Jump to content
Odbierz DARMOWEGO VIP'A !! ×
Event Play Off NBA - Typuj i zgarnij świetne nagrody!! ×
Pomóż w zakupie reklamy serwera DD2 ×
Szybka rekrutacja na Typera - Napisz podanie i zostań typerem ×
Szybka rekrutacja na Redaktora- Napisz podanie i zostań redaktorem! ×
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!

GŁOSOWANIE NA SERWERY

Za każdy oddany głos otrzymasz +1 do reputacji!

ODBIERZ DARMOWEGO VIP'A

Odbierz darmowego vipa na serwer ONLY MIRAGE #1 (cs2)

USŁUGI SIECIOWE

Kup unikatową rangę premium!

KONKURSY

Weź udział w konkursach z super nagrodami!

KUP VIP'A NA SERWER

Zakup usługę na ulubiony serwer!

[ADMIN COD MOD 201] - Powrot Ruska pod nowym nickiem

Rezai

Recommended Posts

Posted (edited)

1. Nick:Razei
2. Wiek:21
3. Posiadasz admina na innej sieci/serwerze? [Tak/Nie]:nie
4. Doświadczenie z amx [1-10]:7/10
5. Czas spędzony na serwerze (link do GT):https://www.gametracker.com/player/Razei/54.38.198.108:27015/
6. Link do steam (z grą cs 1.6):https://steamcommunity.com/profiles/76561199103556039/
7. Sprawny mikrofon [Tak/Nie]:tak
8. Dlaczego Ty?:No jestem bardzo aktywnym graczem , miałem już tu admina, wiem co sie z czym je, osatnio admini wchodza rzadko na serwer i nie ma kto się zająć graczmi łamiącymi regulamin wiec myśle ze moje rece sie przydadzą XD
9. Kontakt:steam, forum ,fb ,snap XD
10. Zapoznałeś się dokładnie z wymaganiami, regulaminem administratora serwera i spełniasz je w 100%? [Tak/Nie]:TAK

Edited by Rezai

jestem na tak:
Rusek był tu adminem, gra stosunkowo dużo, ręce do pomocy się przydadzą. Ktokolwiek, kto dałby ogarniać jeszcze ten serwer jest przydatny - szczególnie, że administracji po prostu praktycznie nie ma w grze.
Poza kilkoma godzinami największego ruchu na serwerze (2-3) dziennie, ciężko kogokolwiek z adminów można spotkać. Wieczorami i w godzinach okołopołudniowych stosunkowo często można zobaczyć kilka osób afk na spect,
przez które nie można wpisać małej mapy, a system AFK ich nie wyrzuca (nie wiem czego to jest kwestia, bo przy dużych mapach działa on poprawnie).  Widać, że serwer ledwo zipie. Ktokolwiek, kto jest zdecydowany na pomoc cod modowi i jest ogarniętą, doświadczoną osobą powinien dostać szansę. 

• Lubię to! 1
  • Super 1
  • Dzięki 1

W tej chwili może jest jeden/dwóch adminów, którzy zajmują się czymś poza kickami AFKów. Rusek robił robotę jak był admem.

Na tak:

+aktywność

+doświadczenie

+mikro

• Super 1
Posted (edited)

Witam

Jestem na NIE

Byly na Ciebie skargi miedzy innymi za nie reagowanie bawienie się amx i „kolesiostwo”

Może przytoczę sytuacje w której wstawiałeś się za rudego podając fałszywe alibi.

Czy brak reakcji z twojej strony wobec gracza który notorycznie mial klatki

Tym bardziej dostałeś bana za nadużywanie funkcji admina 

Moim zdaniem podanie dla jaj lub szukanie atencji

Edited by GeneraL*
  • Super 1

Jestem na tak:
Rusek jest bardzo często na serwerze, jest aktywny i nie ma kija w dupie jak niektórzy admini XD

• Lubię to! 2
  • Super 1

Jestem na Tak. 
Adminów jest może z 2 którzy coś potrafią robić, a Rusek zawsze był tym stanowczym Adminem który widział co się dzieje na serwerze. Odkąd odszedł to jest tylko jeden Admin który potrafi coś robić i się rozglądać na serwerze, ale nie będę go wymieniać. 
Spełnia wszystkie wymagania i gra sporo w ostatnim czasie, więc jestem na Duże TAK! 

• Super 1

vvhfhfh.jpg.eb03b8adcd0a9ab6b44287db81611c70.jpg

„Całą te pustynie wyściełają prochy mych wrogów.”

jestem na Tak

+byly admin

+zna sie na rzeczy

+zglaszjacy 

+aktywny

+duzo robil na serwerze pomimo jego bledow zawsze byl aktywny i pilnujacy

• Lubię to! 1
  • Super 1

Jestem na nie 

-kolesiostwo 

-robil co chciał 

-gt przegrał chwilę na nowym nicku i na admina się stawia 

Zrezygnował z admina na starym nicku bo pewnie i tak by go wyrzucili za te skargi teraz sprawa ucichła i wbił na nowym nicku. Moim zdaniem jest osobą mało odpowiedzialna. Personalnie nic do niego nie mam, ale uważam, że ranga admina go przerosła

• Super 1

Też na nie 

- zabawa amx

- kolesiostwo 

-  byl ban za nadluzywanie funkcji admina

• Super 1

Zaczne od tego , ze nie myli sie ten ktory nic nie robi.

Oczywiscie naduzywanie funkcji admina troche slabe jest ( akurat wtedy przez pewien okres nie bylo mnie na serwerze) , lecz z opowiesci slyszalem , ze sam ot tak po prostu zmienil mape czy cos w ten desen. Ojezu nie spinajmy sie tak. 

Moim zdaniem aktywny admin zawsze na +. Powinno sie dac mu szanse bo pamietam , ze pomimo wpadek jednak potrafil wylapac kilku gagatkow, do tego panowal nad serwerem.

Zabawa amx? Ja sobie czegos takiego nie przypominam. Moze cos typu ,, hello" jezeli chodzi o komendy glosowe z amx. No tak . to zbrodnia . Powiesic za jaja i do pieca z nim.

Trzeba zrobic grobowiec i zaklad karny z serwera i kazdy dupa cicho bo ma byc porzadek i 100% kultury. Ech.

Przez takie wlasnie pieprzenie jest jak jest .

Jestem za daniem drugiej szansy bo kazdemu sie ona nalezy. Chlopak chce pomoc, zalezy mu . Moze potrzebowal czasu i teraz juz bedzie git a nie lamus i bedzie sie pucowal jak trzeba.

Ode mnie TAK. Okres probny .

Wiecej luzu Panowie. To jedynie gra a nie caly swiat. 

Pozdrawiam wszystkich z malymi kuskami oraz FunnyPumke ktory jak mowil MArcin D. ma do tego krzywego.

• Lubię to! 3
  • Super 1
  • Ha ha 1