Zaloguj się, aby obserwować  
kerio

[Zamknięty] wallhack

Polecane posty

Twój Nick: kerio

Nick oskarżonego: demonsek

Powód skargi: Zostałem niesłusznie zbanowany za tzw. wallhacka,ponieważ zauważyłem za fotelami wystającą broń więc zacząłem strzelać,po zabiciu go powiedział,że za to jest ban.Więc pytam się jakie ma dowody na to,że to był wallhack?

Raczej odwołaj sie od bana niz to pisać Admin będzie musiał rozpisać demko jak ci ss nie dał i tyle co najwyżej może go właściciel lub Opiekun Ukarać odebraniem rangi czy coś

Mi na randze nie zalerzy a to jak szczelałeś to wyglondało jak "WH" sorka nie dake ci unbana.A to co mi napisałeś "powiedz mi jakim prawem dałeś mi bana za to ze cie zabiłem bo wystawała ci broń zza fotela ? odbanuj mnie i nie róbmy sobie problemów ;)" PROBLEMY hahahaha

6 godzin temu, demonsek napisał:

Mi na randze nie zalerzy a to jak szczelałeś to wyglondało jak "WH" sorka nie dake ci unbana.A to co mi napisałeś "powiedz mi jakim prawem dałeś mi bana za to ze cie zabiłem bo wystawała ci broń zza fotela ? odbanuj mnie i nie róbmy sobie problemów ;)" PROBLEMY hahahaha

Jesteś adminem serwera, dawaj przykład użytkownikom jak pisać poprawnie. 
Proszę edytuj swojego posta bo aż razi w oczy. 

Deomosek a robiłeś ss.y czy normalnie ban bo ma wallhack a ja ci na randze nie zależy  to napisz do sprinta żeby ci zabrał admina nie trzymaj tego miejsca dla siebie może ktoś inny przyjdzie co będzie tez ogarniał 

___________________________________________________________________________________
Wiadomość wygenerowana automatycznie.
Temat został zamknięty przez Moderatora.

Powód: Temat Zamknięty.

onDOqcR.png

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a Moderator lub Administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja StrefaSkilla.pl
___________________________________________________________________________________

Jeśli nie były to ssy odwolaj sie w odpowiednim dziale .. 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować