Skocz do zawartości
PupuPanPanda

Podanie odrzucone Podanie na moderatora strefoboxa

Rekomendowane odpowiedzi

PupuPanPanda

Nick:PupuPanPanda

Wiek (dokładna data urodzenia):  16 lat, 13.12.2002

Parę słów o sobie:No to, mam na imię  Mikołaj, mam 16 lat, mieszkam na terenie województwa Pomorskiego, a dokładnie w Kwidzynie, aktualnie chodzę do 1 klasy technikum o profilu Informatyk, interesuję się grami komputerowymi (CS 1.6, The Escapist 2, League of Legends i czasami World of Tanks), poza tym muzyką, grafitti, oraz od miesiąca programowaniem, czasami się z tym bawię, ale jakoś mi to nie wychodzi :D. Oczywiście lubię się także uczyć języków, na razie potrafię 1 język w dobrym stopniu (angielski) i 2 w średnim (Niemiecki, Hiszpański), chciałbym podszkolić te dwa języki i nauczyć się francuskiego :).

Ile czasu jesteś w stanie spędzać na strefobox?: Zależy na forum jestem od 16, ale często gram z kolegami w jakieś gry, lecz zawszę mam otwartą przeglądarkę z forum, więc co jakiś czas spoglądałbym na chat.

Czas online na forum: 4dni 8 godzin

Czy akceptujesz regulamin forum/strefobox:  Oczywiście.

Dlaczego uważasz, że nadajesz się na tą funkcję?: Jest aktualnie dwóch moderatorów chatu, a ja chciałbym uzupełnić ekipę, żeby było można pilnować porządku i ładu, nie zawsze jest jakiś moderator, a wtedy było by można ogarnąć sprzeczkę, spór lub pomóc danej osobie. Jestem dość aktywny i nie olewałbym swoich zadań.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
NoMercy.

Na Nie 

-Aktywność 

-dopiero wróciłeś 

-+wiek 

-pchasz się gdzie popadnie 

+podanie 

• Face Palm 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
xMietekx

Na nie

-aktywność

+/- wiek

Czas na forum 4d i 9h i tylko 74 posty xd? 

• Lubie to! 1
  • Face Palm 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4b65767a6f682e

Jestem na nie, ale zapewne spytasz czemu już Ci dokładnie rozpisuję. Posiadasz może łącznie ponad 4 dni spędzone łącznie, ale wcale tego nie widać na forum (chodzi o aktywność). Przyczepię się również do samego podania (jeśli bym tego nie zrobił nie byłbym sobą), a więc w Twoim podaniu znajduje się piorunująca ilość przecinków, od których aż się kręci w głowie. Moim skromnym zdaniem jedyną pozytywnym argumentem jest Twój wiek. 

• Lubie to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
AdeK
Właściciel

___________________________________________________________________________________
Wiadomość wygenerowana automatycznie.
Temat został zamknięty przez Moderatora.

Powód:Podanie Odrzucone.

EBuPfaN.png

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a Moderator lub Administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja StrefaSkilla.pl
___________________________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z naszej strony, akceptujesz Polityka prywatności