Jump to content
Odbierz DARMOWEGO VIP'A !! ×
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!

GŁOSOWANIE NA SERWERY

Za każdy oddany głos otrzymasz +1 do reputacji!

ODBIERZ DARMOWEGO VIP'A

Odbierz darmowego vipa na serwer ONLY MIRAGE #1 (cs2)

USŁUGI SIECIOWE

Kup unikatową rangę premium!

KONKURSY

Weź udział w konkursach z super nagrodami!

KUP VIP'A NA SERWER

Zakup usługę na ulubiony serwer!

[PROPOZYCJA] - MEDYK

ajmax123

Recommended Posts

• Użytkownik

1. Twój nick: ajmax123
2. Co chcesz zmienić: Lekko wizualnie zmienić podnoszenie, gdy klikasz E na ciele to wyskakuje na dole ekranu że podnosisz xyz, a moim pomysłem dodanie odpowiedniego kolorku czerwonego i niebieskiego w zależności od drużyny ct lub tt
3. Dlaczego chcesz to zmienić: zamiast marnować podnoszenie na bezczeszczenie to wiadomo by od razu było bez sprawdzania i szukania w tabeli nicku kogo aktualnie podnosimy czy swojego czy wroga.
4. Link do pluginu (opcjonalnie):

• Support CS 1.6 COD MOD 201

Medyk ma TARGET "player" , nie ma sensu podświetlać typa co leży na glebie, przecież widzisz czy to TT czy CT, na wojnie człowieka ujebanego w błocie i we krwi raczej jak reanimują, to nie patrzą i nie analizują nieśmiertelników przed reanimacja.

Tak samo to tyczy się min, ze "skakamy po nich" no normalne zeby taka mina zadzialala to musi wystawać zeby na nia wdepnąć. 

CQVB4kB.png

• Użytkownik

Tak rozumiem, ale wystarczy cokolwiek by wiedzieć czy podnosisz swojego czy wroga, kolorek na chatcie 

No nie wiem czy grajac medykiem chciałbym widzieć swiecące się ciała lub co chwile jakiś komunikat ze tu lezy twoj ziomek czy podczas podnoszenia ktore trwa bardzo krotko troche bez sensu.

• Lubię to! 1

CQVB4kB.png

• Użytkownik

Nie rozumiesz, ożywiając w lewym dolnym rogu pojawia się informacja reanimacja : XYZ mi chodzi o zwykły kolor odpowiadający drużynie, w załączniku jest jak to wygląda

327037079_512051607770955_2597119475050823924_n.jpg

• Użytkownik

jest podany nick osoby, ktora reanimujesz (wiec widac w tabeli kto ct a kto tt  ) + wiadomo, ze zwloki, ktore leza maja skin danej druzyny (ct/tt)  wiec chyba wiadomo kogo reanimujemy. Oczywiscie ktos moze miec perka i wyglada jak nasz sojusznik ale tylko z tego powodu robic takie cos to troche niebardzo konieczne wedlug mnie oczywiscie, kazdy ma swoje zdanie  

6 minut temu, affum napisał:

jest podany nick osoby, ktora reanimujesz (wiec widac w tabeli kto ct a kto tt  ) + wiadomo, ze zwloki, ktore leza maja skin danej druzyny (ct/tt)  wiec chyba wiadomo kogo reanimujemy. Oczywiscie ktos moze miec perka i wyglada jak nasz sojusznik ale tylko z tego powodu robic takie cos to troche niebardzo konieczne wedlug mnie oczywiscie, kazdy ma swoje zdanie  

jeszcze zeby perkow bylo tyle ze 3/4 by latalo w innym stroju xD  Bez sensu propozycja.

Jest napisane kogo reanimujesz (masz go w tabeli) / Widzisz jak ginie po prawej w rogu / w 95% widzisz skina ze to ten ziombel twojej druzyny lub przeciwniej.

• Lubię to! 1

CQVB4kB.png

propodrz.png

CQVB4kB.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Zapoznaj się z polityką prywatności forum Privacy Policy oraz regulaminem forum Guidelines