Jump to content
Odbierz DARMOWEGO VIP'A !! ×
Event Play Off NBA - Typuj i zgarnij świetne nagrody!! ×
Pomóż w zakupie reklamy serwera DD2 ×
Szybka rekrutacja na Typera - Napisz podanie i zostań typerem ×
Szybka rekrutacja na Redaktora- Napisz podanie i zostań redaktorem! ×
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!

GŁOSOWANIE NA SERWERY

Za każdy oddany głos otrzymasz +1 do reputacji!

ODBIERZ DARMOWEGO VIP'A

Odbierz darmowego vipa na serwer ONLY MIRAGE #1 (cs2)

USŁUGI SIECIOWE

Kup unikatową rangę premium!

KONKURSY

Weź udział w konkursach z super nagrodami!

KUP VIP'A NA SERWER

Zakup usługę na ulubiony serwer!

[ODRZUCONA] [SKARGA] ZOMBIE+EXP - Snoki

Alano

Recommended Posts

Twój nick: Kinder :)
Nick gracza/admina, na którego składasz skargę: Snoki
Opis sytuacji: Gracz zaraza mnie w Kampie po czym wychodzi i czeka za rogiem aż wezmę anti nie wykonując celi to po pierwsze.

Zaraza mnie 2 raz na co pisze mu na czasie ze za to ma już pograne nie wyzywam go nie obrażam chwila spokoju już nic nie pisze  po czym widzę prowokujący tak samo jak mój Tekst Kinder masz pograne na co odpisuje mu ze zobaczymy kto ma pograne.

OK prowokacja ban ale pytanie do pana Admina.

Skoro ja dostałem bana dlaczego on nie ? skoro ja już nic nie pisałem   a on dalej prowokował na która mu odpisałem ze zobaczymy jedno stronność czy Pan właściciel Kazał ? 

Widać na ss. ze ja już wykonuje cele a on sam zaczyna prowokować    
Data i czas zdarzenia: 24 kwi 2024 - 22:40:20Zrzutekranu(7).thumb.png.e388acc1b46115fc4397f5faf824c11b.pngZrzutekranu(6).thumb.png.c3fab00600db2561a90347eec4fd5689.png
Dowody [SS/Demko - link do demka]:
Czas Sytuacji na Demku:

• xD 1

Grasz na tym serwerze od ponad roku, znasz zasady odnośnie regulaminu. Było ci mówione abyś przestał prowokować ludzi takimi tekstami jakie piszesz "Masz pograne/ To zobaczymy kto ma pograne". Często byłeś za to mutowany i nic to nie poskutkowało. Dlatego dostałeś bana na 1 godzinę bo wiedziałem, że za chwilę polecisz w głąb takiej prowokacji. Same ss-y jakie zrobiłeś to na nich widać, że sam prowokujesz.  Ta 2 osoba została upomniana za to co napisał w twoją stronę, i będzie wiedział na 2 raz że takie pisanie jakie ty pokazałeś będzie mutowany bądź też dostanie bana aby przemyślał to co pisze. 

Skąd ty wiesz ze zaraz polecę z jakiej racji oceniasz mnie nie znając mnie ? czyli on może prowokować po mimo ze ja już od 5 minut wykonywałem cele , według regulaminu prowokacja to prowokacja ja już nic nie pisałem a on zaczął mnie prowokować i on może czy regulamin kogoś pomija czy dla każdej osoby jest taki sam ? 

Same ss-y potwierdzają że to ty prowokujesz a nie ktoś inny. Co mają cele do tego, że ty prowokujesz. Troszkę się gubisz w tym co piszesz. Miałeś 33 bany i bardzo dużo mute, między innymi za taką prowokacje jaką teraz pokazałeś. Czemu gracz, który jest od kilku dni ma dostawać bana na taki sam czas jak ty? 

Przypominam Ci, że ty jesteś tu ponad rok i nie będę banował ludzi na tyle czasu, upomniałem go i jest spokój. 

Gramy już trochę czasu razem i wiem jak się zachowujesz na CS jak i na DC. Sam też musiałem ci dawać mute po tym w jaki sposób ty się odzywałeś na Voice.  Nie poskutkowało wyłapywałeś bana, zresztą to też nie skutkowało.

Ale czy ja napisałem ze ban jaki dostałem był nie słuszny ? Tylko ze regulamin obowiązuje każdego i nadal nie widzę nic w prowokującego w słowach " masz pograne " tylko wy sobie ubzduraliście ze to coś złego. Ale tego ze kolega czekał przed moja kampą czekający aż wezmę anti już nie  ?   sens w tym ze on by dostał bana za prowokacje i ja i nie było by problemu a nie jemu po 5 minutach zaczął sam  prowokacje  

regulamin obowiązuje każdego tak samo jeśli ja dostałem na godzinne to on powinien jakiego kole wiek bana dostać 

Byłeś na moim serwerze wielokrotnie upominany, mutowany oraz banowany za obrażanie graczy, prowokowanie ich itp. Teraz kary już będą tylko wyższe, więc licz się z tym, że dzień dziecka się skończył. Dobrze znasz regulamin oraz zasady panujące na tym serwerze, w porównaniu do nowych graczy którzy grają tutaj zaledwie parę dni. Zgierus dostał upomnienie od admina. Skarga odrzucona.

Twoje Bany:

mefedron.png

• Lubię to! 2
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Zapoznaj się z polityką prywatności forum Privacy Policy oraz regulaminem forum Guidelines