Jump to content
Odbierz DARMOWEGO VIP'A !! ×
[COD 201] Odbierz darmowego VIP'a! ×
Szybka rekrutacja na Grafika - Napisz podanie i zostań grafikiem! ×
Miss/Mister Lato! ×
Turniej w Chińczyka Edycja 3 - Zapisy!! ×
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!

GŁOSOWANIE NA SERWERY

Za każdy oddany głos otrzymasz +1 do reputacji!

ODBIERZ DARMOWEGO VIP'A

Odbierz darmowego vipa na serwer ONLY MIRAGE #1 (cs2)

USŁUGI SIECIOWE

Kup unikatową rangę premium!

KONKURSY

Weź udział w konkursach z super nagrodami!

KUP VIP'A NA SERWER

Zakup usługę na ulubiony serwer!

[SKARGA] - KLAKSON

Tax

Recommended Posts

• Użytkownik

1. Twój nick: Tax
2. Nick oskarżonego: KLAKSON
3. IP/SID oskarżonego: STEAM_0:0:734536830
4. Data i czas zdarzenia:  Okolice godziny 23:20 dnia dzisiejszego.
5. Powód skargi: Mało elokwentne wypowiedzi w moją stronę i nie tylko (załączniki). Tutaj kontynuacja wątku stąd.
6. Opis sytuacji: Od początku: na mapie de_achmed chłopak kapralem przeszedł przez ścianę, omsknęła mu się myszka i trafił mi HS z AWP. Potem ocknął się, że posiadam Steama (tak, zakupiłem za 3zł, bo jestem z Polski i jestem cebulakiem) i zaczął walić tandetnymi tekstami w moją stronę. Oczywiście, nie dając się sprowokować - nie dałem się wciągnąć w jego gierki słowne. Zresztą to nie pierwszyzna z jego strony. W temacie podlinkowanym w pkt. 5. ładnie wszystkich omamił mówiąc, że jestem prowodyrem całej akcji. Nastąpiła zmiana mapy na de_dust2002. Ciąg dalszy historii możecie zaobserwować kolejno na zrzutach nr. 3 oraz 4. Wszystko samo przez siebie mówi.
7. Dowody (SSy/Demko/): Poniżej...

image.png.b2a2c3e260fded2afb8fc3653a89caea.png

image.png.ad7608d72579e2c7688ff389fe93165a.png

image.png.eeb9f244cfbdbbce3bc15025a6d94ed7.png

image.thumb.png.34450be4266510c70ebe9d7e7f458a98.png

I tutaj parę słów ode mnie...
Zastanów się naprawdę Klakson, czy nie jesteś poważnie chory... Jakieś rozdwojenie jaźni, coś tego typu. To się leczy. Pozwolę zacytować sobie Twoje słowa:
"Bez odbioru, mam ważniejsze rzeczy niż kłócenie się z tobą no forum gierki komputerowej, zajmij się prawdziwym życiem bo widzę że sprawia Ci radość bycie trollem w internecie i wkurwianie ludzi." - szczyt HIPOKRYZJI i braku jakiegokolwiek poczucia wartości związanej z wiekiem z Twojej strony. Wykłócać się nie mam zamiaru - za wysokie progi na Twoje krótkie nogi. Mam tylko nadzieję, że administracja sowicie Cię wynagrodzi. Bez odbioru :)

• Trzymaj się 1
  • Ha ha 3
  • Użytkownik

Jest taka jedna tu konfitura, co strzeli z ucha i smieje sie z króla. Taka skarga to szit a nie skarga, gdzie on Cie obrażał. Ewidentnie ktoś chce walkę freestylową, a więc jestem i zapraszam na TS3.

• Lubię to! 1
  • Support CS 1.6 COD MOD 201

Jedyne co to to, że chlop Ci pisze "Siema Tax" a ty odpowiadasz "Siema Klakier" mogl to odebrac jako zaczepke a potem w sumie nic dziwnego nie napisal, sami sobie pstrykacie w nos jeden z drugim.
Nie piszcie do siebie i tyle. Bedzie spokój.

Nic z tej skargi nie wynika

skargaodrzu.png

CQVB4kB.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Zapoznaj się z polityką prywatności forum Privacy Policy oraz regulaminem forum Guidelines