Jump to content
Odbierz DARMOWEGO VIP'A !! ×
Event Play Off NBA - Typuj i zgarnij świetne nagrody!! ×
ZAPROPONUJ SWOJE RS'Y NA SERWER DD2/AIM+AWP! ×
Pomóż w zakupie reklamy serwera DD2 ×
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!

GŁOSOWANIE NA SERWERY

Za każdy oddany głos otrzymasz +1 do reputacji!

ODBIERZ DARMOWEGO VIP'A

Odbierz darmowego vipa na serwer ONLY MIRAGE #1 (cs2)

USŁUGI SIECIOWE

Kup unikatową rangę premium!

KONKURSY

Weź udział w konkursach z super nagrodami!

KUP VIP'A NA SERWER

Zakup usługę na ulubiony serwer!

[ODWOŁANIE] - sssssssssssssssssssss

krzychugolona

Recommended Posts

Twój nick na serwerze: sssssssssssssssssssss
Nick admina banującego: Tytus bomba
Dostałeś bana, gaga czy muta?: bana
Czas oraz data bana: 15:38 12.05.23
Serwer na którym dostałeś bana: only awp
Opis sytuacji (prosimy o dłuższą wypowiedz): nwm ogolnie to dostalem banicje za bycie najlepszym graczem w tej giereczce, mam triple supreme i ogolnie niesluszna banicja;d, poza tym kto normalny cheatowalby na koncie z 5 odznakami i w ogole xd?
Link do Sourcebansa z twoim banem: https://sourcebans.strefaskilla.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:159920046&advType=steamid&Submit
Link do twojego profilu steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198280105820/
Wycinek z konsoli po wejściu na serwer: Nazwa serwera: ██ ★ StrefaSkilla.pl ★ [ONLY AWP #2] ★ | TR128
Nick: sssssssssssssssssssss
Data nadania bana: 12/05/23 15:38:09
Data zakończenia bana: 12/05/23 15:38:09
Długość bana: 0 minut
Powód: wh
Admin: tytusbomba

• Drako changed the title to [ODWOŁANIE] - sssssssssssssssssssss

Obserwowałem gracza przez dłuższy czas i w moim odczuciu bardzo pewnie poruszał się po mapie nie sprawdzając "miejscówek",lub sprawdzając je bardzo "niechlujnie" co dało mi podstawę do podejrzeń iż gracz ma wallhacka. kolejna przesłanką były zgłaszające osoby odnośnie podejrzanej gry gracza. następnie podczas obserwacji zauważyłem jak gracz wyczekuje na przeciwnika schowanego za przeszkodami,pomimo że nie miał prawa ich słyszeć tudzież widzieć. 

wraz z innymi administratorami @ ovteer  oraz @ tomori  zastanawialiśmy się co mamy z tym faktem zrobić i po chwili namysłu postanowiłem wziąć całą sprawę na siebie i zbanować wyżej wymienionego.

AWP KOX 

00:35

00:39

2:12

2:36

5:58

7:34

7:57

(Podane z kilkusekundowym wyprzedzeniem)

auto0-20230512-151656-708283144-awp_kox_strefaskillav2-___________StrefaSkilla.pl______ONLY_AWP__2________TR128.dem (1).zip

Edited by tytusbomba

ja chcialem tylko dopisac, ze w zaden sposob nie udowodniliscie mi tego, ze mam cheaty, po drugie przez caly czas sprawdzalem doslownie wszystkie miejscowki, wiec nie wiem jak doszliscie do wniosku ze uzywam jakichkolwiek wspomagaczy, ale ok, chcialbym ub bo jednak spoko serwis a zadnych cheatow nie posiadam;d

• Użytkownik

0:35 - Słychać kroki -B
0:39 - Widział typa z lewej, nie widział typa z prawej, wcelował się w typa z prawej, normalne +B
0:56 - Jeszcze nie widziałem by ktoś się tak wcelowywał na tej mapie +/-B
2:12 - Słyszał -B
2:36 - Słyszał -B
3:10 - Przeskok celownika +B
4:10 - Takie coś zauważam dość często na tym demku, celownik wraca na pozycje gdzie za chwile ma ktoś wychylić +B
5:50 - Wcelowany w typa, szybki strzał, potem 2 za szybki strzał +B
5:58 - Tu akurat słyszał -B
7:34 - Prosto na model +B
7:52 - Takie timing zdarzają się zbyt często na przypadek +B
7:57 - Słyszał -B
7:59 - Za szybki strzał +B

Wystarczy tego, do widzenia. 

• Lubię to! 2

image.png.99ec0a80bfee576449bc27cddd31c6e3.png

:poggies:

• Użytkownik

zbanowany.png

• Lubię to! 1

image.png.99ec0a80bfee576449bc27cddd31c6e3.png

:poggies:

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Zapoznaj się z polityką prywatności forum Privacy Policy oraz regulaminem forum Guidelines