Jump to content
Odbierz DARMOWEGO VIP'A !! ×
Event Play Off NBA - Typuj i zgarnij świetne nagrody!! ×
ZAPROPONUJ SWOJE RS'Y NA SERWER DD2/AIM+AWP! ×
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!

GŁOSOWANIE NA SERWERY

Za każdy oddany głos otrzymasz +1 do reputacji!

ODBIERZ DARMOWEGO VIP'A

Odbierz darmowego vipa na serwer ONLY MIRAGE #1 (cs2)

USŁUGI SIECIOWE

Kup unikatową rangę premium!

KONKURSY

Weź udział w konkursach z super nagrodami!

KUP VIP'A NA SERWER

Zakup usługę na ulubiony serwer!

[COD 201] RESET [08.04.2023] + KONKURS

ALCMDZ

Recommended Posts

obraz.png.a556d47597f4bbd48386d6bdeb180672.png

**RESET #08.04.2023 [12:00-13:00]

Jeśli data/godzina była by inna [w co wątpię] damy znać wcześniej.

1. MIEJSCE - VIP 30 DNI
2. MIEJSCE - PREMIUM 20 DNI
3. MIEJSCE - 3000 MONET

Zasady
Napisz w odpowiedzi tematu swój nick oraz dlaczego lubisz grać na COD MOD 201 lvl

Przykład

Nick : 1337RomekAtomek
Dlaczego lubisz grać na Cod Mod 201 lvl : Ponieważ świetnie się na nim bawię !

Wyniki zostaną zaprezentowane na KOLE LOSU

Regulamin

1. Nagród nie można zmieniać, negocjować i oddawać innym osobom.

2. Podwójne odebranie nagrody, będzie skutkowało karą.

3. Czas na odebranie nagrody to 7 dni.

Edited by ALCMDZ
  • Lubię to! 5
  • Super 1
  • Dzięki 1

CQVB4kB.png

• ALCMDZ pinned and featured this topic

Nick: --->ACAB<---

Dlaczego lubisz grać na Cod Mod 201 lvl Ponieważ świetnie się na nim bawię !

• Lubię to! 1
  • Ha ha 1

sygnaturka docelowa.gif

Nick: TOP Secret ( swój prawdziwy nick podam jak wygram chociaż premkę bo mi szkoda czasu na maskowanie kart bankowych żebyście mnie po namierzyli )

Dlaczego lubisz grać na Cod Mod 201 lvl : Lubię być w centrum uwagi, przynajmniej lubiłem aż do godziny zero. Teraz muszę się kryć w cieniu i grać na 30% więc taka nagroda w konkursie dałaby mi chociaż trochę atencji.

Edited by Jewbacca
  • Trzymaj się 1
  • Ha ha 1
  • WTF 1

Nick : 1taper

Dlaczego lubisz grać na Cod Mod 201 lvl : ponieważ cod w 1.6 to trochę taki traphouse, jak się w niego weszło to przerzucenie się z powrotem na csgo jest ciężkie bo wszystko wydaje się zbyt wolne 🤷

• Lubię to! 1
  • Przykro mi 1

głowa do góry chłopie,
będę zakładał ci pętle

:NotLikeDuck:

Nick: Ebac Psy Raz Dwa Trzy

Dlaczego lubisz grac na Cod Mod 201 lvl: żaden inny serwer nigdy nie dostarczył mi tak dobrego podcastu.

• Lubię to! 1

Nick: =LEDend=

Dlaczego lubisz grać na COD Mod 201 lvl: Ponieważ rozgrywka jest szybsza niż na zwykłym serwerze i można miło spędzić czas 

• Lubię to! 1

Nick : Envi
Dlaczego lubisz grać na Cod Mod 201 lvl : Ciekawe mapy, przyjemnie sie gra, ludzie tez wporzadku.

• Lubię to! 1

Nick : dzido
Dlaczego lubisz grać na Cod Mod 201 lvl: ciekawsze rozgrywki niż na zwykłym serwerze, miła atmosfera, ciekawe mapy( oprócz ratsa, dustów, westa big itp.), mili ludzie grają.

• Super 2
  • Ha ha 1

Nick: hud_saytext

Dlaczego lubisz grać na COD Mod 201 lvl: Ogólnie to zrobiłem sobię przerwę od CODa, ale jeśli uda mi się Wygrać chociażby te 2000monet to będę w siódmym niebie i napewno wrócę tam postrzelać :haha:No i jest bardzo dobry kontakt z Shoterem miły, pomocny chłopak.

• Lubię to! 1
  • Trzymaj się 1
  • Ha ha 3
  • VIP
VIP

Nick : Patyk97
Dlaczego lubisz grać na Cod Mod 201 lvl:  Na Codzie lubie grac wzglemem ze jest ciekawa rozgrywka (nie ma nudy zawsze cos sie dzieje/duzo mozliwosci gry,klas itp). 

Edited by Patyk97
  • Lubię to! 1

𝖂 𝖟̇𝖞𝖈𝖎𝖚 𝖕𝖎𝖊̨𝖐𝖓𝖊 𝖘𝖆̨ 𝖙𝖞𝖑𝖐𝖔 𝖈𝖍𝖜𝖎𝖑𝖊...

Nick:Rusek

Dlaczego lubisz grac na Cod 201 lvl : Od dziecko ciągneło mnie do codów , ale ton cod ma coś w sobie wyjątkowego , coś co wracam do niego z wielką chcecią po chwile trwjących przerwach :Daby ten serwer wywołuje uśmiech na mojej buźce o taki o :really: ludzie są też bardzo fajni 

• Lubię to! 1

Nick : isovsky.!

Dlaczego lubisz grać na Cod Mod 201 lvl : Lubie bo od poczatku nakurwiam na modach typu pokemod , diablomod , a ze serwera dobrego z tymi oto modami nie idzie znalezc juz to Lubie grac na naszym CODZIE :DDD ,

• Lubię to! 1

foruuummmmm1111.jpg

Nick : Grubyy
Dlaczego lubisz grać na Cod Mod 201 lvl : Jedyny godny cod mod :D

• Lubię to! 1

Nick :  iplus
Dlaczego lubisz grać na Cod Mod 201 lvl :  Serwer jest zrobiony w starym stylu i z resetu na reset ciągle udoskonalany z pomocą całej społeczności.

Edited by iplus
  • Lubię to! 1

Nick: Nugets

Dlaczego lubisz grać na Cod Mod 201 lvl: Cod mody najlepszym modem do Cs 1.6, a jak każdy wie, to aktualnie nie ma innych konkurencyjnych serwerów na tym rynku :)

• Lubię to! 1

Nick: ZgreD

Dlaczego lubisz grać na Cod Mod 201 lvl: Ponieważ na serwerze graja fajni ludzi z ktorymi idzie pozartowac a czasem na nich sie podenerwowac :)

• Lubię to! 2
  • Trzymaj się 1

Nick: Blades

Dlaczego lubisz grać na Cod Mod 201 lvl : Najlepszy a zarazem jedyny serwer cod

• Ha ha 1

NICK : EnergyDrink^

Lubie grac na tym serwerze ponieważ łatwo można zabijać botków i pozniej sie z nich smiac i im to wytykać, Uwielbiam to robić z moim kolegą Chesterem na teamspeak

• Lubię to! 1
  • Ha ha 3

Nick : Wheatley
Dlaczego lubisz grać na Cod Mod 201 lvl : Bo mogę grać na klar setach od Lanka i nikt nie banuje <3

• Lubię to! 2
  • Super 1
  • Ha ha 1

Nick: SebaVHS

Dlaczego lubisz grać na Cod Mod 201 lvl : Lubie grać na tym serwerze, która jest miła atmosfera.

• Lubię to! 1

Nick: Amish Doinks

Dlaczego lubisz grać na Cod Mod 201 lvl : Od zawsze lubiłem grać na serwerach COD, wasz posiada ciekawe rozwiązania oraz całkiem dobrze zbalansowanie klasy.

• Lubię to! 1

NIck Chester

Bo lubię tam grac . A po 2 nie wiem kim jest EnergyDrink^

• Lubię to! 1
  • Ha ha 1
  • WTF 1

Nick: Joshibi

Dlaczego lubisz grać na Cod Mod 201 lvl : Od dzieciaka już się grało, niby jest tych fpsow od cholery, a jakoś tak na codzie w 1.6 jest klimatycznie.

• Lubię to! 1

Nick: ` KempoŚ . 

Dlaczego lubisz grać na Cod Mod 201 lvl: Strzelam do graczy  jak do kaczek :D Wole postrzelac na cod mod 201 jak na ffa, Lepsza zabawa <3

• Ha ha 1
  • Moderator Chatboxa

Nick: FunnyPuma ^^
Dlaczego lubisz grać na Cod Mod 201 lvl: Lubię karać boty na codziku xd A ten ma swój klimacik, przez co gra jest przyjemna

• Lubię to! 1

sygnatura.gif.630f32a18fab12e10a4b52a1207ac4be.gif.9c6e88d78c2731f0488115e488a39fde.gif

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Zapoznaj się z polityką prywatności forum Privacy Policy oraz regulaminem forum Guidelines