Skocz do zawartości
Trivor

[TS3] Poszukuje 1-2 jSA(Junior Server Admin)

Polecane posty

Administrator

Cześć, jako że na tsie są już stali użytkownicy, dochodzą nowi, a na serwerze uprawnienia mam tylko ja - poszukujemy jednego aktywnego jSA. No góra 2 jak mi się spodobają podania

Czym sie będzie zajmował? No normalny admin TSa, niższy rangą od SA i SSA. Tworzenie kanałów, ustawianie rang, obsługa użytkowników itd.

Wszyscy mogą pisać podania, ale nie muszę chyba mówić, że największe szanse mają ci co przesiadują na TS3..

Dodatkowym obowiązkiem takiego jSA będzie. Nawet jeśli nie chcesz z kimś gadać, ale grasz czy tam robisz coś na kompie masz siedzieć na TS3. Zmutowany, wyciszony jak chcesz. Ale masz tam być gdyby się coś działo.

Podania piszecie w tym temacie. Wybiorę sobie kogoś odpowiedniego

Wzór:

Nick na TS3:

Doświadczenie(tworzenie kanałów, nadawanie rang)(co potrafisz z TS3):

Ile czasu możesz poświęcić na TS3:

Powiedz coś o sobie/dlaczego Ty?: 

• Lubie to! 3

Moderator
Napisano (edytowany)
Nick na TS3: Brancu

Doświadczenie(tworzenie kanałów, nadawanie rang)(co potrafisz z TS3): 10/10 - sam byłem właścicielem ts'a. Wszystko budowałem zawsze sam od podstaw, rangi kanały podkanały itd. O co poprosisz to zrobię :D

Ile czasu możesz poświęcić na TS3: w sumie cały czas który spędzam przed kompem, zawsze na drugim monitorze jest odpalony ts. 

Powiedz coś o sobie/dlaczego Ty?: Mam w tym bardzo duże doświadczenie z ludźmi, jestem pomocny i lubię robić ts'a (kanały itd.) sprawa mi to po prostu przyjemność 

ps. Od jutra będę siedział dzień w dzień, teraz nie mogę bo mam na pc windowsa xp, gdzie ts nie działa. Jutro robię formata także już będzie git.
Edytowano przez Brancu

Napisano (edytowany)
Nick na TS3: Vika

Doświadczenie(tworzenie kanałów, nadawanie rang)(co potrafisz z TS3): Nadawanie rang,tworzenie kanałów, podkanałów itp itd

Ile czasu możesz poświęcić na TS3: 6/10h 

Powiedz coś o sobie/dlaczego Ty?: Siedzę całymi dniami na ts'ie, więc myślę że mogę pomóc. Problemów z brakiem kultury też nie mam. Jeżeli ktoś prosi o pomoc, to staram się pomagać jak tylko potrafię.
Edytowano przez Viki<3
  • Lubie to! 1

Nick na TS3: Rac0

Doświadczenie(tworzenie kanałów, nadawanie rang)(co potrafisz z TS3): 7/10 mam swoją maszynkę VPS na którym mam swoje boty muzyczne :D

Ile czasu możesz poświęcić na TS3: od 5 - do 10 godzin

Powiedz coś o sobie/dlaczego Ty?: Byłem już niejednokrotnie adminem,znam go dość mocno wydaje mi się, że pod tym względem jestem osobą godną zaufania jak również kulturalną i miłą dla innych.Jest mało adminów a skoro rekrutacja jest otwarta to postanowiłem się zgłosić. Przyda wam się pomocna dłoń,starałbym się sumiennie wypełniać swoją role i obowiązki .Na to stanowisko potrzebna jest osoba bardzo doświadczona i odpowiedzialna .

ick na TS3:Pietrek90

Doświadczenie(tworzenie kanałów, nadawanie rang)(co potrafisz z TS3):zrobić ikonki Tworzenie kanałów i pod kanałów i nadawanie rang nie bawię się rangami o tak se tylko wiem kiedy nadać a kiedy nie ,miałem własnego ts3 i mogę pomóc jak będzie potrzeba jak czego nie będę wiedział spytam się o pomoc nic nie zepsuje 

Ile czasu możesz poświęcić na TS3: dużo godzin mogę być jak wolne czy coś jak jestem w domu i wolne to do 24 godzin lub 12 

Powiedz coś o sobie/dlaczego Ty?: znacie mnie  chce pomóc kolegom i koleżankom rozwijaniu ts3 i wszystko zrobię że było by ok  Pozdrawiam miłego wieczorku 
  • Lubie to! 2

Nick na TS3: noswer

Doświadczenie(tworzenie kanałów, nadawanie rang)(co potrafisz z TS3): miałem własny server ts3 sam pomagał trivorovi z ts3 mało bo mało ale było xd

Ile czasu możesz poświęcić na TS3: tyle ile jestem na kompie czyli sporo bo ja nerd

Powiedz coś o sobie/dlaczego Ty?: Jestem Michał mam lat 18 interesuje się motocyklami chyba każdy mnie zna już tu taj.Nie wiem co dalej napisać bo sporo osób wie coś o mnie

• Haha 1

Napisano (edytowany)
Nick na TS3: Ośmieszam

Doświadczenie(tworzenie kanałów, nadawanie rang)(co potrafisz z TS3): Potrafię skonfigorować serwer TS3 od podstaw. Ustawić wskazaną permisję. Znam cały Advanced permission i wszystko z nim związane aby zrobic wszystko z rangą, poukładać ją, poblokować co trzeba i co tylko trzeba. Potrafię także podpinać Bota do maszyny z oddzielnego silnika itd. W sumie wszystko bo 4 lata już w tym siedzę przesiadując na różnych TS'ach. Robiłem TS3 np. dla Punia, który ma 1500 widzów.

Ile czasu możesz poświęcić na TS3: Teraz mam 2tyg Ferii, potem miesiac praktych wiec w najblizszym czasie mnóstwo, a potem po 4h-5h dziennie bo i tak nie mam żadnych obowiązkó poza szkołą.

Powiedz coś o sobie/dlaczego Ty?: Jestem na kierunku informatycznym tj. Technik Cyfrowych Procesów Graficznych (3 Klasa Technikum). W CS'a gram od 6-tego roku życia, a z TS3 miałem styczność już w 2011r., a przedtem Ventrillo i inne komunikatory głosowe.
Edytowano przez Ośmieszam

Moderator

Nick na TS3: .::FocuS::.

Doświadczenie(tworzenie kanałów, nadawanie rang)(co potrafisz z TS3):  Posiadam lekkie doświadczenie więc potrafię: Tworzenie różnych kanałów,nadawanie rang,tworzenie nowych rang + dodanie im ikony. Z czasem nabierze się większe doświadczenie. 

Ile czasu możesz poświęcić na TS3: Tyle samo ile spędzam czasu przy komputerze, staram się być na ts'ie jak jestem przy komputerze, a nawet gdy mnie nie mam to się mutuje.  Około 5h dziennie, zależy od dnia.

Powiedz coś o sobie/dlaczego Ty?: Nazywam się Mateusz, mam 19lat. Pochodzę z województwa mazowieckiego, interesuję się sportem,informatyką. Na co dzień się uczę w szkole zawodowej oraz 1/2 razy tygodniu pracuję. Jestem osobą kulturalną,miłą oraz pomocną różne problemy staram się rozwiązywać na spokojnie. Posiadam trochę doświadczenie jako jSA, gdyż pełniłem już tą funkcję kiedyś na innym ts'ie. (Mogę na pw podać ip do ts'a)

• Lubie to! 3

Napisano (edytowany)

Nick na TS3: Ahmed?

Doświadczenie(tworzenie kanałów, nadawanie rang)(co potrafisz z TS3): Tworzenie kanałów/pod kanałów/konfiguracja botów/Permisje/Rangi/Wgrywanie różnych rzeczy na vps /ładne wykonanie stylistyczne.

Ile czasu możesz poświęcić na TS3: przeważnie to od 5-10h (w zależności od dnia i co mam do roboty)

Powiedz coś o sobie/dlaczego Ty?: Mam na imię Mateusz mam 17 lat i mieszkam w lublinie. Poza grami i sportem interesuję się głównie informatyką czyli w skrócie vps/strony/pluginy/serwery/itp

Dlaczego Ja: Ponieważ Jestem miłą ogarniętą osobą i jestem w temacie . Poza tym mam dużo czasu do pracy nad takimi rzeczami

Edytowano przez Ahmed?

Nick na TS3: R.A.M.Z.E.S

Doświadczenie(tworzenie kanałów, nadawanie rang)(co potrafisz z TS3): 
Spore, wgrywanie ikonek, robienie kanałów, sub kanałów, ustawienia premisji dla kanałów (użytkowników), robienie rang, dobieranie ikonek do rang, robić tabelki w sensie oddzielać kanały (spacerami), 

Ile czasu możesz poświęcić na TS3: tyle ile to mozliwe 

Powiedz coś o sobie/dlaczego Ty?: Mam na imię Tomek , interesuje się sportem, muzyką, cs 1.6, jestem miły, kreatywny, potrafię wysłuchać,

• Lubie to! 1

Nick na TS3: Game'AjmeR

Doświadczenie(tworzenie kanałów, nadawanie rang)(co potrafisz z TS3: Więc tak, Jak wiem dobrze to wszystko umiem. Miałem kiedyś Admina a także Właściciela, więc jestem w teamcie.

Ile czasy możesz poświęcić na TS3: Od 3 godzinek do 4 godzin, Lub Od 5 do 8 godzinek. (Ja częste jestem na komputerze.

Powiedz coś o sobie/dlaczego Ty?: Cześć, jestem Kacper, mam 22 lata pracuję. Dużo czasu spędzam na Komputerze a także na Grach. Lubię pomagać innym, mam to w krwi. Jestem Miły, kreatywny, odważny. Po prostu grzeczny Chłopczyk :P.

Dlaczego Ja?: Hmm, jak jestem w temacie TeamSpeak to chętnie wam pomogę i dopilnuje że TS3 będzie dobrze prowadzony. 

Dziękuję :) 

• Lubie to! 2
  • Super 1

Napisano (edytowany)
Nick na TS3: Jasiek

Doświadczenie(tworzenie kanałów, nadawanie rang)(co potrafisz z TS3): Doświadczenie nie jedno z Największych
 ale Podstawowe funkcje które Powinienem Umieć to umiem,szybko sie nauczę gdybym czegoś nie wiedział  

Ile czasu możesz poświęcić na TS3:Odkąd wróce z pracy to cały czas jestem dostępny 

Powiedz coś o sobie/dlaczego Ty?: Mam na Imie Daniel,jestem z Małopolski,Pracuje w Danii w fachurze: Monter izolacji,
szczerze nie za fajnie przy wełnie robić,No ale czego sie nie robi dla Pieniędzy  Myśle ze sie nadaje na to stanowisko,
Jestem pomocną osoba,Miły,Kulturalny i takie tam  Proszę o pozytywne rozpatrzenie Podanka 
Edytowano przez Jasiek
  • Lubie to! 2

Napisano (edytowany)
Nick na TS3: ◆VIP◆☆✘HQ✘☆        ツ

Doświadczenie(tworzenie kanałów, nadawanie rang)(co potrafisz z TS3):Długo by opowiadać na ts dość dobrze się znam,wielokrotnie byłem właścicielem jak i adminem,opiekunem Tworzenie kanałów, rang szukanie ikon nie mam z tym żadnych problemów.  

Ile czasu możesz poświęcić na TS3:24h? wekendy + w tygodniu max do 8h 

Powiedz coś o sobie/dlaczego Ty?:ponieważ jestem miłą i ogarniętą osobą w tym co robię ale nie nawidze jak ktoś wchodzi i potrafi zachować najmniejszej kultury osobistej i sadzi się o nie wiadomo co.

Wersja:3.2.3 [Stable] na Windows
Aktywny od:8 hour(s) 33 minute(s) 57 s
Grupy serwera:Właściciel Serwera

Edytowano przez Haqus

Moderator

Nick na TS3: ArcyBM

Doświadczenie(tworzenie kanałów, nadawanie rang)(co potrafisz z TS3): 10/10, tworzyć kanały, nadawać rangi, banować, kickować, wyciszać. Wszystkie niezbędne rzeczy.

Ile czasu możesz poświęcić na TS3: Właściwie moge siedzieć od rana do wieczora, w niczym mi to nie przeszkadza.

Powiedz coś o sobie/dlaczego Ty?:  Na starym ts'ie wnosiłem pomoc ludziom jako moderator, wtedy z takiej pozycji miałem permisje i mi się to podobało. Wielu osobom pomogłem i również dużo czasu przesiedziałem na kanale pomocy. Ta posada będzie wręcz idealna :D 

• Lubie to! 1

Administrator

@noswer masz już wystarczająco obowiązków, może w kolejnej rekrutacji.

@Brancu dostałeś właśnie moda, zajmij się na razie tym. Nie wszystko na raz

@Viki<3 codziennie cię widzę, jakiś czas cię już znam i postanowiłem dać ci szansę. Przyjęta

@Rac0 z tego co wiem to jesteś nowy, daj się poznać, posiedź dłużej, pogadaj z ludźmi, a nie sam na kanale.

@Ośmieszam ciebie to nie widziałem chyba nawet na TS

@R.A.M.Z.E.S ty wgl na innych ts siedzisz a nie tutaj.

@GameR'AjmeR no niestety też jesteś nowy i nie widzę cię często na ts jak reszty

@Jasiek Siedzisz na TS, widać cię, znam cię dłużej i jesteś ogarnięty. Przyjęty

@ArcyBM no sory arcy, ale ustalmy że nie siedzisz dużo na TS, a na pewno mniej niż przyjęci

@Haqus i @Ahmed? co do was. Niby jesteście nowi, ale siedzicie dużo, pokazujecie błędy jako jedyni, które poprawiam, ale nie mogę przyjąć dwóch, bo miał być 1 jSA, a już 3 wychodzi... Jak chcecie to ustalcie między sobą kto dostanie i mi dajcie znać.

@.::FocuS::. mało siedzisz z innymi ludźmi, ciebie bym przyjął jako kolejnego, ale zabrakło już miejsc. Spróbuj w kolejnej rekrutacji

To, że teraz się nie dostaliście nie oznacza że się nie dostaniecie. Po awansach i rozkręceniu TSa nabór na jSA będzie wznowiony. Nie zniechęcać się tylko pokazać teraz, że siedzicie, jesteście aktywni, a na pewno w kolejnej rekrutacji będziecie mieli większe szanse.

• Lubie to! 1
  • Wrr 1
  • Super 6

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Ważne informacje

Korzystając z naszej strony, akceptujesz Polityka prywatności