Jump to content
Odbierz DARMOWEGO VIP'A !! ×
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!

GŁOSOWANIE NA SERWERY

Za każdy oddany głos otrzymasz +1 do reputacji!

ODBIERZ DARMOWEGO VIP'A

Odbierz darmowego vipa na serwer ONLY MIRAGE #1 (cs2)

USŁUGI SIECIOWE

Kup unikatową rangę premium!

KONKURSY

Weź udział w konkursach z super nagrodami!

KUP VIP'A NA SERWER

Zakup usługę na ulubiony serwer!

[SKARGA] - Scheeroy

mateu

Recommended Posts

1. Twój nick: mateu | CSSetti.pl -,-
2. Nick oskarżonego: Scheeroy
3. IP/SID oskarżonego:
4. Data i czas zdarzenia: 10:22 13.02.23
5. Powód skargi: AB
6. Opis sytuacji: Dostaje bana na 3 h za obrazę po czym wchodzę na server sprawdzić ile jeszcze mam bana bo idę na siłkę okazuje się ze nie mam bana gram i nagle dostaje AKTYWNEGO BANA nie mam zmiennego ip wiec nie wiem co tu się odpier a po drugie to gość mi wyzywał matke i od 60 więc nie moglem sie powstrzymać wiec też zwyzywałem i żeby była sprawiedliwość to oni we dwóch powinni też dostać bana ale admin jest jedno strony pozdro
7. Dowody (SSy/Demko/): 

• Ha ha 2
  • Admin CS 1.6 COD MOD 201

Po pierwsze: było upomnienie dla całej trójki - przez mikro i y@
Po drugie: mimo tego dalej brnąłeś w cała akcje z brakiem kultury
Po trzecie: każdy na serwerze skarży się na twój niewyparzony język, szczególnie gdy nie ma nikogo z Administracji
Po czwarte: wejście na aktywnym to wejście na aktywnym, taryf ulgowych nie będzie, nawet jeśli to ja popełniłem błąd

• Lubię to! 1
  • Użytkownik

prosze bardzo nie trzeba nic wiecej tlumaczyc :)

ban.png

Edited by BesTu
  • Lubię to! 1

ale ja wszedlem zoabczyc ile mam bana i wszedłem na server to nie moja wina ze wbilo i chwile gralem przeciez jak bym mial bana to bym nie gral a zmiennego ip nie mam wiec nie wiem o co tu chodzi

• Ha ha 1

jestem stałym graczem i nie wyobrażam sobie zeby za takie cos miec bana na stałe bo juz nie opogram XD z tymi 3h sie zgadzam ale z Ab nie i zadnego upomnienia nie widzialem mozliwe zer bylkem w grze :)  a to nie jest skarga typowo na ciebie tylko nie wiedzialem gdzie zacząć temat Scheeroy

Edited by mateu
  • Ha ha 2
8 minut temu, BesTu napisał:

prosze bardzo nie trzeba nic wiecej tlumaczyc :)

ban.png

no i o co ci chodzi ?

• Ha ha 3

a więc proszę o kare 3 godzin i usunięcie aktywnego bana bo to nie jest moja wina ze wbiło mi na server gram zbyt długo na tym servie żeby sie wpierdolić na takiego bana i  dodam ze nie mam zmiennego ip czekam na werdykt administracji . A widzac ze jest admin nie wbiłbym na serva jak bym mial bana pokazanego w consoli i powinno mnie wywalic to jest jakis bład servera nie mój a ze mnie wlogowalo do gry to grałem a chciałem tylko zobaczyć ile mam jeszcze bana bo nie wiedziałem  to było nie umyślne i nie specjalnie ajak bym mial zmienne ip to bym sie nie prosil na forum tylko gralbym na innym nicku

Edited by mateu
  • Ha ha 3
  • Drako changed the title to [SKARGA] - Scheeroy
  • Support CS 1.6 COD MOD 201

Skarge odrzucam.

Zastanawiam się, po co rzucać na kogoś skargę za to, że się dostało Bana.
Oczywiście po części rozumiem frustracje, że ktoś się może wkurwić jak np serio nic nie zrobił i dostał rykoszeta np na dzień i minęło parę godzin i czeka się na odwołanie czy coś.

Tutaj ewidentnie dostałeś bana na 3h, zostało Ci  50% tego czasu, zmieniłeś SID (a sid sam się magicznie nie zmienia) no to wszedłeś nie wiem czy czytałeś Bans'a, ale tam jest napisane TYP BANA : Steam ID więc Twoje tłumaczenia ze "nie mam zmiennego ip" są bez sensu a
z resztą sam napisałeś
" ale ja wszedlem zoabczyc ile mam bana i wszedłem na server to nie moja wina ze wbilo i chwile gralem "

Ale jak to, że wbiłeś aby zobaczyć ile masz do końca bana i sobie grałeś, [ALE] to nie twoja wina?   To czyja? Duchy wchodzą na serwer pograć? Jak nie ma Cię przy komputerze?

CQVB4kB.png

• Support CS 1.6 COD MOD 201

skargaodrzu.png

CQVB4kB.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Zapoznaj się z polityką prywatności forum Privacy Policy oraz regulaminem forum Guidelines