Jump to content
Odbierz DARMOWEGO VIP'A !! ×
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!

GŁOSOWANIE NA SERWERY

Za każdy oddany głos otrzymasz +1 do reputacji!

ODBIERZ DARMOWEGO VIP'A

Odbierz darmowego vipa na serwer ONLY MIRAGE #1 (cs2)

USŁUGI SIECIOWE

Kup unikatową rangę premium!

KONKURSY

Weź udział w konkursach z super nagrodami!

KUP VIP'A NA SERWER

Zakup usługę na ulubiony serwer!

[ADMIN COD MOD 201] - Envi

Envi

Recommended Posts

• Użytkownik

1. Nick:Envi
2. Wiek:25
3. Posiadasz admina na innej sieci/serwerze? [Tak/Nie]:Nie
4. Doświadczenie z amx [1-10]:5/6, jest to kwestia przypomnienia, nie bede kłamał, dawno nie korzystałem z amx.
5. Czas spędzony na serwerze (link do GT):https://www.gametracker.com/player/Envi/54.38.198.108:27015/
6. Link do steam (z grą cs 1.6):https://steamcommunity.com/profiles/76561199434285291/
7. Sprawny mikrofon [Tak/Nie]:Tak
8. Dlaczego Ty?:Jestem aktywnym graczem, pomagam nowym ludziom, na u@ również coś zgłosze, mam doświadczenie w byciu administratorem servera, myślę że ludzie mnie kojarzą 
9. Kontakt:Steam/DC
10. Zapoznałeś się dokładnie z wymaganiami, regulaminem administratora serwera i spełniasz je w 100%? [Tak/Nie]:Tak

Cóż poprzednim razem nei utrzymałem ciągłości w GT, było to spowodowane delegacją z pracy, zdarza się  z dwa trzy razy w ciągu roku, więc ponawiam prośbę o przyjecie na admina. 

• Ha ha 1
  • WTF 1
  • Drako changed the title to [ADMIN COD MOD 201] - Envi
  • 2 weeks later...
  • Właściciel CS 1.6 COD MOD 201

GT nadal ze spadkami i wzrostami, zachowaj ciągłość i wtedy możemy pomyśleć o przyjęciu na funkcje admina, póki co odrzucam.

Podanie odrzucone, zamykam.

• Właściciel CS 1.6 COD MOD 201

odrzucone.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Zapoznaj się z polityką prywatności forum Privacy Policy oraz regulaminem forum Guidelines