Jump to content
Odbierz DARMOWEGO VIP'A !! ×
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!

GŁOSOWANIE NA SERWERY

Za każdy oddany głos otrzymasz +1 do reputacji!

ODBIERZ DARMOWEGO VIP'A

Odbierz darmowego vipa na serwer ONLY MIRAGE #1 (cs2)

USŁUGI SIECIOWE

Kup unikatową rangę premium!

KONKURSY

Weź udział w konkursach z super nagrodami!

KUP VIP'A NA SERWER

Zakup usługę na ulubiony serwer!

[SKARGA] - Chester.?

Bylek

Recommended Posts

• Użytkownik

1. Twój nick: Bylek
2. Nick oskarżonego: Chester.?
3. IP/SID oskarżonego:  UWAGA! przeczytać temat do końca, gdyż nie mam pewności czy ten SID zgadza się z oskarżonym graczem. 

STEAM_0:1:566482073

4. Data i czas zdarzenia: 2023-02-19 02:12 AM
5. Powód skargi: Bugowanie perku Bomba Atomowa
6. Opis sytuacji: Gracz celowo przeszedł do drużyny obserwatorów w celu zabicia graczy z drużyny CT i TT (zabił obydwie drużyny) tym samym z premedytacją bugując bombę, kiedy nie ma żadnego Admina. Następnie wrócił ze spekta do TT, dzięki czemu jestem pewny, że zbugował perka będąc tego w pełni świadomym.
7. Dowody (SSy/Demko/):

http://805741.hltv2.pukawka.pl/hltv-2302190209-cs_office-1676768940-1676770080.zip

Timer: od 3 minuty demka.

#offtopic aczkolwiek fajna ciekawostka

Poszukując SID oskarżonego zauważyłem, że według gametrackera na serwerze grało dwóch chesterów. "CHESTER" oraz "Chester.?". Znalazłem, że dwóch różnych użytkowników posługujących się nickami CHESTER oraz Chester.? korzystają z tego samego SID, a dowody wrzucam poniżej.

Nie ma go teraz na serwerze więc nie mam możliwości sprawdzenia statusu w konsoli aby to zweryfikować, aczkolwiek robiąc krótki research natknąłem się najprawdopodobniej na multi konto forum gracza chester, który na tych dwóch kontach posługuje się tym samym SID, dzięki czemu jestem prawie pewny, że to właśnie on.

1.4 Każdy użytkownik może posiadać maksymalnie 1 konto, w przeciwnym razie wszystkie zostaną permanentnie zablokowane. - chyba, że kilku użytkowników korzysta z tego samego adresu IP, wtedy zwracam honor :)

#edit - chester wbił na serwer i tak jak mówiłem jest to ten sam SID - # 4 "Chester.?" 941 STEAM_0:1:566482073   0 00:20   31    4

Edited by Bylek
  • Lubię to! 1
  • Support CS 1.6 COD MOD 201

No, na to wygląda.

Regulamin to regulamin.

CQVB4kB.png

• Support CS 1.6 COD MOD 201

skargaprzy.png

CQVB4kB.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Zapoznaj się z polityką prywatności forum Privacy Policy oraz regulaminem forum Guidelines