Zaloguj się, aby obserwować  
Deva

Błędy & Bugi na DD2

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Fleshe, znikające modele, balans drużyn, gdzie 16 ct a 6 w TT nie wrzuca nikogo, wcale nie ma prawie przerzutu dla wyrównania. Nie ma ograniczenia czasu do kupowania, można dokupywać he. Żądacie za s-vipa i vipa hajsik, a nie potraficie ogarnąć serwera jak należy. Sam bym kupił, jakby coś ruszyło. 5 próśb o wgranie ebanego pluginu, żeby nie spamowali HE i od 2 miesięcy chyba cisza, gdzie dylu oznaczał opiekunów i miało być. Pozdro za ogarnięcie. Chcecie, żeby kupował ktokolwiek = ogarnijcie adminów i serwer, żeby był grywalny. 

@ Edit, antycheat chyba to samo, bo odpałów od groma.

Edytowano przez 0000

zauwazylem bląd automatyczne vote przez serwer, wywala graczy przez co musza się laczyc na nowo i zabiera flagi admina po jakims czascie na grze ja np mialem dzisiaj taka sytuacje swiadek jest @Wredzia bo tez nie miala, mi sie wydaje ze przez to vote

• Super 1

Napisano (edytowany)
3 godziny temu, R.A.M.Z.E.S napisał:

zauwazylem bląd automatyczne vote przez serwer, wywala graczy przez co musza się laczyc na nowo i zabiera flagi admina po jakims czascie na grze ja np mialem dzisiaj taka sytuacje swiadek jest @Wredzia bo tez nie miala, mi sie wydaje ze przez to vote

Fakt faktem zniknął mi admin kiedyś, tak samo za przenosi mnie na specta a gdy runda się zaczyna nie ożywia mnie. Zdarzyło mi się to tez kilka razy.

Gmxcb8T.jpg

Edytowano przez Chrobras

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować