Jump to content
Odbierz DARMOWEGO VIP'A !! ×
Event Play Off NBA - Typuj i zgarnij świetne nagrody!! ×
ZAPROPONUJ SWOJE RS'Y NA SERWER DD2/AIM+AWP! ×
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!

GŁOSOWANIE NA SERWERY

Za każdy oddany głos otrzymasz +1 do reputacji!

ODBIERZ DARMOWEGO VIP'A

Odbierz darmowego vipa na serwer ONLY MIRAGE #1 (cs2)

USŁUGI SIECIOWE

Kup unikatową rangę premium!

KONKURSY

Weź udział w konkursach z super nagrodami!

KUP VIP'A NA SERWER

Zakup usługę na ulubiony serwer!

[SKARGA] - Admin CYK

Rut4

Recommended Posts

Twój nick:Rut4
Nick oskarżonego: Cyk
Powód skargi: Ban bez ostrzeżenia, praktycznie za nic
Opis sytuacji: Grałam na serwerze, pierwszy raz na zimowym Nuke i w momencie gdy zostało nas bodajże 7 na 1 CT wskoczyłam sobie na dach, nie oddałam strzału, dosłownie przeszłam po nim w jakieś 3 sekundy bo nigdy nie wiedziałam, że tak można, nie zmieniło to nic w rozgrywce rundy, ale admin Cyk postanowił dać mi bana bez żadnego ostrzeżenia, szkoda, że jak inni nagminnie np. kampią na respie do 0:30, albo rushuja przed wyznaczoym czasem, to admin Cyk ma to w głębokim poważaniu, ponieważ troche głupio banować kolegów, co jeszcze klasy premium kupili prawda ? szkoda, że nie potraficie równo traktować wszystkich na tym serwerze :) Widać nie było wolnych slotów a jakiś kolega chciał wejsć na serwer, więc trzeba było komuś dać bana _--(-.-)0--_ 
Data i godzina zdarzenia: 11.12.2021 godz 18:57
Miejsce zdarzenia: Mapa zimowy Nuke
Dowody:  wycinek z amx bana chyba wystarczy...

Szczegóły bana

NickRut4

SteamIDSTEAM_0:4:293520438

SteamCommunity ID76561198547306608

Adres IPUkryty

Typ BanaIP

Powód Banadach=TXT ban

Wykonano11.12.2021 - 18:57:46

Wygasa11 12 2021 - 19:02:46 (już wygasł)

Zbanowny przezCyk

Zbanowany na#PL [ COD MOD 201 ] ::[ RESET 5 GRUDNIA ]:: StrefaSkilla.pl @pukawka.pl (de_nuke_winter)

Wszystkie wygasłe bany0

Coś od siebie: Dodam, że sam ban na 5 minut nie boli, boli 30 min czekania na slota na serwer i dostawanie bana za naprawdę rzecz, o którą wytarczyło zwrócić uwagę i nic więcej 

• Lubię to! 1
  • Ha ha 1

Ogólnie to pisałem wtedy na sayu admina że Dach ten wyżej to TXT i informowałem nie raz o tym więc dotsałeś bana za to :) 

Pozdrawiam.

Edited by Cyk

Admin nie ma obowiązku informować cię przed banem, wchodząc na serwer musisz znać regulamin nie znajomość jego nie zwalnia cię z nieprzestrzegania go.

• Super 1
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Zapoznaj się z polityką prywatności forum Privacy Policy oraz regulaminem forum Guidelines