Jump to content
Odbierz DARMOWEGO VIP'A !! ×
Event Play Off NBA - Typuj i zgarnij świetne nagrody!! ×
Pomóż w zakupie reklamy serwera DD2 ×
Szybka rekrutacja na Typera - Napisz podanie i zostań typerem ×
Szybka rekrutacja na Redaktora- Napisz podanie i zostań redaktorem! ×
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!

GŁOSOWANIE NA SERWERY

Za każdy oddany głos otrzymasz +1 do reputacji!

ODBIERZ DARMOWEGO VIP'A

Odbierz darmowego vipa na serwer ONLY MIRAGE #1 (cs2)

USŁUGI SIECIOWE

Kup unikatową rangę premium!

KONKURSY

Weź udział w konkursach z super nagrodami!

KUP VIP'A NA SERWER

Zakup usługę na ulubiony serwer!

[ROZWIĄZANY] Upadek topowego CODA ?

hoozier.

Recommended Posts

Nick: Gall Anonim

Błąd: Czy tylko ja mam wrażenie że ten serwer zdycha ? A jeśli zdycha to przez kogo ?

Pamiętam jak pare lat temu tutaj grałem to wejście na serwer graniczyło z cudem teraz wchodze kiedy mi pasuje czy ty weekend czy święto, z serwera jest zrobiony obrzydliwy DEATHMATCH powgrywane jakieś randomowe mapki chyba z game banana, 20 osób na serwerze a typy wpisują "mała mapa" (WTF ?) po czym mapa zmienia sie na jakiś syfiasty fy_pool czy jakiś podobny syf po czym jest ludzi 5vs5 bo ludzie wychodzą i przychodzą jak wpadnie jakaś względna mapka (obserwowałem to pare razy). Od kiedy ten serwer zaczął tak padać ? Boje sie pomyśleć że tutaj każda propozycja jest wprowadzana, dobre 3-4 lata temu to tutaj była wprowadzana jakaś mała zmiana raz na 3 miechy.

Przykre. Ostatni dobry cod mod.

ps. nie uwierze w komentarze typu "Ludzie chodzą do pracy, rodzina itp. " Błagam..... 5 lat temu też ludzie chodzili do pracy, szkół i mieli dzieci a na serwer sie nie dało wejść.

• Lubię to! 1

Tylko i wyłączenie wina właściciela serwera czyli Shotera, który ma całkowicie wylane na serwer XD Ludzie czekają po kilka miesięcy na sprawdzenie podania co jest po prostu śmieszne, sam też właśnie temu odszedłem bo takie podejście mija się z celem. Pozdro

• Lubię to! 3
Posted (edited)

Wiele osób chce nowe mapy, gdy zostają już dodane przez @ ALCMDZ  to i tak grają stare mapy, więc nie rozumiem myślenia co niektórych osób.

Ilość graczy CS 1.6 tylko i wyłącznie maleje, nie ma wzrostów takich jak kiedyś, do tego dochodzą okresy letnie (spadki) oraz zimowe (wzrosty). Nie ukrywajmy, że osoby które grały kiedyś już nie grają, każdy z roku na rok jest starszy i nie ma na głowie tylko komputera jak kiedyś. Mi osobiście CS znudził się już dawno, grając w tę grę ponad 13 lat już nie mam takich chęci i nie będę miał nigdy. Każdej osobie nie da się dogodzić i być na jej zawołanie.

Edited by Shoter
Posted (edited)

@ Shoter masz 100 procentową racje. Ale przyznaj że ta komenda mala mapa to chujostwo tym bardziej że ciemna masa spamuje zaraz na początku fajnej mapy i że są dodane jakieś mapy które są na jedno kopyto idziesz w lewo albo w prawo tylko sie teksturą różni ;p Już nie ma jakiejkolwiek taktyki tylko 20 minut gonitwy.

Ludzie sie smieją że dd2 oklepane albo westy assaulty itp, a jak przychodzi vote to spamią fy pool daya albo tego typu syfy. Nie każdy lubi taki death match np ja i mam wrażenie że odpychają te mapy ewidentnie graczy z serwera. Zostają tylko nerdy którym na ręke jest latanie z pm'em setnym lvlem po całej mapie i kręcenie 100 fragów+.

Nie mam broń boże do nikogo urazy wyrażam tylko swoje zdanie. Ale skręćcie tą komendę do poniżej 10 graczy. Serio.

ps. FEST dawno temu nie bylo w ogóle zmian i było bosko.

Edited by hoozier.

Jeśli obecne mniej niż <=17 osób Ci się nie podoba to możesz stworzyć "ANKIETE" (takowej nigdy nie było) i zaproponować liczbę i ludzie po głosują i po napisaniu jej nawet w grze możesz napisać graczom, że takowa jest i fajnie jakby się wypowiedzieli.
Tylko nie wiem co to zmieni, lecz w pełni to rozumiem bo wiesz jedni chca male jak jest wiecej osob bo nie chca sie ganiac w 20-22osoby na jakiejs barcelonie czy inferno (co jest troche dziwne, jakby niektore mapy rozumiem ze moga byc wieksze ale np taki kabul to smialo w 20osob graja.
Wiesz też  znajdzie się taki, który na mikrofonie przy 25osobach nawinie "dawajcie mala mapa mala mala mala ooo mala mapa" i normalnie, niektorzy specjalnie wychodza tylko po to zeby zagrać mała mapę rozumiesz przy 25osobach a potem wchodzisz na serwer a tam css_pool 13 CT / 12 TT napierdziela XD
Wczoraj mimo, że kolo +/- 14-17 było 16-25 graczy to nawet grali "duże mapy" w te 16-20 osob i to normalnie parę tych map i nie wpisywali "mala mapa" to zalezy od graczy jacy są na serwerze czy chca czy nie maja wybór to nie "rtv", które jest ściśle ze jak wpiszesz to nie ma odwrotu z decyzją.
Wszystko zalezy od dnia/godziny/pogody, tak to może się wydawać absurdalne ale przy 27+ stopniach, ja sam nawet nie wchodziłem na serwer, czy inni gracze bo trzeba korzystać gdy jest ciepło bo w domu nie idzie wyrobić a sama pogoda zachęca chociażby w majówkę/długi weekend na odpoczynek/grill etc.
QdeIxUW.png
Tez weź pod uwagę okres spadkowy/wzrostowy i tak w jakimś stopniu cs 1.6 na tle innych fpsów, które wyszły to z roku na rok liczba graczy spada, zobacz inne serwery które też mają spadki, a mimo tego ludzie grają

Są też takie serwery, które pompują statystyki botami (nie będę tutaj pokazywał jakiś danych z chociażby GT, bo nie chce tutaj aby wyszło że jakaś "reklama", z resztą każdy może to sprawdzić). a potem ktoś to argumentuje "Zobacz tam są gracze" no widzę, bot na kucka patrzący w ścianę.

• Lubię to! 1
  • Super 1

CQVB4kB.png

baner_moderacyjny.png

CQVB4kB.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Zapoznaj się z polityką prywatności forum Privacy Policy oraz regulaminem forum Guidelines