Jump to content
Odbierz DARMOWEGO VIP'A !! ×
Event Play Off NBA - Typuj i zgarnij świetne nagrody!! ×
ZAPROPONUJ SWOJE RS'Y NA SERWER DD2/AIM+AWP! ×
Pomóż w zakupie reklamy serwera DD2 ×
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!

GŁOSOWANIE NA SERWERY

Za każdy oddany głos otrzymasz +1 do reputacji!

ODBIERZ DARMOWEGO VIP'A

Odbierz darmowego vipa na serwer ONLY MIRAGE #1 (cs2)

USŁUGI SIECIOWE

Kup unikatową rangę premium!

KONKURSY

Weź udział w konkursach z super nagrodami!

KUP VIP'A NA SERWER

Zakup usługę na ulubiony serwer!

[PROPOZYCJA] -Zmiana taryfikatora banów

EnergyDrink^

Recommended Posts

1. Twój nick: EnergyDrink^
2. Co chcesz zmienić: Taryfikator banów
3. Dlaczego chcesz to zmienić: Aktualnie na serwerze gra coraz mniej graczy. Popatrzcie sobie na długości banów. Co to ma na celu i dlaczego bany trwają albo 1h/3h/dzien a potem to juz tylko permy dajecie. Moim zdaniem taryfikator banów powinien być bardziej rozpisany. Pomyślcie tylko co to za sens, że gościu dostaje perm bana za to, że zrobił misje z kolegą bo nie dawał rady jej zrobić przez dłuższy czas, rozumiem że jest to niedopuszczalne ale na prawde możecie takiej osobie zresetować lvl i nadać bana na chociażby miesiąc i zobaczycie zmiany. Taka osoba której został nadany perm za nabijanie misji dwukrotne( tak wiem ze pierw jest reset a potem dopiero dajecie perma czyli takie ala ostrzeżenie) albo wbije na zmiennym i dostanie perma za aktywnego albo nie wejdzie już wcale. Społeczność cs 1.6 nie powiększa się z latami a bardziej upada więc przytrzymajcie tych ludzi na serwerze a nie dajecie permy na lewo i prawo. Gram u was od grudnia 2k22 więc nie wiem czy macie coś takiego jak "reset banów", że po jakimś tam czasie wszystkie bany zachodzą w niepamięć ale pomyślcie nad tym bo smutne jest to jak wiele ludzi odeszło z permem przez byle gówno. 
4. Link do pluginu (opcjonalnie):

Ps. Jak dajecie bany osobie za np. miny już któryś raz to nie dawajcie cały czas na ten sam okres (5min albo 30min) tylko zwiększajcie to z chwilą następnego powtórzenia się sytuacji to nie będzie z takimi osobami problemu. 

A apropo tego resetu bansa to wiem, że znowu przyjdą odjebusy ale po to jest administracja, że na nowo ich wyczyści. A nóż widelec ktoś się nawróci i będzie grał już czysto? Pomyślcie nad tym bo serwer upadnie.

@ -slajdeN Naucz sie czytać ze zrozumieniem nie napisalem ze chodzi mi tylko o banowanie "za nabijanie misji" tylko cały taryfikator, nie umiesz czytać to sie nie wypowiadaj bo twoje zdanie jest nadaremne ...

@ Patyk97  Nie pisze nic o regulaminie, chodzi mi o taryfikator banów, ty też nie umiesz czytać ze zrozumieniem? Przestańcie pisać rzeczy totalnie nie związane z tematem, nie obchodzi mnie jakis lufa czy inni gracze, mowie o taryfikatorze przez którego serwer źle funkcjonuje ...

Edited by EnergyDrink^
  • Lubię to! 2
  • Super 2
  • Fuu 2

Kiedyś reset bansa był co każdy reset lvl, ale to chyba półtora roku temu.
Dla mnie taryfikator banów jest wręcz za słaby, za "recydywę" np min na pochylni po tygodniu gracze dostają 5 minut. Raczej to jest właśnie po to, żeby zatrzymać graczy. 
Odnośnie robienia misji uważam że jest dobrze jak jest i powinien być perm za to.

• Super 1
Cytat

Aktualnie na serwerze gra coraz mniej graczy. Popatrzcie sobie na długości banów.

Cytat

Pomyślcie tylko co to za sens, że gościu dostaje perm bana za to, że zrobił misje z kolegą bo nie dawał rady jej zrobić przez dłuższy czas, rozumiem że jest to niedopuszczalne ale na prawde możecie takiej osobie nadać bana na chociażby tydzien i zobaczycie zmiany.

Z ciekawości przejrzałem aż bansa. Na cztery pierwsze strony, znalazłem tylko jednego gościa z permem za nabijanie misji. Wysnułeś wniosek, że na serwerze gra coraz mniej graczy na podstawie tego, że administracja zdecydowała zbanować jednego cwaniaczka?
Czym spowodowane są spadki gracz. Wiadomo, każdy właściciel chciałby kręcić 32/32, ale na codmodzie spadek bądź wzrost graczy uzależniony jest w głównej mierze od stanu edycji. Aktualna edycja dobija 2 miesiące, mimo to serwer w peaku wciąż potrafi być pełny.
image.png.93da7f85f23a7653ef02ce28bd03ed16.png

Cytat

przytrzymajcie tych ludzi na serwerze a nie dajecie permy na lewo i prawo

Twoja propozycja jest na tyle absurdalna, że jako poparcie swojej tezy przedstawiasz rzeczy, które są po prostu nie na miejscu. Ktoś czituje? Wylatuje. Ktoś wchodzi na serwer zmieniając SID/IP podczas trwającej blokady? Wylatuje. Ktoś narusza regulamin w stopniu znacznym przez wchodzenie innym graczom na nicki, utrudniając tym samym życie graczom grającym fair? Wylatuje. Nie widzę tu nawet jakiegoś większego pola do ustępstw. Jak to miałoby wyglądać według ciebie? Walerku, w tym miesiącu to już twoja 30 ostatnia szansa, nie zmarnuj tego. Ludzie, którzy przychodzą na serwer się palić mają w dupie ciebie, oraz całą społeczność, a ty się o nich martwisz.

Ostatnia rzecz czyli reset bansa. Ostatnio był dosyć niekontrolowany i uwierz, że przyniósł więcej szkód niż pożytku. Resety zawsze są jak spluniecie w twarz. Niekiedy godzinami latasz za gościem, żeby znaleźć sensowne dowody, tylko po to, żeby za chwilę twoja praca poszła na marne. Niezła motywacja dla nowych adminów. Tutaj w grę wchodzi jeszcze jedna istotna kwestia. Serwer dd2 może pozwolić sobie na resety bansów, bo połowa banów (nie liczyłem, tak sobie strzelam) nałożona jest przez pluginy. Na codmodzie takich pluginów nie ma, admini sami muszą wyłapywać tych najgłupszych, którzy potrafią się kręcić jak pojebani, żeby za chwilę znów to robić. A takich graczy jest setki, uwierz.

Cytat

Dla mnie taryfikator banów jest wręcz za słaby, za "recydywę" np min na pochylni po tygodniu gracze dostają 5 minut.

Tutaj pełna zgoda z Marcinem, może po tygodniowym urlopie od serwera do niektórych by w końcu dotarło, że nie są w zoo.
image.png.4a19fafad139a4a3305335f7cbba6e9b.png  

• Super 3
  • Ha ha 2

głowa do góry chłopie,
będę zakładał ci pętle

:NotLikeDuck:

44 minuty temu, -slajdeN napisał:

Z ciekawości przejrzałem aż bansa. Na cztery pierwsze strony, znalazłem tylko jednego gościa z permem za nabijanie misji. Wysnułeś wniosek, że na serwerze gra coraz mniej graczy na podstawie tego, że administracja zdecydowała zbanować jednego cwaniaczka?
Czym spowodowane są spadki gracz. Wiadomo, każdy właściciel chciałby kręcić 32/32, ale na codmodzie spadek bądź wzrost graczy uzależniony jest w głównej mierze od stanu edycji. Aktualna edycja dobija 2 miesiące, mimo to serwer w peaku wciąż potrafi być pełny.
image.png.93da7f85f23a7653ef02ce28bd03ed16.png

Twoja propozycja jest na tyle absurdalna, że jako poparcie swojej tezy przedstawiasz rzeczy, które są po prostu nie na miejscu. Ktoś czituje? Wylatuje. Ktoś wchodzi na serwer zmieniając SID/IP podczas trwającej blokady? Wylatuje. Ktoś narusza regulamin w stopniu znacznym przez wchodzenie innym graczom na nicki, utrudniając tym samym życie graczom grającym fair? Wylatuje. Nie widzę tu nawet jakiegoś większego pola do ustępstw. Jak to miałoby wyglądać według ciebie? Walerku, w tym miesiącu to już twoja 30 ostatnia szansa, nie zmarnuj tego. Ludzie, którzy przychodzą na serwer się palić mają w dupie ciebie, oraz całą społeczność, a ty się o nich martwisz.

Ostatnia rzecz czyli reset bansa. Ostatnio był dosyć niekontrolowany i uwierz, że przyniósł więcej szkód niż pożytku. Resety zawsze są jak spluniecie w twarz. Niekiedy godzinami latasz za gościem, żeby znaleźć sensowne dowody, tylko po to, żeby za chwilę twoja praca poszła na marne. Niezła motywacja dla nowych adminów. Tutaj w grę wchodzi jeszcze jedna istotna kwestia. Serwer dd2 może pozwolić sobie na resety bansów, bo połowa banów (nie liczyłem, tak sobie strzelam) nałożona jest przez pluginy. Na codmodzie takich pluginów nie ma, admini sami muszą wyłapywać tych najgłupszych, którzy potrafią się kręcić jak pojebani, żeby za chwilę znów to robić. A takich graczy jest setki, uwierz.

Tutaj pełna zgoda z Marcinem, może po tygodniowym urlopie od serwera do niektórych by w końcu dotarło, że nie są w zoo.
image.png.4a19fafad139a4a3305335f7cbba6e9b.png  

Zgadzam sie z Energym permy za inne rzeczy niz cheatowanie sa bez sensu

PS. chilluj slajden

Edited by Czupss
zle napisalem
  • Super 1
  • Fuu 1
  • VIP
VIP

Jest Regulamin trzeba go przestrzegać PROSTE 

Łamiesz regulamin jesteś karany np: na 5min banem pozniej ktos nie rozumie np: 30min ban 

Ile mozna też tłumaczyć nikt nie jest Dzieckiem i wgl (CHYBA)

Ktoś lamie regulamin przez wykorzystywanie bugów gry swiadomie i wgl + łamiac regulamin Jak gracz "nasrałem Ci do lufy" gdzie robil to swiadomie i ktos taki mialbym dostac UB po co ?.

Jak wchodzi na Nicki pozniej pilnuj takich. Reset BANSA jest bez sensu szkoda pracy Administracji jak i nerwow Graczy.

Jak dla mnie OSOBISCIE jest Okey jesli chodzi o kary w regulaminie: po szczebelku i coraz wiekszy Ban(co na Codzie u Nas na prawde nie ma jakichs duzych,tragicznych banow).

KAZDY JEST SWIADOMY CO ROBI DOBRZE A CO ZLE ---> Wchodzac na serwer akceptujesz REGULAMIN czyli jak na serwerze go łamiesz to świadomie..

• Lubię to! 1
  • Super 1
  • Wrr 1
  • Fuu 1

𝖂 𝖟̇𝖞𝖈𝖎𝖚 𝖕𝖎𝖊̨𝖐𝖓𝖊 𝖘𝖆̨ 𝖙𝖞𝖑𝖐𝖔 𝖈𝖍𝖜𝖎𝖑𝖊...

37 minut temu, Patyk97 napisał:

Jest Regulamin trzeba go przestrzegać PROSTE 

Łamiesz regulamin jesteś karany np: na 5min banem pozniej ktos nie rozumie np: 30min ban 

Ile mozna też tłumaczyć nikt nie jest Dzieckiem i wgl (CHYBA)

Ktoś lamie regulamin przez wykorzystywanie bugów gry swiadomie i wgl + łamiac regulamin Jak gracz "nasrałem Ci do lufy" gdzie robil to swiadomie i ktos taki mialbym dostac UB po co ?.

Jak wchodzi na Nicki pozniej pilnuj takich. Reset BANSA jest bez sensu szkoda pracy Administracji jak i nerwow Graczy.

Jak dla mnie OSOBISCIE jest Okey jesli chodzi o kary w regulaminie: po szczebelku i coraz wiekszy Ban(co na Codzie u Nas na prawde nie ma jakichs duzych,tragicznych banow).

KAZDY JEST SWIADOMY CO ROBI DOBRZE A CO ZLE ---> Wchodzac na serwer akceptujesz REGULAMIN czyli jak na serwerze go łamiesz to świadomie..

A ty urlopu podobno nie masz?

smutne jest to ze na urlopie grasz wiecej niz bez niego

i wgl i wgl

Edited by Czupss
  • Ha ha 1

"Każda kara może zostać przedłużona lub skrócona w zależności od sytuacji"

Jest wiele czynników, m.in : robienie czegoś celowo / przez przypadek / nadużywanie / logiczne ze nowy gracz co tu wchodzi dostanie upomnienie/5min a inny 30min , mimo i tak te bany za miny sa 5-30min srednio, no gdzine-1dzien to dostanie ktoś ze "zgłoszenia" czy typowe trollowanie  co już nie raz ktoś tak robił. 

Zgadzam się z Marcinem ze te bany za miny to i tak "za mało", ale to zależy w jakim przypadku gracz to zrobił czy robi to celowo czy nie.  W tej kwesti średnio 30min za minę to i tak kara , gracz wylaczony na 1.5 mapy i zazwyczaj nie powtarza tego błędu.
A jak powtarza CELOWO no to logiczne, że dostanie więcej, czy gdy zostanie zgłoszony na forum (tak jak to mialo miejsce np z "Tbag" co sobie trollowal) 

A na reszte to już widzę, slajden wyczerpal temat.

Dodam tylko, że tutaj bany i tak są stosunkowo "krótkie" na innych serwerach za przykładowo : kulturę wala od buta na 1h - dzien - tydzien, krótka piłka. 
> czemu sa 1h + , traci serwer graczy
> powinny być dluzej niz 30min (mimo ze takie tez sa) 
To w końcu za długie czy za krótkie...
Można by było tak wymieniać, ale po co.
:tf:

• Lubię to! 3

CQVB4kB.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Zapoznaj się z polityką prywatności forum Privacy Policy oraz regulaminem forum Guidelines