Jump to content
Odbierz DARMOWEGO VIP'A !! ×
[COD 201] Odbierz darmowego VIP'a! ×
Szybka rekrutacja na Grafika - Napisz podanie i zostań grafikiem! ×
Miss/Mister Lato! ×
Turniej w Chińczyka Edycja 3 - Zapisy!! ×
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!

GŁOSOWANIE NA SERWERY

Za każdy oddany głos otrzymasz +1 do reputacji!

ODBIERZ DARMOWEGO VIP'A

Odbierz darmowego vipa na serwer ONLY MIRAGE #1 (cs2)

USŁUGI SIECIOWE

Kup unikatową rangę premium!

KONKURSY

Weź udział w konkursach z super nagrodami!

KUP VIP'A NA SERWER

Zakup usługę na ulubiony serwer!

[SKARGA] - Zmudek

KLAKSON

Recommended Posts

Twój nick: KLAKSON
Nick oskarżonego: Zmudek
Powód skargi: Prowokacja
Opis sytuacji: Godz. 17:30 wchodzę na serwer normalnie pograć do nikogo nic nie mówiąc a dwóch gości zaczyna się do mnie rzucać chuj wie o co, kiedy im odpowiadam dostaje bana na 30 min za brak kultury od admina Zmudek. Podejrzewam że to koledzy i chcieli mnie sprowokować a ich kumpel (admin) Zmudek daje bana mnie a tym dwóm pajacom nie.
Data i godzina zdarzenia: 16.11.2022r 17:30
Miejsce zdarzenia:Cod mod 201
Dowody:Screeny  https://easyupload.io/f96dts
Coś od siebie: Zero obiektywizmu -  ja wszedłem na serwer, ja zostałem zwyzywany i ja dostałem bana...

Edit: słuchaj tax po pierwsze to że piszesz na forum gierki komputerowej jakbyś pisał rozprawkę nie dodaje ci iq (specjalnie nie pisze Tobie, Ci, Ciebie z dużej litery bo nie mam do taki ludzi szacunku).

Screen wyjęty z kontekstu bo nie tylko ja się wkurwiałem na gościa co miny przy hostach stawia tak że nie da się wyjść ani wejść.

Druga sprawa, że ci to sprawiło radochę właśnie pokazuje że ty nie masz więcej niż 17 lat

Trzecia sprawa po co się wgl do mnie odzywasz jak wchodzę na serwer? żeby wkurwiać mnie i innych ludzi jak np gościa KAKAROT?

Może masz gościu te 20 lat ale mentalnie nie masz 14, na ulicy byś w zęby dostał za takie szczekanie. Tyle.

Edited by KLAKSON
  • Użytkownik

Po pierwsze - to, że masz niewyparzoną buzie to nie moja wina;
Po drugie - jeżeli nie panujesz nad emocjami, to proponuję udać się do psychiatry;
Po trzecie - jakbyś nie zauważył, to ja nie rzucam do kogoś kurwami, nie wyzywam od rodzin i nie wchodzę na życie prywatne. Ty zaś robisz to notorycznie pokazując jak bardzo jesteś upośledzony umysłowo (nie obrażając osób poważnie chorych i zachowując do nich pełny szacunek);
Po czwarte - określenie "klakier" jest używane przeze mnie dokładnie w ten sam sposób, jak używa się do ludzi "łysy", "seba", etc. Ty takim "sebixowym" zachowaniem wykazujesz się aż zanadto, stąd pozwoliłem sobie Cię ochrzcić takim nickiem :)
Po piąte - Zmudek nie jest żadnym moim znajomym. Najwyraźniej zauważył dokładnie to samo zachowanie w Tobie, jak ja;

Po szóste - Wskaż mi palcem obrażenie Twojej osoby na tych screenach. Łaciny podwórkowej - brak. Docinka? Owszem. Celowa? Jak najbardziej. Dałeś się wyprowadzić z równowagi? Dałeś, bo nie kontrolujesz emocji;
Po siódme - proponuję poprawić tekst skargi o stosowną interpunkcję, bo niektóre osoby, które będą to czytać mogą dostać niemałej zadyszki.

A teraz do meritum sprawy: to prawda, Twój ban był jak najbardziej na moją korzyść i miałem z tego niemałą radochę, natomiast TO TY wykazałeś się kompletnym brakiem kultury osobistej wyciągając łacinę podwórkową i obraźliwy zwrot na męską parę homoseksualną. Prowokacją notoryczną to Ty się wykazywałeś, a jak Ci nie idzie w gierce komputerowej, to zaczynasz "urywać" na lewo i prawo. Spokojnie, na pewno nie raz i nie dwa jeszcze Cię na tym złapię :) 

A zresztą... W załączniku bardzo elokwentna wypowiedź na mapie cs_assault_1337. 30 minut to było za mało odpoczynku najwyraźniej dla Ciebie.

Radzę zastanowić się nad swoim zdrowiem psychicznym, bo po mikrofonie słychać było, że co najmniej te 20 wiosen na karku masz, ale zachowaniem nie odbiegasz od ludzi, którzy przechodzą fazę dorastania i nastoletniego buntu.

klakier.png

• Wow! 1
  • Użytkownik

W odpowiedzi do Twojego edita :)

Prawo ulicy... Nie wiesz kto po drugiej stronie kabla siedzi, więc skończ prawić te swoje farmazony o dostawaniu w zęby. Screen nie jest wyjęty z kontekstu. Ty go jeszcze bardzo dobrze przedstawiłeś w swojej edycji :)
To, że się uważam za inteligentnego człowieka, to nic nowego w moim wykonaniu.

A  co do odzywania się do Ciebie po wejściu na serwer - sam wywołałeś wojnę ze mną zaczepiając mnie kilka dni temu. Nie próbuj obracać kota ogonem. Większość osób na serwerze potwierdzi to, że masz niewyparzony język.
A KAKAROT to bardzo dobry chłopak, fajne flow ma i na dzisiejszym inferno sobie pośmieszkowaliśmy nawet troszkę, więc jak nie wiesz, to nie wywołuj do tablicy osób, z którymi nie mam ŻADNEGO zatargu.

I pozwolę sobie zacytować:
"Druga sprawa, że ci to sprawiło radochę właśnie pokazuje że ty nie masz więcej niż 17 lat"
Jeżeli to jest według Ciebie definicja osób poniżej 17 roku życia, to naprawdę - przeanalizuj się chłopie.

• Użytkownik
30 minut temu, Tax napisał:

klakier.png

Wyjęte z kontekstu, typ miny na pochylni i dosłownie przy hostach stawiał i nie można było nawet celi zrobić. Gracz z ssa zdenerwował się, może powinien to napisać w inny sposób ale zrozumiałe.

Byłem przy sytuacji i gracz nic nie prowokował. Wręcz przeciwnie, zacytował punkt w regulaminie i pouczył  drugiego gracza, że robi, źle, a ten nic sobie z tego nie zrobił i wyśmiał go. Jeszcze potem zaczął kłaść bardziej chamskie miny niż wcześniej. 

Gracz alu szeleści, stawia miny w niedozwolonych miejscach i prowokuje dosadnie obrażając przy tym innych.

20221116192821_1.thumb.jpg.e898c4ff7577a25fa449fa4082452499.jpg20221116192848_1.thumb.jpg.f82661209be8ec9f8dc0ab5acef505ea.jpg20221116192901_1.thumb.jpg.7ba390128b0f4d52c5285638f5cd3783.jpg\

Dowody mówią same za siebie, jest tego więcej, wystarczy sprawdzić logi. Na miny to nawet mi się nie chce odpalać demka, bo szkoda czasu na taki twór. Śmieszne jest to, że goście co prowokują i obrażają banów nie dostają, a gracz który się broni z takowym kończy. Ban był słuszny, ale czemu nie wszyscy uczestniczący go otrzymali??

Edited by KAKAROT
  • Lubię to! 1

xd.gif.88fe03af5453fee8b957ea54f4242999.gif

Dobra skończ, sam zacząłeś całą wojnę szczekając do mnie bo Cie zabijałem,  jesteś słaby , masz movement bota i płaczesz jak ktoś jest lepszy od Ciebie, jak coś zapraszam na pw. sprawdzimy się :)

Edit 2: to że mam krótki zapalnik to mój błąd faktycznie mogłem nie reagować na to co do mnie piszesz, ale fakt jest faktem że za prowokowanie też powinieneś wyrwać bana bo co wchodzę na serwer to się do mnie prujesz. Od tego momentu masz mute, nie istniejesz dla mnie nonamie.

Twoje argumenty stały się inwalidą trochę skoro kakarot był na serwie i wszystko widział co robicie z graczem Fryta

Bez odbioru, mam ważniejsze rzeczy niż kłócenie się z tobą no forum gierki komputerowej, zajmij się prawdziwym życiem bo widzę że sprawia Ci radość bycie trollem w internecie i wkurwianie ludzi.

ps. Ave Barra Bravas :)

Edited by KLAKSON
  • Użytkownik
Teraz, KLAKSON napisał:

Dobra skończ, sam zacząłeś całą wojnę szczekając do mnie bo Cie zabijałem,  jesteś słaby , masz movement bota i płaczesz jak ktoś jest lepszy od Ciebie, jak coś zapraszam na pw. sprawdzimy się :)

Tym zasadniczo się różnimy. Ja potrafię merytorycznie podjąć jakąkolwiek dyskusję. Ty jak już nie masz argumentów, to zaczynasz negatywnie wypowiadać się o drugiej osobie jak we wspomince wyżej. Słowo przeciwko słowu :)
A zabija mnie niemalże każdy. Nie jestem specjalistą w tej grze, gram sobie dla zabicia czasu, bez najmniejszego spocenia. Nie traktuję tej gry jak maraton przez życie.

Poza tym - po co mam z Tobą jakkolwiek rozmawiać na PW, skoro Ty nawet publicznie nie potrafisz się zachować? Szkoda moich nerwów na takiego osobnika jak Ty. Żadnych elokwentnych wypowiedzi z Twojej strony.

19 minut temu, KAKAROT napisał:

Wyjęte z kontekstu, typ miny na pochylni i dosłownie przy hostach stawiał i nie można było nawet celi zrobić. Gracz z ssa zdenerwował się, może powinien to napisać w inny sposób ale zrozumiałe.

Byłem przy sytuacji i gracz nic nie prowokował. Wręcz przeciwnie, zacytował punkt w regulaminie i pouczył  drugiego gracza, że robi, źle, a ten nic sobie z tego nie zrobił i wyśmiał go. Jeszcze potem zaczął kłaść bardziej chamskie miny niż wcześniej. 

Gracz alu szeleści, stawia miny w niedozwolonych miejscach i prowokuje dosadnie obrażając przy tym innych.

Dowody mówią same za siebie, jest tego więcej, wystarczy sprawdzić logi. Na miny to nawet mi się nie chce odpalać demka, bo szkoda czasu na taki twór. Śmieszne jest to, że goście co prowokują i obrażają banów nie dostają, a gracz który się broni z takowym kończy. Ban był słuszny, ale czemu nie wszyscy uczestniczący go otrzymali??

Tutaj bezpośrednio do Ciebie KAKAROT - w 100% się z Tobą zgadzam. Alu Szelesci od wielu map i od paru ladnych dni gra saperem i kladzie mina na minie, na pochylni, na schodach, etc. Tutaj nie dziwię się złości, natomiast ja punktowałem mało bujne wypowiedzi "pana" Klaksona. Absolutnie się ani Tobie, ani jemu nie dziwię. Sam zasugerowałem wspomnianemu Alu żeby zapoznał się z regulaminem albo odwiedził forum w celu doedukowania się w tej materii (notabene bardzo kulturalnie).

A dlaczego nie otrzymali go wszyscy gracze? Zastanówmy się nad moją osobą... Może dlatego, że moje docinki są w granicach kultury osobistej?

• Lubię to! 1
  • Support CS 1.6 COD MOD 201

L 11/16/2022 - 17:29:32: "KLAKSON<1352><STEAM_0:0:734536830><TERRORIST>" say "sklej pizde bocie"
L 11/16/2022 - 17:30:04: "KLAKSON<1352><STEAM_0:0:734536830><TERRORIST>" say "a co wy pedaly?" (dead)

Skarga odrzucona. Ban słuszny.  (Brak kultury)
Po wrzutach na "Alu" zostaną wyjęte konsekwencje.

Zamykam.

skargaodrzu.png

• Lubię to! 3

CQVB4kB.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Zapoznaj się z polityką prywatności forum Privacy Policy oraz regulaminem forum Guidelines