Jump to content
Odbierz DARMOWEGO VIP'A !! ×
Event Play Off NBA - Typuj i zgarnij świetne nagrody!! ×
ZAPROPONUJ SWOJE RS'Y NA SERWER DD2/AIM+AWP! ×
Pomóż w zakupie reklamy serwera DD2 ×
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!

GŁOSOWANIE NA SERWERY

Za każdy oddany głos otrzymasz +1 do reputacji!

ODBIERZ DARMOWEGO VIP'A

Odbierz darmowego vipa na serwer ONLY MIRAGE #1 (cs2)

USŁUGI SIECIOWE

Kup unikatową rangę premium!

KONKURSY

Weź udział w konkursach z super nagrodami!

KUP VIP'A NA SERWER

Zakup usługę na ulubiony serwer!

[PROPOZYCJA] - sprostowanie zasad dot. urlopu adminów w regulaminie administratora COD 201

666marcin666

Recommended Posts

Edit: Moi drodzy, opisanie sytuacji z adminem Patykiem to tylko przykład i nie mam zamiaru mu tym zaszkodzić, przestańcie mi to w końcu zarzucać! Polowa z komentujących nie odnosi się do tematu, czyli do tego, czy popieracie opisanie urlopów w regulaminie w JAKIKOLWIEK sposób!! Jakbym chciał mu tym zaszkodzić, napisałbym na niego skargę. Przecież podkreśliłem to w punkcie 3. Nie wiem ile razu muszę to tłumaczyć...  Proszę odnosić się do tematu w odpowiedziach

1. Twój nick: 666marcin666
2. Co chcesz zmienić: dodać punkty regulaminu dot. urlopu adminowskiego, które sprostują sytuację i obowiązki/prawa admina na urlopie. (PRZYKŁAD: admin podczas urlopu nie może wykonywać swoich funkcji administratorskich)
3. Dlaczego chcesz to zmienić:  Jak pewnie wszyscy wiedzą, admin COD Patyk97 jest aktualnie na urlopie (nie mam nic do tego, ani do samego Patyka. Nie piszę tej propozycji żeby mu zaszkodzić ani nic, tylko sprostować bałagan organizacyjny na serwie).
Mimo urlopu, czasami wchodzi na serwer wykonując swoje obowiązki w jego czasie (odnosniki do tylko 3 wybranych banów z amx podczas urlopu:  ban 1  ban2 ban3 ). Dziś, jeden z graczy napisał na niego skargę (link). Patyk w odpowiedzi wypunktował gracza, cytuję fragment tego pierwszego : "1. Pan Patyk ma URLOP(wypoczynek,wakacje-znane chyba pojecie)".  Z jednej strony administrator na urlopie nadal spełnia swoje funkcje, z drugiej, podczas skargi broni się, że ma urlop, więc nie musi się wywiązywać z obowiązków administratora, co wprowadza straszny bałagan. (bo regulamin administratora COD 201 rzeczywiście nic o urlopach nie mówi!).

4. link do pluginu

Pozdrawiam 666marcin666 
@ wieprzoo  tak, nie napiszę właśnie do tej osoby, skoro ma urlop. Po to właśnie go wzięła, ale nie chodzi mi nawet tylko o to. Załóżmy, że gdyby dzisiejsza skarga była słuszna, zostałaby odrzucona, bo admin jednak ma urlop? W końcu administrator się tak tłumaczył, nonsens. 

@ Patyk97  to nie kolejna propozycja "skarga" na ciebie. Proszę, przestań ciągle robić z siebie ofiarę, napisałem przecież że nie mam nic do twojego urlopu. Po prostu, nawet, jeśli ma być OK tak, jak robisz teraz to niech będzie, tylko niech wpiszą to do regulaminu, żeby nie był taki galimatias. Chodzi mi o to, żeby było wszystko po prostu JASNE dla adminów i graczy. Nie bierz do siebie wszystkiego tak bardzo personalnie, twój przykład tu jest tylko dlatego wzięty, żeby opisać problem. Tylko tyle, serio.  To, co miałem ci za złe, napisałem do Shotera i tyle, sprawa zamknięta. Nie mam ochoty żywić do ciebie dalej żadnej urazy i niepotrzebne mi to. 

Edited by 666marcin666
odpowiedź do wieprza i patyka, sprostowanie
  • Lubię to! 1
  • Super 1
  • Dzięki 1
  • Ha ha 1

Wszystko pięknie fajnie ale dajmy na to nie będzie żadnego admina ale na steam lub forum aktywny będzie admin, który ma urlop i co ? Nie napiszesz do niego bo ma urlop ? XD

To nie tak działa urlop , zawsze ktoś może być mniej dostępny lecz będzie miał jednak jeden luźniejszy dzień i wbije na serwer większość graczy będzie wiedzieć że to admin i mu zgłoszą na u@ ale on ma gdzieś  bo ma urlop ? XD

Jak dla mnie logicznie myśląc urlop to obszerne słowo ,które można sobie tłumaczyć na wiele sposobów ale jak dla mnie powinno zostać jak jest .

@ 666marcin666    tyle że czytając powód tej skargi to ja już wiedziałem ,że zostanie odrzucona a dlaczego ? Nie ma nigdzie napisane, że admin ma wejść na spect ,a poza tym wiem, jaka osoba to była podejrzewana, więc też z buta bym napisał, że gracz czysty. Swoją drogą nie tłumaczył się , że ma urlop to nie zbanuje , tylko że na owym się znajduje i poświęca trochę mniej czasu na serwer.

Edited by wieprzoo
  • Lubię to! 1
  • Tak sobie 1
  • Kuro no Kenshi

Powiem tak, spoko urlop nie ma problemu. Czasami można podczas urlopu wejść i pograć. Aczkolwiek, gdy jest pisana skarga w momencie, gdzie byłeś na serwerze i grałeś, to używanie argumentu mam urlop jest trochę nie na miejscu xd. 

Jak dany admin jest na urlopie i wejdzie pograć oraz przy okazji zbanuje osoby łamiące regulamin to, gdy pojawia się skarga nie powinien się zasłaniać tym, że ma wolne od obowiązków administratora, skoro czynności administratorskie wykonywał.

Ale to tylko moja własna opinia 😶🌫️

• Lubię to! 3

If the world wants to kill me, I'll kill the world.

92340969eb00c675228ca4afb83fead2240ed3e3_hq.gif.4e6ae113b1977a1cd3944450ec33aae3.gif

• VIP
VIP

Wiec kolejna propozycja-skarga na mnie okey wytlumacze wam zeby nie bylo nagonki nastepnej.

1. Pan Patyk ma URLOP(wypoczynek,wakacje-znane chyba pojecie)-tak napisalem w skardze co sie odwolalem poprostu nie mam tyle czasu co niedawno (mozna zobaczyc to na GT wzgledem wczesniejszej obecnosci a obecnosci od przyznania urlopu).

2. Zeby sprawdzic GRACZA NIE TRZEBA BYC NA SPEC(nawet przez komende mozna sprawdzac czy nawet grajac tez jest taka mozliwosc)
nawet pobralem wczesniejsze demka zeby sprawdzic GRACZA bo moze jak wszedlem to wylaczyl..Jak dla mnie Gracz czysty moge podac nick gracza
Dla Shotera sprawdzi czy tak jest czy nie czy dla pozostalej Administracji.

2.1 Wyjasnienie punktu 2... Co tez sie odwolalem ze skargi: Gracz Czuss napisal do mnie na U@ zebym sprawdzil gracza zrobilem to mimo ze mam urlop
bylem na serwerze sprawdzilem odpisalem Graczowi i tyle ZAREAGOWALEM nie OLALEM GRACZ TAK SAMO JAK ZGLOSZENIA.

Wiec jak sie wypowiada Ktos WZGLEDEM propozycji czy cos polecam opisac to dobrze zeby kazdy zrozumial bo teraz jest wyciaganie takiej KROPKI nad I.

Tak mam URLOP bedac na serwerze TAK NIE OLALEM GRACZA Z U@ ZAREAGOWALEM DZIEKUJE ZA WYPOWIEDZ.  Wiec mysle ze taki zly nie jestem XD 

@ EnergyDrink^  czesc twojej wypowiedzi mi sie podoba czesci nie rozumiem przeczytaj skarge i punkt nr 2. Mimo ze mam urlop czyli gram wchodze i wgl ale tez zareagowalem czyli nie napisalem mam URLOP i nie pomoge czy cos rozumiesz ? zareagowalem na u@ odpisalem i wgl.. nwm jak juz wam to wytlumaczyc chcecie mozemy sie spotkac i porozmawiac moze latwiej to jakos obie strony przyjma i jakos to sie latwiej wyklaruje zeby to bylo z sensem

@ Chester  wyciagnij wnioski z wlasnej Gry,Wlasnego Bansa(z kilku nickow i wgl) i TS3 dopiero wypowiedz sie na moj temat TAK naprawde jak juz chcesz cos pisac w moja strone zachowania i oceniania czegokolwiek bo sam nie jestes Idealem jak kazdy. A skladajac podanie na admina chyba regulaminu trzeba przestrzegac ? ? ? Dziekuje.

Edited by Patyk97
  • Fuu 2
  • WTF 1

𝖂 𝖟̇𝖞𝖈𝖎𝖚 𝖕𝖎𝖊̨𝖐𝖓𝖊 𝖘𝖆̨ 𝖙𝖞𝖑𝖐𝖔 𝖈𝖍𝖜𝖎𝖑𝖊...

Jest troche racji , nie ma jednego admina na tym serwie , wiec jezeli biore urlop flaga admina powinna byc zdjeta na ten okres no chyba ze to jeden dzien .

Z reszta po co brac urlop jak i tak sie gra i siedzi na serwie ?

Czasami dobrze napisac na steam zeby wbil admin , ale jezeli jest na urlopie po co zawracac mu gitare ?

Jest nas duzo wiecej , sa admini ktorzy bardzo rzadko wchodza na sewer i tylko to mozna zmienic .

• Lubię to! 2

Moim zdaniem jak najbardziej jestem za +++

1. @ wieprzoo Chodzi bardziej o to, że jeżeli w takiej sytuacji admin wchodzi z urlopu na serwer zbanować kogoś czy zapanować nad porządkiem na serwerze może to zgłosić na np. grupie dla adminów , że wszedł na serwer i zrobił to i tamo, ale nie jak w tym przypadku admin Patyk97 wchodzi podczas urlopu można powiedzieć codziennie i jak coś mu nie odpowiada to banuje/kickuje/poucza a w momencie gdy jest mu zarzucone olanie jakiejś skargi to on zakrywa się urlopem.

2.Urlop powinnien być jako czas nieaktywny na serwerze albo bardzo mało aktywny, a nie admin bierze urlop bo będzie mniej grał ale i tak codziennie wykonywał swoje czynności, od tego powinna być osobna podstawa, np. napisanie opiekunowi/wlascicielowi serwera, że aktualnie ma gorszy czas i chwile musi zająć się innymi sprawami, to oni odpowiadają za administracje i to oni muszą wiedzieć co dany admin czyni na serwerze i jaką aktywnością dysponuje, my gracze możemy tylko to zauważyć i tyle.

3. @ Patyk97 zasłanianie się w tym wypadku urlopem czy tym co zawsze mówisz, że "nigdy nie było na ciebie skargi a teraz jest na ciebie nagonka" nie ma wgl sensu. Wcześniej może nie zgłaszali ciebie inni gracze bo byłeś bardziej ogarnięty, ostatnimi czasy palma ci odbiła i opierdzielałeś różne rzeczy mniej czy bardziej miłe dla graczy co zaskutkowało takim a nie innym nastawieniem na twoją osobę. Musisz przemyśleć swoje zachowanie i poprawić swoją reputacje bo jak na razie jest ona na niskim poziomie. Osobiście nie mam nic do ciebie i nawet miło się grało na początku z tobą, żartobliwie się nawzajem przedrzeźnialiśmy ale to co ostatnimi czasy wyprawiasz na serwerze to nic dobrego. Proszę cię tylko żebyś chwile pomedytował nad tym co zrobiłeś i jak to naprawić a uwierz będzie tylko lepiej :) .

• Lubię to! 1

Co ty Patyk piszesz w 10s ogarnołeś gościa ? 

Nigdy nie widziałem żebyś jakieś demo rozpisał więc o czym my mówimy. Pewnie twój kolega to od razu czysty 

TS3 mogę tu zaraz napisać co ty robisz po pijaku na ts3 ale nie będę się zniżał to twojego poziomu. A po drugie co ma ts do grania na codzie bo widzę że musi Cię to bardzo boleć skoro ciągle wspominasz o ts xDDDD

Edited by Chester
  • Super 1
  • Trzymaj się 1

Nieźle u was juz sie dzieje, siejecie jakis ferment, chłop jest na urlopie i to jego sprawa że go tak spędza, nigdzie nie ma napisane że ma odpuścić granie na serwerze i olewać go przez ten czas..

Znajduje wolną chwile wchodzi i ogarnia syf na serwerze to jest źle? 

Co wy macie na tej bani śmiesznej, że jak składacie podania na adminów liżecie dupe dla każdego admina i staracie się wtedy o głosy na tak od niego, a jak on daje przykład dobrego admina walicie na niego skarge..

• Lubię to! 1
  • Ha ha 1
  • Fuu 1
Godzinę temu, stitch napisał:

Nieźle u was juz sie dzieje, siejecie jakis ferment, chłop jest na urlopie i to jego sprawa że go tak spędza, nigdzie nie ma napisane że ma odpuścić granie na serwerze i olewać go przez ten czas..

Znajduje wolną chwile wchodzi i ogarnia syf na serwerze to jest źle? 

Co wy macie na tej bani śmiesznej, że jak składacie podania na adminów liżecie dupe dla każdego admina i staracie się wtedy o głosy na tak od niego, a jak on daje przykład dobrego admina walicie na niego skarge..

Stan dupy wylizana 

Dobra Jestem jaki jestem każdy mnie zna. Ale w stosunku do posiadania Flag mam jakieś tam doświadczenie. Urlop- jak to wygląda a więc. Urlop dla admina przysługuje tak jakby jak w pracy, czyli wypada ci cos nie bedzie cie tydzień mowisz e panowie biore urlop bo nie bedzie mnie tydzien i faktycznie ten tydzien jesteś wyłączony z rozgrywki czy też "służby Administratorskiej"  Czyli jeśli wywalasz urlop na miesiąc  a wchodzisz dzien w dzien ( po kilka godzin siedzisz ziomuś to co to za urlop) na serwer nabijasz GT oraz banujesz graczy to co w takim razie znaczy urlop? Tłumaczenie się na skarge?  za to powinieneś wylecieć z flag i pomyśleć, że mając Admina to własciciel serwera powierzył ci swoje zaufanie. 

A co do tej skargi i tłumaczenia się że jesteś administratorem na urlopie to totalne dno i żenada. i tak zachowuje się "doświadczony admin"? będąc osobą która pilnuje porządku na serwerze musisz być odpowiedzialną osobą i brać odpowiedzialność za swoje czyny. a nie coś odje**** masz urlop miesiąc i skargi ci nie dotyczą bo masz urlop? co to wgl jest xDDD koledze się ewidentnie pomyliło Albo flagi miał na FFA z botami 

Czekaj jak już tak wspominasz Patyku o tym tsie to czekaj jak to było? "banuje kazdego kto mnie wkurwi i bede najlepszym adminem na tej sieci" po czym 5 osob leci na ss'y xdd banowanie każdego kto coś zrobi bez upomnień zeby robić norme banów bo " mam Wyjebane i tak mi nic nie zrobią"  a  i jeszcze sprawdzanie jaki admin ile banów rozdał i mowisz ze bedziesz najlepszy xddd dobra duzo tego było nie chce mi się tego pisać nawet. 

A więc moim skromnym zdaniem chłopakowi sie odkleiło i pomylił odwage z odważnikiem. do sedna xd wypierdzielone ego top w chuy myśli ze jest bogiem bo ma flagi A nawet nie potrafi rozpisać typeczka sprawdza ludzi (30sekund) mowi ze czysty ziomek nie wie jak działają bypassy pewnie nawet nie wie co to jest. zapytasz go co to fov. nie ma pojecia  a wiec admin z przypadku? czy kolesiostwo ;p  milego wieczorku miski pozdrawiam cieplutko

Co do aktywności admina na urlopie, jeśli wchodzi na serwer i banuje gdy trwa urlop to tylko go sobie marnuje ale to jego sprawa. Ilość urlopów jest ograniczona i nie dostanie go co chwile. Jeśli administrator wbije na serwer i zobaczy że ktoś łamie regulamin to ma nie reagować?

Przykład: admin chce wbić na steam zobaczyć co się dzieje, przy okazji wejdzie na serwer bo dostał wiadomość że jakiś gracz łamie regulamin lub zachowuje się nie kulturalnie (co jest u was teraz to częste i ostrzegam że od dzisiaj będą się sypać bany ode mnie za wasz brak kultury)

Propozycje odrzucam, zamykam.

• Lubię to! 2
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Zapoznaj się z polityką prywatności forum Privacy Policy oraz regulaminem forum Guidelines