Zaloguj się, aby obserwować  
Dusia

Prop Proppozyycja

Polecane posty

Napisano (edytowany)

proponuję dodać na serwer skiny doo najczęściej używanych broni (m4a1-s, ak47, deagle, kosa) były by np po dwa skiny do każdej broni ii gracz by mógł sobie wybrać, który woli ;) było by to dla np super vipow czyy coś takiego (lepszy od vipa) ii było by to tylko do kupienia a nie tak jak teraz steam'y mają free zwykłego Vipa. (Yuup jest to klasyczny dust" ale gracz, który nie chce skinów too po prostu nie kupuje tego "mega vipa" czy cos w tym stylu lub może wyłączyć modeelee :P

Nie pasują wam te bronie lub chcecie coś w tej propozycji trochę zmienić ilii dodac too moowicie :D 

@glebbie 123 daa ale to nie jest nie wiadomo ile skinów zeby lagi byly jakies z kosmosu xdd 

@ZABUCH jak sie komus znudza to po prostu nie bedzie kupowal 

Edytowano przez Dusia

ja  niestety na nie :) 

od takich skinów tylko serwer laguje 

Moim zdaniem jeśli taka propozycja ma wchodzić w grę to tylko wybór skinów dla poszczególnych osób, mianowicie dla graczy SVIP. 

Oczywiście zachęci to do kupna SVIP'a co korzystnie wpływa na rozwój sieci. Pozdrawiam ;) 

Dodane przez Trivor,

Na rozwój sieci to to raczej nie wpłynie tylko na to, że nie będę musiał płacić kokosów na serwer :D

Administrator
8 minut temu, ArcyBM napisał:

Moim zdaniem jeśli taka propozycja ma wchodzić w grę to tylko wybór skinów dla poszczególnych osób, mianowicie dla graczy SVIP. 

Oczywiście zachęci to do kupna SVIP'a co korzystnie wpływa na rozwój sieci. Pozdrawiam ;) 

Ja tak jak kolega napisał :) Dla SVIPA skinki i biznes się kręci :D

• Lubie to! 1

Według mnie nie powinno być w ogóle skinów dlatego że jest to serwer dd2 KLASYCZNY, żadnych zbędnych dodatków bym nie dodawał bo skiny nic nie dają, po chwili znudziłyby się

w sumie to można by było wywalić te medale a dac te skiny bo medale i tak się usuwają 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować