Jump to content
Odbierz DARMOWEGO VIP'A !! ×
Event Play Off NBA - Typuj i zgarnij świetne nagrody!! ×
ZAPROPONUJ SWOJE RS'Y NA SERWER DD2/AIM+AWP! ×
Pomóż w zakupie reklamy serwera DD2 ×
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!

GŁOSOWANIE NA SERWERY

Za każdy oddany głos otrzymasz +1 do reputacji!

ODBIERZ DARMOWEGO VIP'A

Odbierz darmowego vipa na serwer ONLY MIRAGE #1 (cs2)

USŁUGI SIECIOWE

Kup unikatową rangę premium!

KONKURSY

Weź udział w konkursach z super nagrodami!

KUP VIP'A NA SERWER

Zakup usługę na ulubiony serwer!

[PROPOZYCJA] - Dodanie punktu lub dwóch w regulaminie

PaulinaP

Recommended Posts

1. Twój nick: Paulina
2. Co chcesz zmienić: zaktualizować regulamin, dodać punkt o zakazie dyskryminacji ze względu na pleć, wiarę, orientację, etc, a także dodać punkt o szacunku do kobiet obecnych na serwerze 
3. Dlaczego chcesz to zmienić: chcę to zrobić ze względu na szowinizm panujący na serwerze, dyskryminację ze względu na płeć, wyzwiska padające w moim kierunku, brak reakcji na opisane sytuacje ze strony obsługi. 
4. Link do pluginu (opcjonalnie):

• Super 2
  • Ha ha 3
  • Przykro mi 1

Jakoś jak chłopaki się obrażają to wszystko jest dobrze bo raczej każdy wie że to na żarty i trzeba mieć do siebie dystans. Ty jesteś jakaś inna i nic Ci nie można napisać? 

Nie widzę sensu ani powodu dla którego ktoś miałby zmieniać regulamin dla jednej osoby.

/// No a umiesz czytać z zrozumieniem? Wielokrotnie ci pisałem, że to nie są moje słowa, poza tym nie porównuj się do mojej rodziny bo rodzina a jakaś randomowa laska to różnica.

BTW. "Pisałeś też do chłopaków, że są c*ujami i blokują slota koledze, czy za punkt honoru postawiłeś sobie pocisnąć kobiecie?"-  Tak pisałem i inni tez pisali więc nie myśl sobie, że jestes wyjątkowa.

Edited by szybkigrzesiu
  • Dzięki 1

tumblr_m8v8coLbny1r7glvxo1_500.gif

Sluchaj, nie wiem czy rozumiesz o co mi chodzi. Wyzwiska w żartach , wasza sprawa, mam dystans. Ale nazywanie kogoś „zmywarą” albo pisanie, że mam iść do garów to zwykly szowinizm. Jeśli wciąż nie rozumiesz, idź powiedz mamie, siostrze czy kogo tam masz, że jest zmywarą i zobacz czy zacznie się śmiać. To nie dotyczy tylko tej jednej sytuacji, niejednokrotnie ktoś wchodził i pisal, że jestem „szmatą” lub „dziwką” czy to jest wedlug Ciebie śmieszne? Czy w stosunku do was mężczyzn na serwerze ktoś używa takich zwrotów? Żartować to ja mogę z chlopakami ktorych znam na serwerze i wtedy mam do tego dystans a nie Ty przychodzisz nigdy z Tobą slowa nie zamieniłam i wyjeżdżasz z tekstem, że jestem zmywarą i blokuje slota Twojemu koledze. Pisałeś też do chłopaków, że są c*ujami i blokują slota koledze, czy za punkt honoru postawiłeś sobie pocisnąć kobiecie? 

• Ha ha 1

jestem za,  ale dla mnie po prostu nazywanie bez powodu kogoś szmatą/dzi*ką i inne drażnienie powinno być uznane za prowokację/obrazę i tyle

• Lubię to! 1

Odklejka ze strony koleżanki wyżej, ale przy okazji apeluje o dodanie podpunktu do regulaminu o szacunku do mężczyzn obecnych na serwerze.

@ dzido Co ma to do sprawy, że ktoś napisał o slota? Obraził ją tym w jakikolwiek sposób? Wydaje mi się, że każdy powinien być tak samo traktowany, nie patrząc na płeć, czy inne, a jak ktoś Cię wyzywa od „szmat” to administracja powinna reagować.
Wracając do propozycji to jest bez sensu.

Edited by 1312;^
  • Dzięki 1

Wczoraj byłem świadkiem jak ktoś pisał do Pauliny, że ma wyjść bo slota zajmuje ArianIe Grandzie xd. Co to znaczy ma wyjść, bo komuś slota zajmuje? Każdy ma prawo do grania na serwerze. Poza tym można sprawdzić logi/demka.

• Lubię to! 1
  • Sponsor
SPONSOR

Jestem na NIE. Moim zdaniem nie ma potrzeby zmieniać regulaminu na rzecz "kobiet" z racji tego, że w regulaminie widnieją już takie punkty jak:

"30. Całkowity zakaz obrażania drugiej osoby, wyśmiewania się z niej, także z powodu trudnej sytuacji życiowej/problemów życiowych. Każdy człowiek ma jakieś problemy i warto je uszanować. Nikt nie jest idealny. [Kick / Ban 5 minut - 1 dzień] 

31. Całkowity zakaz poruszania tematów odnoszących się do uczuć religijnych, na serwerze powinna panować tolerancja wobec każdej wiary i wyznań. [Kick / Ban 5 minut - 1 dzień] "

Jest napisane ogólnie a to wystarczy. To nie metin, tu nikt Ci w dupę nie będzie wchodził tylko dlatego, że masz psioche. Pozdrawiam i miłego wieczoru życzę.

• Super 1
  • Dzięki 1
  • Wow! 1
  • Użytkownik

1. Na serwerze obowiązuje kultura wobec każdego gracza, przekleństwa mogą być używane lecz z umiarem (czat głosowy i słowny). [Kick / Ban 5 min - na zawsze]

30. Całkowity zakaz obrażania drugiej osoby, wyśmiewania się z niej, także z powodu trudnej sytuacji życiowej/problemów życiowych. Każdy człowiek ma jakieś problemy i warto je uszanować. Nikt nie jest idealny. [Kick / Ban 5 minut - 1 dzień] 

Dosłownie pierwszy punkt w regulaminie mówi o kulturze wobec każdego gracza. Po co dodawać nowy podpunkt na rzecz kobiet? Są jakieś specjalne? Skoro nikt z adminów nie reaguje, to pisz skargi na forum i tyle.

• Lubię to! 3

image.png.99ec0a80bfee576449bc27cddd31c6e3.png

:poggies:

Cóż panowie, wujas po części ma rację, nie ma co zmieniać regulaminu na rzecz jednej osoby. Ja na tą chwilę przyznaję, że reakcja mogla być przesadzona, aczkolwiek jeśli istnieje punkt regulaminu o kulturze wobec każdego gracza to warto respektować tą zasadę, czy ze względu na mnie czy innych graczy odmiennej płci. Każdy z nas wchodzi pograć, zatem grajmy zamiast obrażać innych. Odnośnie tego co napisał Pan 1312;> jak dla mnie może być milion podpunktów o szacunku do mężczyzn na serwerze, bo ja nikogo nie obrażam, a jeśli ktoś to robi to niech ponosi konsekwencje. Tak jak wyżej napisal, każdy powinien być równo traktowany, a wracając do Twojej wypowiedzi wujas, nie wymagam specjalnego traktowania bo „mam psioche” tak jak napisałeś, tylko szacunku, co jest zawarte w regulaminie. Także podsumowując temat może i moja reakcja byla impulsywna, przyznaje. Ale czy to kobieta czy mężczyzna na serwerze, jak ktoś kogoś obraża to chyba trzeba reagować jako osoby „pilnujące porządku” na serwerze. Dla mnie temat jest skończony, nie mam żadnych pretensji do tego Pana Grzesia i do osoby grającej pod nickiem Ariana Grande i mam nadzieje, że oni do mnie też nie. Chcę tylko w spokoju grać bez przytyków w swoim kierunku i to wszystko. 

Edited by PaulinaP
  • Super 1

Są punkty w regulaminie i każdy jest równy.

Wiadomo, to jest gra i jeden do drugiego powie chuj ci w dupę i zareaguje śmiechem a innego to nie bawi, czasem to najlepiej wgl się nie odzywać do kogoś, pisać jak się tej osoby nie zna, a nawet jak się z nią chwile gadało to i tak ktoś się potrafi odkleić.

A jeśli chodzi o jakieś wyzwiska na say to zrób screena, napisz skarge/wyślij do Adminów na Steam/Forum i na pewno będzie to sprawdzane i odpowiednio karane.
Jeśli jest to "słowne" to nagraj demo, zgłoś od razu , raczej na 1 słowie nigdy się nie kończy.

Tez nie lubię jak ktoś sobie gra i mi gada "cwelu jebany" bo mu gierka nie idzie, ale no cóż.  Zamykam.

• Lubię to! 1

CQVB4kB.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Zapoznaj się z polityką prywatności forum Privacy Policy oraz regulaminem forum Guidelines