w tym wszystkim co teraz pokazaliście, że na rozmowach prywatnych to jedno nie powinno się ich ujawniać. Dwa to są rozmowy prywatne, a nie na czacie czy w odpowiedziach, w jakimś temacie. Trzy jak już są te prywatne odpowiedzi, to raczej, w nich można pisać co tylko się zapragnie, a to dlatego, bo sami nie jesteście wszyscy święci.. Co próbujecie zrobić, bo nie rozumiem? Po 4, bo już pisać mi się nie chcę. Od czatu "strefabox" jest między innymi @Delta z x^2, która nie jest również 24 godziny na czacie i nie może tego kontrolować co piszecie na czat, ale jak już jest coś nie tak reaguję. Te wasze śmieszne skargi. No nic śmieszne. Bo każdy kto tu się wypowiedział sam mógłbym podobnie napisać na wiadomości prywatnej. Jak sama nazwa mówi (Wiadomość Prywatna), a tego ma nikt nie czytać co jest między jedną, a drugą osobą. Oczywiście chodzi mi o te wasze śmieszne PW.

Czyli twoim zdaniem jeśli typ, grozi, wyzywa na SB (już pomijamy to pw) i nie ma delty to może sobie robić co chce i jest bezkarny? Tak samo wyzywając w tematach? 

Proste, nikt widzący co gość odwala na SB nie zwrócił uwagi więc została napisana skarga. Tak więc nie rozumiem co cię dziwi Virus ;)

• Lubie to! 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Chuck Norris
Teraz, Limitowany napisał:

Czyli twoim zdaniem jeśli typ, grozi, wyzywa na SB (już pomijamy to pw) i nie ma delty to może sobie robić co chce i jest bezkarny? Tak samo wyzywając w tematach? 

Proste, nikt widzący co gość odwala na SB nie zwrócił uwagi więc została napisana skarga. Tak więc nie rozumiem co cię dziwi Virus ;)

Kiedy i kto by nie był on ma to w dupie!  Może tak.. Albo tacy  ludzie jak on albo normalni użytkownicy. Wybór dokonujecie sami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
xMietekx

Ja wiem że nie powinienem się mieszać w waszą sprawę

powiem tylko @V1rus ҳ̸Ҳ̸ҳ @Delta z x^2 moim zdaniem jak widzicie jakieś kłótnie na sb i zwracacie komuś uwagę i ta osoba sobie olewa no to powinniście dać odrazu warna/bana na czat za takie coś. pozwolę sobie wkleić jeden paragraf z regulaminu owego czatu

2. Zakaz jakichkolwiek wyzwisk i kłótni, Chatbox służy do luźnych rozmów

3. Próby spamu, wyzywania kogokolwiek będą karane ostrzeżeniem, a nawet i banowane w niektórych sytuacjach

takie rzeczy rozwiązuje się na ts/pw w cztery oczy a nie robicie zbędny spam 

Ps. Ja nic do nikogo nie mam nie szukam zwady z nikim taka jest poprostu moja opinia na temat tego co tu zobaczyłem

• Lubie to! 3
By ZbanowanyZaGre [*],

Dostają warny/ostrzeżenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Chuck Norris

Chuck Norris pokaże co potrafi!

Nie toleruje takich rzeczy.  Zróbcie z tym porządek naprawdę super sieć i ludzie ale takich typów trzeba się pozbywać.. 😡 Wam powinno zależeć na dobrej atmosferze..

• Lubie to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Limitowany 🔥

@V1rus ҳ̸Ҳ̸ҳ a nie myślisz że skoro dostaje warny/ostrzeżenia a to nie działa i nadal wyzywa ludzi w tematach i na SB to jednak trzeba by iść krok dalej i zastosować banicję ? 

By ZbanowanyZaGre [*],

Tak rozumiem dostają ostrzeżenia/warny i w końcu będzie tyle, że ich nie będzie. Spokojnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Chuck Norris

FB_IMG_1559735397968.jpg.80d47913b56933f6c1d17487e2fcb212.jpg

Czyli co? Bo ja czekam na jakieś sensowne wypowiedzi administracji. Najlepiej kogoś z czerwonych gdyż Moderator V1rus napisał rzeczy o których wiedzieliśmy. W sumie to jego wypowiedź jest mało pomocna.

Rozumiem że nic się nie stało i można robić takie dymy co wieczór.

Skarga na V1rus ҳ̸Ҳ̸ҳ też została zapomniana. Generalnie to  chociaż tematy pozamykajcie bo źle to wygląda. Ale co ja wiem.. :)  Pozdrawiam wszystkich Polaków.

1404909348_iywvrv_600.jpg.653eaadc0feb75996432019ab1c097a2.jpg

FB_IMG_1558565170742.jpg.86cd84d3ca46d9b820d7999bafc2336e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dusia
Moderator

Spalony Ciągle  ma takie samo zachowanie warny nic nie zmieniają wiec nie ma sensu dawanie mu jakis "ostatnia szansa/ostrzeżenie"  nawet w skardze na siebie obraża innych wiec no...  Moim zdaniem odpowiednia karą będzie nadanie blokady czatu na tydzien (przy nastepne okazji jak znow cos odwali i bd obrazal i bez przerwy prowokowal, bo bezsensu dac mu blokade jak nic nawet nie pisze)  ii po tym po prostu jak się nie opamieta to beda za kazde jakies slowo OBRAZLIWE nadawane warny od razuu bez zadnych bezsensownych "ostatnie upomnienie"  aa za prowokacje upominania nie będą dzialac to blokada na jakąś godzinę dwie ( @Delta z x^2 @xMietekx jako moderatorzy czatu dopilnowali byscie tego czy tam przykuli na to większą uwagę ;))

(A te ssy co dawaliscie z pw nic na nie zareagować nie mozemy bo na pw mozna wszystko sobie pisac ;v) 

• Lubie to! 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dusia
Moderator

___________________________________________________________________________________
Wiadomość wygenerowana automatycznie.
Temat został zamknięty przez Moderatora.

Powód:  Temat Rozwiązany.

PYsoujC.png

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a Moderator lub Administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja StrefaSkilla.pl
___________________________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z naszej strony, akceptujesz Polityka prywatności