Jump to content
Odbierz DARMOWEGO VIP'A !! ×
Event Play Off NBA - Typuj i zgarnij świetne nagrody!! ×
Pomóż w zakupie reklamy serwera DD2 ×
Szybka rekrutacja na Typera - Napisz podanie i zostań typerem ×
Szybka rekrutacja na Redaktora- Napisz podanie i zostań redaktorem! ×
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!

GŁOSOWANIE NA SERWERY

Za każdy oddany głos otrzymasz +1 do reputacji!

ODBIERZ DARMOWEGO VIP'A

Odbierz darmowego vipa na serwer ONLY MIRAGE #1 (cs2)

USŁUGI SIECIOWE

Kup unikatową rangę premium!

KONKURSY

Weź udział w konkursach z super nagrodami!

KUP VIP'A NA SERWER

Zakup usługę na ulubiony serwer!

Ploteczki #13 retoryk

FunnyPuma

Recommended Posts

• Moderator Chatboxa

plotki.png

Pytający ---> @ FunnyPuma

Odpowiadający ---> @ retoryk

Pytania zadane:

1. Czy w najbliższym czasie będziesz chciałbyś kandydować na kolejną rangę funkcyjną?

2. Jak oceniasz community forum na dzień dzisiejszy?

3. Jak oceniasz pracę redakcji oraz typerki?

4. Kto jest według Ciebie najgorszym moderatorem, a kto najlepszym?

5. Jakie masz zdanie na temat aktualnej administracji?

6. Gdybyś miał pozbyć się jednej osoby ze strefy to kto by nią był i dlaczego?

7. Jak oceniasz działanie serwerów CS2?

8. Jaka jest Twoja opinia o tym, że użytkownicy mówią, że skaczesz po rangach na prawo i lewo?

9. Najbardziej denerwująca osoba na forum to i dlaczego?

10. Jak myślisz jaką aktualnie masz reputację na forum?

11. Najlepszy użytkownik forum z którym Ci się współpracuję?

12. Uważasz, że byłeś lepszym opiekunem DC od aktualnego opiekuna @ Raku ?

13. Czy pomiędzy tobą, a użytkownikiem @ mati  jest jakaś drama? Wnioskuje po tym, że pod twoim KAŻDYM podaniu ten użytkownik jest na nie.

14. Co uważasz o aktualnym stanie serwera OM#1?

15. Czy uważasz, że administracja mogła by zrobić coś więcej w kierunku zwiększenia aktywności forumowiczów?

16. Jakie masz zdanie na temat sprawowania się @ Hana_Montana na randze J@?

17. Czy masz jakąś wymarzoną rangę, którą chciałbyś mieć na forum, ale jeszcze jej nie posiadałeś?

18. Szczera opinia o: @ okSio , @ FunnyPuma , @ Hana_Montana .

Czy w najbliższym czasie będziesz chciałbyś kandydować na kolejną rangę funkcyjną?

W najbliższym czasie nie mam zamiaru, wole się zająć życiem prywatnym niż siedzieć tyle na forum na admina poszedłem bo i tak grałem na serwerze i tak więc jakoś zbytniej różnicy mi to nie robiło.

Jak oceniasz community forum na dzień dzisiejszy?

Community jest bardzo zróżnicowane można trafić na naprawdę dobrych ludzi jak i na bardzo toksycznych ale to chyba jak w każdym community, ale na ogół nasza społeczność jest przyjemna i jest mega dużo ludzi którzy są chętni do pomocy.

Jak oceniasz pracę redakcji oraz typerki?

Aktualnie nie śledzę, ale za moich czasów to typerka sprawowała się bardzo dobrze powoli ją rozkręcaliśmy od nowa, a co do redakcji nigdy nie śledziłem jej zbytnio więc się nie wypowiem.

Kto jest według Ciebie najgorszym moderatorem, a kto najlepszym?

Mało obydwóch na forum widać więc ciężko mi ocenić.

Jakie masz zdanie na temat aktualnej administracji?

Bardzo dobre, administracja jest zawsze chętna do pomocy i do działania. Aktualnie stawiają arenki, więc coś próbują.

Gdybyś miał pozbyć się jednej osoby ze strefy to kto by nią był i dlaczego?

Zadałeś bardzo ciężkie pytanie bo po prostu nie wiem co na nie odpowiedzieć, więc zostawię je bez odpowiedzi.

Jak oceniasz działanie serwerów CS2?

Nie jest to poziom jak za czasów GO, ale ujdzie są gracze i te serwery są stale rozwijane, więc myślę, że w przyszłości będą coraz lepsze.

Jaka jest Twoja opinia o tym, że użytkownicy mówią, że skaczesz po rangach na prawo i lewo? 

Jak dopiero zaczynałem swoją przygodę z forum to wtedy może i skakałem, ale widzę, że ludzie tylko oceniają za błędy w przeszłości i nie potrafią zrozumieć, że każdy popełnia błędy, ale że też każdy dorasta i się zmienia.

Najbardziej denerwująca osoba na forum to i dlaczego?

@ okSio  po prostu jego zachowanie mnie denerwuje i czasem ciężko z nim wytrzymać.

Jak myślisz jaką aktualnie masz reputację na forum?

Złej raczej nie mam wiec myślę: średnia/dobra, ale bardziej w stronę średniej.

Najlepszy użytkownik forum z którym Ci się współpracuje? 

Ciężko wybrać jednego wiec wypisze kilka: @ tomori , @ PeaceKeeper , @ hadezbtw , @ Raku , @ Anox .

Uważasz, że byłeś lepszym opiekunem DC od aktualnego opiekuna @ Raku ?

Nie, rakowi udało się ten serwer ożywić i widać, że cały czas się stara, jak dla mnie nie byłem od niego lepszy jako OP OM i jako OP DC.

Czy pomiędzy tobą, a użytkownikiem @ mati jest jakaś drama? Wnioskuje po tym, że pod twoim KAŻDYM podaniu ten użytkownik jest na nie. 

Jeśli mam być szczery sam nie wiem o co mu chodzi. Odkąd  zrezygnował z właściciela OM#1 to się na mnie uwziął, ale mówiąc wprost mam już w niego wyjebane i nie chce mi się z nim o to kłócić, wiec po prostu go ignoruję.

Co uważasz o aktualnym stanie serwera OM#1?

Nie jest zły, powoli wraca do swojej świetności. Gracze są codziennie w dobrych godzinach to i serwer full jest, wiec myślę, że ma szanse wrócić do swojego prime.

Czy uważasz, że administracja mogła by zrobić coś więcej w kierunku zwiększenia aktywności forumowiczów?

Zawsze coś można zrobić tylko, że najtrudniejsze to wymyśleć co. Dlatego myślę, że administracja cały czas się stara, tylko my tego nie widzimy.

Jakie masz zdanie na temat sprawowania się @ Hana_Montana  na randze J@?

Dobrze sobie radzi. Wiadomo, jak każdy popełnia błędy, ale na to, że ma pierwszy raz w życiu taką rangę nie idzie mu źle.

Czy masz jakąś wymarzoną rangę, którą chciałbyś mieć na forum, ale jeszcze jej nie posiadałeś?

UBT CS2, a wcześniej CSGO. Nie kandydowałem na nią wtedy, ponieważ wiedziałem, że nie poradziłbym sobie, a teraz kiedy już nabyłem jakieś doświadczenie mógłbym spróbować, ale z tym poczekam jeszcze jakiś czas i może złoże podanie. Zależy od stanu serwerów i od tego czy będę miał czas.

Szczera opinia o: @ okSio , @ FunnyPuma , @ Hana_Montana .

@ okSio  - Jedna z najbardziej wkurzających mnie osób na forum, zachowuje się jak debil i próbuje się zawsze przypodobać innym.

@ FunnyPuma  - Spoko ziomek, można z nim fajnie pogadać, tylko za bardzo fantazjuje o Amelce ale to się wyklepie.

@ Hana_Montana  - Kiedyś miałem z nim tam jakiś bliższy kontakt, ale teraz to nie mam o nim opinii bo dawno z nim nie gadałem.

• Super 4
  • Ha ha 1

sygnatura.gif.630f32a18fab12e10a4b52a1207ac4be.gif.9c6e88d78c2731f0488115e488a39fde.gif

10 minut temu, FunnyPuma napisał(a):

@ okSio  po prostu jego zachowanie mnie denerwuje i czasem ciężko z nim wytrzymać.

Też go nienawidze :tf:

Tak ogólnie to całkiem spoko to wyszło. 

• Lubię to! 1
  • Super 1

tomori_1.png.d2ba215441da5653658da7a37ddb6121.png.533152244869bb3d52f3cb5ee48c43eb.png

• VIP
VIP

nawet git

• Lubię to! 2
  • Super 1

obraz_2024-03-15_002634697.png.9e939e5aa0329c7dbdc02ff1def4bd12.pngimage.png.12d62ef3275b69edca2ac656af09fed4.png

image.png.12ede2e1ccb162a99c98987149eaf3ca.png

• Junior Admin
Junior Admin

Mało kontrowersji mogłeś kogoś zwyzywać, to chociaż coś, by grzmiało :kekw:   Jest dobrze :lap:

• Ha ha 1

dw.gif

• VIP
VIP

Brakuje podymienia, ale nawet git :D

• Premium
Premium
1 godzinę temu, Hana_Montana napisał(a):

Mało kontrowersji mogłeś kogoś zwyzywać, to chociaż coś, by grzmiało :kekw:  

zastanawialem sie czy ciebie nie pojechac:kekw:

sygn.gif.5609f7715308399a655f7f3291c6c5a8.gif