Zaloguj się, aby obserwować  
ElMafioso

[Zamknięty] Za duże EGO

Polecane posty

Twój Nick: .Bo([])m~

Nick oskarżonego: I see you

IP/SID oskarżonego: Nie mam, jest adminem czy kimś tam to wy macie

Powód skargi: Całokształt

Opis sytuacji: Wchodzę do CT, wydaje polecenie ( 3 słowa - Bezruch w celi ) otwieram cele a admin wylatuje na majku że jest FD. No to pytam dlaczego itp a on bo nie powtórzyłem. No więc pytam się go - moje polecenie to były 3 słowa, mam Ci to powtarzać jak dziecku? I dostałem bana na 24h za obrażanie admina. Dodam że usłyszałem że nie znam regulaminu a o powtarzaniu nie znalazłem ani słowa w waszych zasadach.

Dowody (Demko,ssy,świadkowie): Przy takim powodzie skargi dowody zbędne bo wystarczy sam komentarz admina i świadków ( HLTV raczej dzwięku nie nagrywa się nic z tego ).

PS. Pewnie nic z tym nie zrobicie to jedna skarga na tego typa już leży od 30 października i ani jego ani czyjejkolwiek reakcji.

Chłopak dostał flage i za dużo czuje co widać chociażby w temacie niżej .

Napisano (edytowany)

xDxD

1. Zwróciłem ci uwagę że pierwsze polecenie się powtarza, wbijasz na serwer z 3 kolegami i wyzywacie każdego i robicie co chcecie wiec się nie dziw że masz bana.Nie jesteś nie wiadomo kim  by dawać ostrzeżenia strażnikom bo degrad itp.

3.37 CT ma nakaz powtórzenia poleceń na początku rundy.

2. dowody xD i są strażnicy ,świadkowie.

3. Chłopcze,następnym razem napisz w dobrym dziale a nie xDxDxD.

Sytuacja wygląda tak samo,NAUCZCIE SIĘ PISAĆ W DOBRYCH DZIAŁACH.

Jak już  pisałem,że wchodzisz na serwer z kolegami i robicie dymy.Zachowujecie totalny brak kultury, obrażacie graczy oraz administrację.

Nie stosujecie się do regulaminu i dajecie ostrzeżenia strażnikom. Przypominam ci,że nie jesteś od tego aby je dawać strażnikom. A co do FD, wcześniej wielce zwracałeś graczom którzy prowadzili uwagę że robią coś źle więc wydaje mi się że jak byłeś tak bardzo obeznany w temacie to powinieneś wiedzieć, że polecenie trzeba powtórzyć. A jeśli chodzi o twoje odzywki w stronę mojej osoby typu "je*ie mnie to, wyj*bane mam" To niestety nie będę tego tolerował. A bana dostałeś za obrażanie innych graczy wcześniej zanim pojawiłeś się w CT oraz na swój tekst po zwróceniu ci uwagi który brzmiał "Co Ty jesteś dziecko z autyzmem że mam Ci jak idiocie powtarzać"? Jeśli masz świadków na to co się działo na serwerze prócz swojego kolegi który również dostał bana za SGS podczas pojedynku których nie można używać i również jest to w regulaminie to ich tutaj serdecznie zapraszam. Bo jestem ciekaw co inny by mieli w tej sytuacji do powiedzenia. 

Proszę o wypowiedzenie się właściciela lub reszty opiekunów pod tą skarga ze względu na to, że skargi na mnie zamknąć nie mogę. Ode mnie tyle. 

Edytowano przez I Seee Youuu`
  • Lubie to! 2

Nic więcej nie mam do dodania. Zaraz z permem wylecicie xD 

___________________________________________________________________________________
Wiadomość wygenerowana automatycznie.
Temat został zamknięty przez Moderatora.

Powód: Temat Zamknięty.

onDOqcR.png

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a Moderator lub Administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja StrefaSkilla.pl
___________________________________________________________________________________

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować